|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 15:15:23   
katarincatinca77
Mi je prišlo na misel, da postavim to vprašanje, ker nam 2 sobno stanovanje ni dovoljveliko za 4 člane, kolegica pa je četrtič noseča v enoinpolsobnem. Kako pa ve? Imate dovolj prostora ali bi rabile več?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 15:21:03   
Eva19
mi smo trije, živimo v stanovanju z 82 kvadrati, tko da je za nas čist dovolj prostora, in tud če bi dobili še enega člana bi bilo stanovanje še vedno dovolj veliko.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 15:24:45   
Jantar
Živimo na slabih 80 kvadratih in nas je pet in ker je razporeditev stanovanja dobra nam je glih prav user posted image

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 15:48:45   
Nika v službi
Če je preveliko, imaš preveč za čistit.user posted image Mi imamo hišo, 240 kv. m., ki jo sicer delimo s starši, ampak to še vedno pomeni, da imamo skoraj 50 kv. m po osebi. Več kot dovolj. Meni se zdi 80 kvadratov optimalno za 4 člansko družino, če je seveda stanovanje funkcionalno razporejeno. Ni vse v kvadraturi...

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 18.5.2011 15:49:02 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 15:56:05   
enea
smo 4 člani, v slabih 54 m2, imamo samo otroško sobo, midva spiva na kavču v dnevnem prostoru, kjer se deli tudi kuhinjauser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 16:00:01   
Čebel@
smo 4je in smo zaenkrat v dvosobnem stanovanju,se pa selimo v dvonadstropno stanovanje,ki ima 300kvadratov(terasa ni všteta)

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 16:05:30   
Dashenka
Živim na (nam) idelani lokaciji v stanovanju (cca 100m2) z (nam) odlično razporeditvijo.
Od tu se ne selim, pa če mi kdo ponudi 1 mio EURuser posted image


(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 16:08:47   
Petka09
Živimo v hiši, v svojem ločenem nadstropju, spodaj so starši... Mi smo trije, imamo 110 kvadratov. Rada imam odprtost, zato imam dnevno/jedilnico/kuhinjo v enem velikem centralnem prostoru. Meni je fajn, da je stanovanje zračno, svetlo, prostorno.. in tako se počutim super.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 16:22:55   
ronja
Če je preveliko, imaš preveč za čistit.

podpis:)

Smo 4je in imamo 2 sobno stanovanje, 38 kvadratov notranje površine, poleg paše še mini balkon in 2 mini kleti. Nam je zaenkrat ok. Seveda se najde dan, ko mi vse grmi na glavo (dobesedno, se sesuvajo police, ki jih vedno prenapolnim;) in mam vsega poln kufer. Ampak v bistvu nam je prav fajn.
Enea, lej, mate 16 kvadratov več, pa maš žalostnega smajlija. Zakaj? Valjda je fajn met prostor, ampak ni pa to za jokat. Večina sveta živi po 10 ljudi na tako kvadraturo, pa so čisto srečni, če imajo dovolj za jest...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 18:03:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: enea

smo 4 člani, v slabih 54 m2, imamo samo otroško sobo, midva spiva na kavču v dnevnem prostoru, kjer se deli tudi kuhinjauser posted image


Isto, sam da je kuhinja ločena. In ja, seveda je premalo. Več kot imaš prostora, več imaš stvari tako da tudi ko bomo šli v večje, bo sčasoma premalo za vse stvari. Za pucat je pa še preveč. user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 19:10:50   
Doll
cca 105. preveč.Idealno bi bilo cca 80

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 20:55:48   
tintin
smo 4 na 52 kv. in je super. Imamo dobro razporeditev stanovanja in tako precej veliko otroško sobo, ravno prav veliko spalnico, dnevno, kuhinjo, kopalnico in predsobo. Prostora zadosti.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 22:16:12   
KT
Nad "prevečno" kvadraturo se podpišem. Ne zmorem ... dobro sedaj me malo trebuh ovira, ampak, ko zrihtam prvi štuk in se lotim drugega, je prvi spet tok "usran", da bi se z lahkoto vrnila v prvega in začela znova. 4x - 5x na leto me prime in samo mečem stran, ker kakorkoli obrneš smo "nabiralci" in več kot imamo prostora, bolj ga znamo napolnit.
No, malo me je odneslo od prvotnega vprašanjauser posted image  - 3 (v začetku avgusta 4) živimo na 185 kvadratih v dvonadstropnem stanovanju. Prostora - čez glavo. Volje in moči do pospravljanja - premalo. Vsak popoldan se spopadem z izzivom pospravljanja ali preživljanja časa z družino - v 90% se odločim za drugo, ampak zjutraj imam pa vseeno malo slabe vesti, ko težko pričakovano sonce obsije ves prah v kotih stanovanja. A kaj bi se človek sekiral? Tudi prah mora najti svoj prostor pod soncem. user posted image


