|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup tende za balkon
31.7.2012 16:14:40   
end1
Namen imam kupiti tendo za balkon. Cenika na netu ne najdem, v kakem obiju pa to se pa bojim, kako je s kvaliteto, je namreč tretje nadstropje in velikokrat piha močna burja. Nimam pa denarja za neke hude cene.

Ima kdo kakšno informacijo? Hvala.

< Sporočilo je popravil end1 -- 31.7.2012 16:15:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup tende za balkon
31.7.2012 17:53:22   
josephine27
Kakega hudega nasveta ti ne morem dati, ker se prav veliko ne spoznam. Mi imamo tako "poceni" iz obia varianto. Smo sicer v pritličju ampak kakih težav zaradi vetra nismo imeli. Jo sicer vedno spravimo, ko piha burja ( Zgornja vipavska dolina). Tast ima podobno ( sicer kupljeno nekje drugje) na balkonu tudi brez težav.

_____________________________



(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup tende za balkon
1.8.2012 7:43:41   
end1
hvala za inf., ker res ne vem kako se kaj obnese, če prenese vipavsko dolino, bo tudi naš hrib.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup tende za balkon
1.8.2012 9:32:17   
ajataja
Ko piha burja jo moraš zložit pa ni važno ali je iz Obija ali tista od drugje,vsako ti lahko polomi.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup tende za balkon
1.8.2012 9:37:28   
Aninchy
veter ti lahko vsako polomi, pa še strašno ropota zraven,ko jo premika... tako da jaz bi priporočala, če imate možnost, tako ki bi imela na vogalih stebre, da bi jo držali user posted image kot nadstrešek...?

so pa cene tam okoli 500€ (baumax), ampak kvaliteta ni glih bohvekaj...

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup tende za balkon
10.8.2012 22:39:37   
RoZala
Mi imamo tendo iz Bauhausa. Kupili smo jo letos, tisto za 135€, velikost mislim, da je 4m x 2,5m ali 3m (ne spomnim se zdaj več). Pri tendi je tako, da ko jo rabiš, jo odviješ, ko pa ne, jo pa zaviješ (veter, dež, itd.).
Mi smo z njo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?