|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 9:28:32   
Ronči
dajmo eno zanimivo temo začet:
najbolj zgrešena darila (pa naj je valentinovo, božič, nl, rd ali kaj drugega)

naj jaz začnem:
za valentinovo sem pred mnogimi leti dobila desni špegl za jugota (ker ga nisem imela)user posted image


_____________________________

You can't fix stupid.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 9:59:25   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

za valentinovo sem pred mnogimi leti dobila desni špegl za jugota (ker ga nisem imela)user posted image



user posted image user posted image user posted image  Kako romantično ;)

No ja saj če gledaš iz določenega kota je romantično, ker je dragega skrbelo za tvojo varnost....

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 10:02:05   
rija
nikoli ne pozabim enega belega keramičnega kipca para, ki se objemauser posted image  od prijateljiceuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 11:04:15   
kajajaka
keramični svečnik s plastičnimi rožami okrašen user posted image

to je prvo, kar mi pride na misel, čeprav je bilo tega še pa še...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 11:06:36   
tanjusi
sem kar vsega vesela, no se trudim bit.
So se mi pa nekaj časa kopičile svečke  katerih ljubitelj nisem ravno, pa kaki lovilci praha , mi tudi niso ljubi.
Ne bom pa pozabla, kako je bila kolegica razočarana ko je od fanta fdobla čokolado, pričakovala je pa prstan.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 11:56:12   
jakaracman
Copati št 37, čeprav imam nogo 41.user posted image pa bedast izraz darovalke copat češ saj imaš vendar majhno nogo.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 12:48:52   
čipka
mlinček za kavo (od njegove sestre), čeprav kupujem že mleto kavo user posted image     Je rekla da mo bo mogoče kdaj prav prišel..zakaj že? user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 12:52:33   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: rija

nikoli ne pozabim enega belega keramičnega kipca para, ki se objemauser posted image  od prijateljiceuser posted image


Zakaj pa je to darilo zgrešeno ?

Ta z desnim ogledalom od Jugota je pa res mal čudna user posted image .


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 12:53:23   
Anonimen
škoda k se ne da bit anonimenuser posted image

dobila sem na pol pojedenga miklavža user posted image

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 12:54:30   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

mlinček za kavo (od njegove sestre), čeprav kupujem že mleto kavo user posted image     Je rekla da mo bo mogoče kdaj prav prišel..zakaj že? user posted image


Pravijo, da je čisto drugačen okus kofeta, ki ga doma sam spražiš in zmelješ. Mogoče pa to darilo ni tako zgrešeno, ne vem no.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 12:58:34   
Anonimen
Dobila sem knjigo o poljskih vampirskih slikarjih user posted image  Naj dodam, da od vseh svetovnih slikarjev znam zdajle našteti ene tri. Nimam blage veze o slikarstvu.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 13:01:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

mlinček za kavo (od njegove sestre), čeprav kupujem že mleto kavo user posted image     Je rekla da mo bo mogoče kdaj prav prišel..zakaj že? user posted image
Saj lahko mlinček uporabljaš za mletje sladkorja, pa ti potem ni treba kupovati sladkor v prahu. Dodaš še malo vanilije in imaš dišeč sladkor za peciva.Tako delam jaz, ker imam dva mlinčka.Pa še ceneje je kot, da kupuješ mleti sladkor,ki je dražji.



Rijo prijateljico user posted image  pa razumem, ker ne mara kiča.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 13:03:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

škoda k se ne da bit anonimenuser posted image

dobila sem na pol pojedenga miklavža user posted image
user posted image user posted image  Nekoga skrbi tvoja linija.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 13:04:15   
Anonimen
Mislim pa, da sta v naši družini rekord postavila moja stara mama in njen sin. Ona je njemu kupila selotejp v stojalu, on pa njej paket moških robčkov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 13:06:10   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Mislim pa, da sta v naši družini rekord postavila moja stara mama in njen sin. Ona je njemu kupila selotejp v stojalu, on pa njej paket moških robčkov.


