|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najemniška stanovanja
13.9.2007 15:45:31   
neja.bor2007
živjo!
koliko vas živi v taki situaciji,kot podnajemniki?
midva z možem in z dvema otrokoma živimo v 75 m/2 .plačujeva pa 380 evrov na mesec...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 15:47:27   
jooly
Mi smo trije (novembra bomo štirje) na cca. 70m, plačujemo 500 € - okolica Ljubljane.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 15:48:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 15:50:50   
neja.bor2007
IZVIRNO SPOROČILO: na_go

user posted image user posted image user posted image user posted image  

kaj misliš s tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 15:53:06   
Anonimen
To je zelo veliko €€€€€€€€€€€€

(odgovor članu neja.bor2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 15:53:45   
neja.bor2007
veliko,ampak dejansko take so cene ,sploh Lj in okolica...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 16:07:25   
Miss Piggy
cca 70 kvadratov - 250€, Zasavje. Smo pa štirje.

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 16:29:52   
tintin
40 kvadratov - 250 evrov
Kranj


(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 16:49:43   
dmavrel
To je čisto odvisno kje živiš in koliko je točkovano tvoje stanovanje.
Mi smo trije in pričakujem še dva, dvojčka. Živimo v Kotljah, na Koroškem. Imamo enosobno stanovanje, 45,5 kvadratov bivalne površine - to predsoba, soba, kuhinja in kopalnica, plačujemo pa 178EUR na mesec!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 16:51:14   
dmavrel
P.s. - to je polovica moje plače, ki jo zaslužim na mesec.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 16:58:28   
eva1
o jej, to je pa res velik keša...a se nebi splačalo zakreditirat pa nekaj kupit, vsaj veš zakaj plačuješ!

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 17:00:15   
Snowflake
za 34 kvadratov plačujemo 300 € v Ljubljani...smo pa trije

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 17:01:12   
Anonimen
Za 55 kvadratov plačujeva 221 evra (to je ugodno),smo pa 4-je (po tanovemuser posted image )

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 17:14:52   
neja.bor2007
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

o jej, to je pa res velik keša...a se nebi splačalo zakreditirat pa nekaj kupit, vsaj veš zakaj plačuješ!

ja,če dobiš kredit...midva skupaj ne bi spravla za eno stanovanje...cene stanovanj so nore,kredit bi vzela,pa kaj ko ne dobiva take vrtoglave vsote..cene stanovanj pa sami veste kakšne souser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 18:23:01   
principessablu
no se še jaz pridružim,smo trije na 90m2,plačujemo 450 plus  stroški,se pravi 600evrov,kreditno sposoben ni pa nobeden od naju,pa tud če bi bla,ja  kaj napraskala bi za garsonjero,pol pa ode intima in vse skup,pa še tok jo preplačas,dsa bi na koncu mel 3 sobnega,ja nc bo treba počakat,da kdo od familije umreuser posted image user posted image

hecam se,no ja no,resnica je taka da tisti,ki nimamo pomoči staršev ali pa babic,smo u riti..

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 19:30:36   
jooly
o jej, to je pa res velik keša...a se nebi splačalo zakreditirat pa nekaj kupit, vsaj veš zakaj plačuješ!


kdo mi bo pa dal 200.000 € ??  user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 20:20:29   
neja.bor2007
ja se strinjam...tut banke ne dajo,če nimaš tok velikih plač!
Men doskrat kdo reče,ja zakaj pa ne vzamete kredita za stanovanje?
hmmmm...od kje?

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 21:55:39   
sani1
Jaz bom pa tako rekla, da tisti, ki nikoli ni bil podnajemnik oz. se ni nikoli odselil od doma nima pojma kako in kaj!!!
Poleg tega so danes drugačni časi. Nihče ti ne da kredita za celo stanovanje v Ljubljani, kjer so itak nenormalne cene...
Najbolj so pa pametni tisti, ki imajo vsega dovolj!!!


(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: najemniška stanovanja
13.9.2007 22:36:10   
Anonimen
Cca. 150me bivalne površine + parcela, v Mestni občini Ljubljana, ena plača eurov (za najemnino in stroške).

(odgovor članu neja.bor2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: najemniška stanovanja
15.9.2007 0:45:04   
Anonimen
No ,da vam še jaz povem kolk mamo mi 4-rje najemnine.
Smo v dvosobnem neprofitnem stanovanju in mamo 33 € mesečno,ker je subvencionirana najm.user posted image .Drugač bi pa bila 150€.
Znajdi se,je reku T.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: najemniška stanovanja
15.9.2007 1:57:55   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

kdo mi bo pa dal 200.000 € ??  user posted image


hm, malo pod 200.000€ je vredno naše 4-sobno stanovanje v skoraj centru LJ, skupaj z vrtom in garažo. kaj bi pa vi kupili?

midva sva sprva živela v najemniškem. potem sva se zakreditirala in kupila 1-sobno stanovanje in odplačala kredite. OK, tu sva res imela srečo, da sva kredit lahko predčasno odplačala. prodala stanovanje in kupila večjega, s kreditom seveda. sedaj naju čaka še 5 let odplačevanja. potem gremo naprej.

marsikaj se da, če se hoče. če sta dve kolikor toliko normalni plači, bi se moralo dati, če nimaš prevelikih apetitov. seveda, če je plača 350€, se pa res ne da. vsaj ne v LJ.