< Sporočilo je popravil KT -- 18.5.2011 22:17:11 >

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 22:45:56   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Enea, lej, mate 16 kvadratov več, pa maš žalostnega smajlija. Zakaj? Valjda je fajn met prostor, ampak ni pa to za jokat. Večina sveta živi po 10 ljudi na tako kvadraturo, pa so čisto srečni, če imajo dovolj za jest...



jst bi rabla svojo spalnico, tudi mož, ko se vrne s fure, zmatran od vsega, bi se lahko "vrgel dol" že ob 7h, pa  moje dve gredo spat ob 8h, moj pa potem še čaka da zaspita, ker je cel halo v stanovanju,... ja težki karakterji, pa je borba za zaspatuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 22:55:20   
Shorty_
29m2 - 3-je smo. Stanovanje z več kot odločno razporeditvjo, dnevna soba v kateri spiva, mini ampak vseeno je otroška sobica, žal brez okna, kuhinja in kopalnica, ker je stanovanje dolgo in ozko imamo samo vhodna vrata in vrata v kopalnici, ostalo je samo s stenami malo pregrajeno. Upam pa da do sep. 2012 prizidamo sobo 10m2 ko gre hčerka v šolo.

lp,

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.5.2011 23:31:27   
Anonimen
Smo 3je na cca. 70m2 - 2,5 sobno stanovanje. Zaenkrat je ok, midva imava spalnico, tamala svojo mini sobico. Mogoce pogresam eno kao utility sobico, ker nimam kam dat sesalca pa sezonskih oblek itd. Samo ko bomo pa dobili se kak narascaj bo pa res problem...

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 8:13:43   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

smo 4je in smo zaenkrat v dvosobnem stanovanju,se pa selimo v dvonadstropno stanovanje,ki ima 300kvadratov(terasa ni všteta)


važička, jaz bi tudi user posted image user posted image user posted image ,

4 osebe v trisobnem, lepo razporejenem stanovanju, zaprt balkon, skupaj 70 kvadratov. Dve spalnici, in tu se meni zalomi imam sina in hčerko, sedaj jima je skupaj lepo, ampak vsak enkrat rabi svojo intimo. Manjka mi ena soba in balkon, terasa...

imela bi tam ene 90 kvadratov plus terasa. se pa zgornjega nebi branila.



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 8:37:29   
kristinaj
mi smo 4 in mi je 77m2 bistveno premalo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 8:44:02   
misa4
4 na cca 53m2 + 10m2 terase

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 9:05:46   
ALWAYS LARA
4 osebe + 2 mačka :) v hiši cca 200 kvadratov, od tega slabih 50m2 garaža za dva avta in šaro. kleti ni. nam je ravno prav, oz nama z možem manjka en prostor ki bi bil lahko slikarski atelje in delavnica za nakit :)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 9:09:13   
Anonimen
Nas je 5 na 42 kvadratih. Imamo eno veliiiiko nefunkcionalno sobo in dolg neuporaben hodnik. Ma, vsaj nismo v najemu. Ko pa zvohamo kakšno hiško za primerno ceno, gremo. user posted image

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 9:33:06   
ksenija12
Dvosobno, štirje, 54m2...zadovoljni, največkrat smo tako ali tako vsi v eni sobi (otroški, ki je največja:) Ker smo v bloku, razen tega, da bi bila obdana z naravo, travo, drevesi, ne pogrešamo ničesar.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 9:52:56   
t5t6
5 v hiši nekaj čez 200 m + podstrešje za kaj pospravit, pa mi čisto nič placa ne ostaja. Čiščenje pa mi tudi ni problem, ker smo taki, da ne zbiramo stare šare, vse kar ne potrebujemom sproti vržemo stran ali podarimo. Tako, da omar imamo točno toliko kot jih nujno rabimo. Tudi raznih poličk imamo minimalno. Smo pa prej bili na 60m 4je in je tudi šlo, edino kar me je živciralo je bilo to, da od igračk včasih dobesedno nisem imela kam stopit.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 11:20:39   
Lantea
IZVIRNO SPOROČILO: KT

Tudi prah mora najti svoj prostor pod soncem. user posted image



user posted image Tale stavek si je pa dobr zapomnit. Da sebe pomiriš, kadar imaš slabo vest, pa če kdo križem pogleda, ko vidi kak prah v kakšnem kotuuser posted image .

Drugače pa...živimo v hiši na fenomenalni lokaciji. Smo 4, živimo v zgornjem nadstropju (spodaj starši), imamo pribl. 90 m2  in balkon, tudi v kletnih prostorih se najde še kar nekaj m2 za kakšno šaro... in fenomenalno okolico, kjer sploh v tehleh sončnih dneh uživamo 100 na uro. user posted image
Sicer vem, da eni uživajo v bloku, ampak jaz tega kar imamo ne zamenjam in sem ful hvaležna, da imam takšen prostor za življenje.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
19.5.2011 11:37:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lantea)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?