a-a... zmaga moja teta, ki mi je za 23. rojstni dan prinesla za darilo tempera barvice, ker je mislila, da praznujem 13. rojstni dan
user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 13:45:56   
Marogica
user posted image user posted image user posted image

Pa saj ne morem verjeti.....eni pa so res čudni pri izbiri daril...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 13:54:06   
Tanja55
 
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Mislim pa, da sta v naši družini rekord postavila moja stara mama in njen sin. Ona je njemu kupila selotejp v stojalu, on pa njej paket moških robčkov.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj Meta, men solze tecejo tko se smejim tukaj. Ceprav tista s copati je tud mocna. Zvesta, tvoji teti pa pac cas hitro bezi..pazi da ne bomo mi enaki cez ene 20 let user posted image  Joj punce, ste poskrbele za smeh s tole temo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 14:23:15   
Anonimen
Kila špeha. Lan dobila za nov let. Jaz.....k ljubim meso, sploh špehuser posted image

Pa eno poročno darilo je blo tud zanimivo. Bon za neko trgovino oz trgovski center, na kerem je pisalo vesele praznike pa štempelj firme kjer oseba k ga je podarila dela(dobili za božičnico kar mi je par mesecev prej povedala, da se jih ne more rešit)user posted image

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 14:29:07   
helloKitty
Ene ste me prov dobr nasmejale.user posted image

Drugače najbolj mim darilo od bivšiga ko mi je na romantični večerji podaril lubrikant.user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 14:31:22   
mateyka
knjiga "Nore ženske" - zbornik enajstih biografij karizmatičnih žensk, ki jih je družba v različnih zgodovinskih obdobjih stigmatizirala kot blazne..
simbolizem?! user posted image je mogoče lahko v opravičilo, da je tip slavist? sej ne vem..

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 16:02:26   
LoCa
-moška pižama barve, k mi je ena najgrših (nov leto)
-lonec za pašto za, pomoje ene 10 ljudi, ker kao nisem imela dovolj velikega lonca za si kuhat (v tem primeru sem bila ful užaljena) (novo leto)
-pa še kaj bi se našlo, vse od mojga fotra...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 16:36:05   
barika
Lani sem od svoje stare mame (90 let) dobila tiste "taprave" spodnje hlače, ki jih nosijo stare stare ženske, nisem vedla a bi se jokala ali smejala.
od tašče pa vedno dobim kavo (ki ve, da jo ne pijem) in pegice ali kaj so nogavice (ki jih tudi ne nosim) ...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 18:44:06   
Nikita***
Vsako leto nas sindikat obdarjuje s kakšnim pršutom, salamo in drugimi mesnimi bedarijami, jaz sem pa že 15 let vegetarijankauser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 19:27:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

Vsako leto nas sindikat obdarjuje s kakšnim pršutom, salamo in drugimi mesnimi bedarijami, jaz sem pa že 15 let vegetarijankauser posted image


Jaz pa nisem....ti pošljem naslovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: najbolj zgrešena darila :)
25.12.2008 19:29:33   
Gina
Ha, ha, ste me nasmejale nekatere.user posted image user posted image

Jaz sem letos dobila na tomboli eno fuuul kičasto belo vazico z roza in zeleno barvo ter izboklinicami kombinirano, z nalepko gor še iz stare jugeuser posted image user posted image  od ene firme ki ne obstaja več.

Moja tašča meni vedno da točno tista darila, ki jih jaz njej prinesem za novo leto (dobesedno vrne nam jih isti hip nazaj) češ da je to krasno za nas, da bomo zihr ful radi uporabljali, raje kot ona, pa ne glede na to, kaj prinesem, razen kave. Se pravi da vedno zgrešim.user posted image user posted image

Zelo zgrešeno darilo so mi tudi kakšni zanič poceni sladkorni (kao čokoladni) bonboni, s kakšno nagravžno kremo notri.


(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?