|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naenkrat ful krvavim
14.3.2006 10:00:59   
*HONEY*
LP!

Rodila sem 24.2. in do zdaj sem imela čisto normalno čiščo. Malo prej pa se mi je vlilo toliko krvi...prav vsipalo se je...premočlo vložek,sp.hlačke in hlače...letela sem na wc in še 1x se je prav vsipalo iz mene.Ko sem se hotla vstat da bi se umila je še kr kapljalo iz mene,tako da sem mogla sest nazaj na školjko in si podložit vložek da nisem vse z krvjo posvinjala...to se še mi ni zgodilo.
Zdaj 15min kasneje,še vedno čutim kako teče(ne tako močno)iz mene in čutim rahle krče kot pri menstruaciji.
Je to še del čišče??
Prvič nisem imela takih težavuser posted image

Prosim za nasvete!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naenkrat ful krvavim
14.3.2006 10:03:58   
šnucika
user posted image ...raje pokliči ginekologa....saj je normalno,da je včasih čišča močnejša,ampak tako kot opisuješ pa res ne vem!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naenkrat ful krvavim
14.3.2006 10:07:15   
Anonimen
Ne, ni normalno to. Že v porodnišnici so nas sestre spraševale, če imamo svetlo kri, ker naj taka ne bi bila. Po moje moraš čimprej k zdravniku. Hitro pokliči G in vprašaj.

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naenkrat ful krvavim
14.3.2006 10:18:31   
Ro-La
meni se je pet dni po porodu vlila kri doma, sredi hodnika in je kr teklo, teklo (bogi moj user posted image  ki je moral to pucat)...šli smo nazaj v porodnišnico in so ugotovili ostanek postljice 3x3cm, sledilo je čiščenje.
jaz bi šla čimprej do ginekologa ali kr v porodnišnico, s tem se ni za špilat.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naenkrat ful krvavim
14.3.2006 10:44:21   
Anonimen
Nič čakat,kar v bolnišnico.Raje zastojn kot pa sploh ne.

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?