|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakit iz perlic
5.7.2009 15:03:49   
ALWAYS LARA
halo!

a ker dela nakit iz perlic? jaz sem zadnje čase kr nekam zagnana...samo si grem pa že malo na jeta, ker mi zmanjkuje idej :) hec je v tem, da se mi iz tamalih perlic ne da delat kakih zapletenih zadev, raje imam večje perle, ker sem udi sama večja in če sama to nosim tamale na meni ne pridejo toliko do izraza. no v glavnem pa v kranjskem hobby aru ne najdem nekih ok komadov ali pa so dragi ko žeran, zato sem si zadnjič prvič sama nabavila fimo maso, pa bom probala kaj tudi sama izdelat. bom videla kaj mi bo ratalo. hec j v tem, da imam jaz raje kovinske in svetlče zadeve. no saj iz fimo tudi lahko kaj simpetičnega ustvariš.

kje pa ve kupujete material predvsem perlice? jih same delate? iz kje nabirate idej? pedvsem iz svoje glave, kaka spletna tran, knjiga?
če imate kaj za pokazat, lahko tudi tu objavite slikce..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:07:18   
Anonimen
Ravno prav si se javila user posted image .
Po desetih let spet nekaj meckam...poglej eno temo dol. Mam obcutek, da mi ne gre prevec, ceprav punce pravijo drugace. No, vsaj enkrat, da najdem kompanjona pri ustvarjanju :)).

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:28:12   
Anonimen
Sem ti poslikala nekaj fima izpred desetih let..je tak bolj robusten, kot bi ga ti rada, vendar so vse bolj plažne variante, se mi zdi. Da ni ravno za v sluzbo nosit pri teh letih:

user posted image
user posted image

Razne mogoce te (pride takoj pod vratom):

user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:31:17   
Anonimen
Iz samih perlic pa nosim cisto enostavne, na belo majico in kavbojke:

user posted image

user posted image

user posted image

Sem pa ravno prej gledala tale Hobby art in se mi je zdelo, da imajo full izbire. Rabim laks in zakljucke za verizice, pa sem usput naklikala se ene deset perel, velikih in srednjih. Na koncu sem pa vse skenslala user posted image , ker me je cist prevec potegnilo. Tko da bom karakter, grem samo po trakce in zakljucke. Recimo user posted image .

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:31:59   
ALWAYS LARA
o prov dobre so. zakaj ne za v službo..čist super so tut za v službo. bom še js mal poslikala svoje pa dam gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:32:53   
Anonimen
E, daj, cakam :).

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:40:03   
ALWAYS LARA
hmm..k bi še vedla kako se sem not slike prlepjo. najbolj bo kr en album odpret??!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 15:42:05   
Anonimen
Kar v album jih dam in potem skopiram sem. Ena varianta je preko shrani.si, samo tiste ne poznam.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:08:58   
ALWAYS LARA
evo cel album http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=14220&hash=4895e2fbcebea33c7f1e858ce9ad3d70

pa zakaj mi noče skopirat slike sem če jo označim dam copy, pol je pa sem ne morem pripet? ne razumem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:11:05   
Anonimen
Uf, LARA, same hude user posted image .

Ta mi je kul (pa da vidimo, ce kopira:)

user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:12:54   
ALWAYS LARA
ja men je tut ta zapestnica najboljša
ma ne vem zakaj mi noče kopirat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:17:15   
Anonimen
Ta mi je tudi dobra:

user posted image

Te perlice kupis, ne? Samo kako jih potem nanizas? A imas kaksne posebne klesce ali kaj?

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:17:58   
ALWAYS LARA
user posted image  

a na drugem compu mi pa dela user posted image
no tale mi je tut kul

pa tale summer edition :)
user posted image  

tale za na nogo za na plažo :)
user posted image  

pa tale ketna
user posted image  
zravn uhančki
user posted image  

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:19:43   
Anonimen
pa tale summer edition :)
user posted image   

  



Je, ta je tudi dobra user posted image user posted image .
Bom probala nekaj v tem smislu naredit...ker zica je edini uporaben "trak", ki ga trenutno premorem user posted image .

