|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najlepši zlati prinašalci
20.11.2007 12:01:32   
konina
10 mladih zlatih prinašalčkov išče nov dom. Stari so 3 tedne,na voljo okrog božiča, novega leta. So čistokrvni, brez rodovnika. Ob oddaji bodo cepljeni, razglisteni in navajeni družinskega življenja. Moja hčerka dobro skrbi za to, da so navajeni otrok. user posted image

Če je kje kakšen interesent, se kar javite.

Lp, Nina

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 20.11.2007 21:37:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najlepši zlati prinašalci
20.11.2007 12:28:12   
Anonimen
No, upam, da dobite za vse primeren dom. user posted image

Sem pa dobila spomine na naše leglo izpred 6 let. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu konina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najlepši zlati prinašalci
20.11.2007 13:32:35   
N _ B
Ravno včeraj sva z možem gledala v albume slike vaših mladičkov. Ma, mi bi vzeli vse, ampak glede na to, kako bi jih razvadila, se potem mi lahko kar odselimo od hiše. user posted image

Že imamo eno maksi razvajenko.

user posted image

Upam, da bodo ti cukrčki našli topel in prijazen dom.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najlepši zlati prinašalci
20.11.2007 14:50:01   
konina
Ja, res so cukrčki. Ob priliki bom nalepila kakšne nove slikice. Če bo prepogosto, bom že smešna. user posted image  So pa na dobri poti, da jih tudi mi razvadimo. Smo vsi veliki ljubitelji živali in bi jih kar skoz imeli po rokah. user posted image

Sem pa vesela, ker je že odziv na tole temo. Res so čudoviti psički in jim želim res dobre domove. Pa imam občutek, da nam bo uspelo. user posted image

Lp, Nina

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najlepši zlati prinašalci
13.12.2007 20:46:07   
konina
Hja, naši mladički so zrastli v lepe male medvedke. Veterinar, ki jih je včeraj pregledal in cepil, je bil full zadovoljen z njimi. So zdravi in lepo rejeni. Skratka čudoviti. user posted image  Sedaj pa še iščemo nove lastnike. Vsi še niso oddani, tako da, če koga kaj zanima naj mi piše na ZS. Bom z veseljem odgovorila.

Lp, Nina

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najlepši zlati prinašalci
10.1.2008 7:36:08   
honey
Ampak so pa res taki cukrčki! Jaz sem dogovorjena s kolegicami, da bodo sinčku za rojstni dan (aprila) prinesli kužija, ker moj mož ni preveč zainteresiran zanj, tako da ga bomo bolj kot ne prinesli okrog user posted image . Isto je bilo za mačka, zdaj sta pa največja prijatelja. Samo eno vprašanje: ali je z zlatimi prinašalci veliko dela? Glede na to, da ima kar dolgo dlako, koliko na teden ga je potrebno česat? Vsak dan?

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najlepši zlati prinašalci
10.1.2008 10:05:28   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: honey
Samo eno vprašanje: ali je z zlatimi prinašalci veliko dela? Glede na to, da ima kar dolgo dlako, koliko na teden ga je potrebno česat? Vsak dan?


Z našo nimamo pretiranega dela. Krtačimo jo npr. 2-3x tedensko, takrat ko menja dlako malo pogosteje. Sama dlaka je takšna, da se sama sčisti, ko se posuši, četudi je umazana kot pujska. Kar pade dol. No ja, razen, ko je na meniju kak gnoj. user posted image  Takrat ima generalno čiščenje. Potrebno je biti le pazljiv pri prehrani. Zlati prinašalci imajo problematično kožo in najbolj trdovraten je prhljaj. Ampak z uravnoteženo in ustrezno prehrano se to da spravit na minimum. Drugače je pa pravi družinski pes. Pri nas je dobesedno članica družine in je skoraj povsod z nami.

K hiši je prišla kot darilo, vendar po predhodnem temeljitem pogovoru. Žival ni darilo, ki bi se ga podarjalo kar tako. Z njo pridejo obveznosti in stroški, ki jim vsak ni kos.


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najlepši zlati prinašalci
10.1.2008 18:33:28   
honey
ival ni darilo, ki bi se ga podarjalo kar tako. Z njo pridejo obveznosti in stroški, ki jim vsak ni kos.


Obveznosti in stroškov se zavedam, imam pse že od majhnega (oz. jih imajo moji starši), mi pa imamo trenutno samo muco, ker kaj drugega prej niti ni prišlo v poštev, zaradi prostorske stiske. Zdaj imamo pa hiško in si lahko privoščimo tudi kaj večjega - npr. kužija user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najlepši zlati prinašalci
16.1.2008 11:01:30   
konina
Glede dlake se strinjam, da ni prveč zahtevna. Mi nimamo težav s prhljajem in lišaji. Češemo jo po potrebi, spomladi malo bolj pogosto, ker menja dlako. Zelo rada se kopa, tako da gremo poleti pogosto k bližnjemu potoku.

Imamo pa še dva mladička . Res so bili pravi bonbončki. Imeli smo sicer veliko dela, ker jih je bilo 10, vendar tudi veliko veselja. Sedaj pa na nove lastnike čakata še dva korenjaka. Če je kakšen interes, se kar javite. user posted image

Lp, Nina

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 25.1.2008 22:02:17 >

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najlepši zlati prinašalci
6.3.2008 20:50:59   
Mala_princeska
Torej dva še imate?



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najlepši zlati prinašalci
7.3.2008 20:46:27   
hmm...
Z veseljem bi ju vzela ampak že imam doma psa+mačko.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?