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: najemniška stanovanja
15.9.2007 10:43:36   
neja.bor2007
Magi,težko se strinjam...in težko se da.
Mi nimamo prevelikih apetitov,smo 4 članska družina,in enostavno ne dobimo toliko kredita.ja,za garsonjero že..user posted image
plače imava oba podpovprečne (če je 827 evrov povprečna plača)user posted image sva midva ravno na meji...
res je težko dobit 25 miljonov kredita,nimamo pa nobenega,ki bi pomagal..žal!edino,če se preselimo ne vem..v Žiri al kaj pa vemuser posted image user posted image ...s tem,da imamo vsi službe v LJ,in apetitov po ne vem čem pa res nimamo...če je pa eno normalno stanovanje,z eno solidno ceno apetit pa ne vem...
Varčujeva po najboljših močeh,seveda pri 2 majhnih otrocih in najemnini...se pač skorajda ne da,pa pri takih cenah kot so....

mislim,da je res težko pridit do lastnega stanovanja...
vsaj po mojih izkušnjah.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: najemniška stanovanja
16.9.2007 21:41:51   
Magi*
00000/240
IZVIRNO SPOROČILO: neja.bor2007

Magi,težko se strinjam...in težko se da.
Mi nimamo prevelikih apetitov,smo 4 članska družina,in enostavno ne dobimo toliko kredita.ja,za garsonjero že..user posted image
plače imava oba podpovprečne (če je 827 evrov povprečna plača)user posted image sva midva ravno na meji...
res je težko dobit 25 miljonov kredita,nimamo pa nobenega,ki bi pomagal..žal!edino,če se preselimo ne vem..v Žiri al kaj pa vemuser posted image user posted image ...s tem,da imamo vsi službe v LJ,in apetitov po ne vem čem pa res nimamo...če je pa eno normalno stanovanje,z eno solidno ceno apetit pa ne vem...
Varčujeva po najboljših močeh,seveda pri 2 majhnih otrocih in najemnini...se pač skorajda ne da,pa pri takih cenah kot so....

mislim,da je res težko pridit do lastnega stanovanja...
vsaj po mojih izkušnjah.



moj odgovor je bil na omenjenih 200.000€ (joolly), ki je precej večja vsota od 25.000.000 SIT. že do 100.000€ je težko priti na enkrat, do 2x večje pa skoraj nemogoče.

torej, kot sem že v prejšnjem postu napisala, je res težko priti do solidnega stanovanja v "enem šusus". midva sva pač imela srečo in več časa (brez otrok) in sva šla od malega na malo večje in upam, nekoč, v hišo. seveda je izredno težko z 2. mallima otrokoma, z dvema sicer solidnima a vseeno premalima plačama, kar iz nule kupit stanovanje.

je pa tudi res, da se bo treba sprijaznit in pogledati tudi kaj izven LJ. mi smo sicer zdaj v LJ, a da bi imeli hišo v LJ ali zelo blizu LJ lahko pozabimo. tega denarja ne bomo nikdar videli.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: najemniška stanovanja
17.9.2007 9:46:04   
Nika v službi
Za cca. 130.000€ kredita na 30 let, pride mesečna obveznost skoraj 900€, kar pomeni, da je res izredno težko, če že ne nemogoče, priti do nekega stanovanja za več člansko družino. Sploh v Lj. in bližnji okolici.

Sama sicer - hvala Bogu - nimam stanovanjskih problemov, se pa zelo dobro zavedam, v kakšni situaciji so številne družine, ki nimajo nobenih možnosti oz. pomoči staršev....


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: najemniška stanovanja
17.9.2007 12:28:38   
sazi
hm, malo pod 200.000€ je vredno naše 4-sobno stanovanje v skoraj centru LJ, skupaj z vrtom in garažo.

kdaj pa ste nazadnje ugotavljali, koliko je vredno vaše stanovanje? Ker za 4-sobno v LJ je to zelo poceni - razen, če je v zelo slabem stanju, v starem bloku in na nezavidljivi lokaciji. Da je pa še garaža v ceni je pa skoraj neverjetno. Za 200.000 EUR se prodajajo stanovanje velikosti 65 m2.

pred nekaj leti, ko cene nepremičnin še niso bi teko vrtoglave (so bile vrtoglave, ampak še vedno precej cenejše, kot so zdaj) se je dalo z leti postopoma priti do večjega stanovanja po načinu: kredit, garsonjera,  odplačilo kredita, nov kredit, 2-sobno stanovnje itd.

Za cca. 130.000€ kredita na 30 let, pride mesečna obveznost skoraj 900€,


Tole je pa zelo odvisno od tega pri kateri banki in kakšen kredit. Kjer imam kredit jaz, plačujem za 100.000 EUR kredita na 15 let 760 EUR, za zgornje podatke (130.000 na 30 let) pa bi prišlo 653 EUR, kar je VELIIIIIKO manj kot 900 EUR.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?