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:22:07   
ALWAYS LARA
ja perlice kupim. seveda klešče je pa treba met če z žico delaš. js sem jih kupla enkrat v obiju sem jih slučajno narajmala...drgač jih tut v hobiju prodajajo
niso drage.

evo klešč več vrst klik
js mam take z okroglimi konicami, take za odščipnit, pa take z dolgimi špičastoravnimi konicami. to troje rabiš.

pol pa lahko nizaš perlice kar z navadno žico, al pa js mam raj žebljičke ker lepš pride..ni tiste zanke na koncu..
takle žebličke klik

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 6.7.2009 20:33:21 >

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:26:40   
Anonimen
Tenks!
Ocitno je bilo potrebno narocilo skenslat user posted image .

Ma saj bolje da ne zacnem, da me spet cist ne zagrabi user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:28:34   
ALWAYS LARA
hehe obnovi naročilo in dodaj še klešče :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:32:46   
*piškotek*
Punci, tile vajini izdelki so pa čist hudi user posted image user posted image user posted image

Zdej sem tle tolk tole brala, da je še mene nazaj zagrablo, pa tudi jaz že ene 4-5 let nisem nič delala, zdej pa vidim da bom tudi jaz potegnila ven iz omare perlice in fimo maso in takoj po dopustu začnem spet malo ustvarjat.
Samo jaz nisem tako "navdahnjena" kot vidve, jaz delam samo verižice in zapestnice, delam jih pa na tisti elastični laks, potem pa delam različne dolžine - kratke, dolge ali še daljše (da se recimo 3X ovijejo okoli vratu).

Vaju bom še malo spremljala, mogoče pa dobim še kako idejo več user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:33:09   
botrca
Kaj naj rečem Mič II in ALWAYS LARA...vsaka čast za obe...svetovni nakit...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .



< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 6.7.2009 20:34:07 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:38:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *piškotek*

Zdej sem tle tolk tole brala, da je še mene nazaj zagrablo, pa tudi jaz že ene 4-5 let nisem nič delala, zdej pa vidim da bom tudi jaz potegnila ven iz omare perlice in fimo maso in takoj po dopustu začnem spet malo ustvarjat.
Samo jaz nisem tako "navdahnjena" kot vidve, jaz delam samo verižice in zapestnice, delam jih pa na tisti elastični laks, potem pa delam različne dolžine - kratke, dolge ali še daljše (da se recimo 3X ovijejo okoli vratu).

Vaju bom še malo spremljala, mogoče pa dobim še kako idejo več user posted image


Odlicno, ti kar pridi pokukat user posted image .

Tudi jaz sem jih nekaj delala na elastiko, zapestnic, samo jih ne nosim. Mi neki ne odgovarjajo user posted image

(odgovor članu *piškotek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 16:43:42   
ALWAYS LARA
ja men tut na elastiko ne potegnejo. sem tut delala iz teh tamalih perlic sam traja to neskončno dolgo, kr živčnega fašem zraven :)

aja tiste summer edition je narjen na spominsko žico k je taka k feder v velikosti zapestja. res je kul! obstaja tut večji premer za ogrlice al pa manjši za prstančke.



< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 6.7.2009 20:34:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 17:17:24   
khurde
jaz delam, zdej sicer malo manj, ker mi mala ne dopušča, prej sem pa kar precej.

velik stvari najdeš na muli, vtipkaš "beads", pa ti ful stvari ven vrže... jaz sem tko downloadala fuuuuuul zadev... od angleških, nemških, španskih do japonskih... sam itak so skice, pa ne rabiš poznat jezika

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 17:52:27   
jullie
punce pojdite na slovenski forum ustvarjalk OTOK ZAKLADOV..tam so res prave maherke..idej ogromno..

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 20:30:58   
citrončica
O, super!!
No, tukaj pa tudi jaz uživam, se spravim večkrat možgane spočit, ko privlečem na dan perlice, školjkice..., bom 1x malo poslikala, kar nisem pošenkala, mislim da pa imam slikico od enega kompletka prstana in zapestnice, ko sem kolegici naredila...probam prpopat, če bo šlo...


user posted image

ja, je šlo, upam, da se kaj vidi, meni je čisto malo slikico prilepilouser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nakit iz perlic
5.7.2009 20:32:03   
citrončica
O, saj je nekaj, no to je to,
približno,
vse iz različnih perlic pa na žicouser posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?