|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 13:37:15   
aljaa5
večkrat sem že opazila na zadkih avtomobilov nalepko otrok v avtu s sliko otroka in imenom, mogoče veste kje bi mi to naredil saj bi vprašala samo nikoli ni bilo voznika zraven ali pa se je peljal mimo:kuza::)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 13:41:18   
mojca*
alja, moja sestra si jo sama naredila; niveino nalepko otrok v avtu je preuredila tako da je iz druge nalepke izrezala črke imena svoje tamale in prelepila preko besede otrok.

mene pa zanima, če katera ve, kje se dobi medvedek , ki v šapah drži sporočilo otrok v avtu v tujem jeziku sicer, nama je ful všeč, pa nikjer še nisem tega videla razen v 2 avtomobilih do sedaj...

(odgovor članu aljaa5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 13:53:02   
janja
Če misliš medvedka Pu-ja (rumena tablica), na eni strani piše Baby on Board, na drugi pa Child on Board, se kupi v Emporiumu.

(odgovor članu aljaa5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 13:55:24   
Tommy
... Toys'R'Us v Avstriji ... €5 ...

(odgovor članu aljaa5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 13:56:59   
tt79
Nalepko si narediš sama-doma
Rabiš digitalen fotoaparat in program v računalniku, pa je en, dva, tri narjen.

(odgovor članu aljaa5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 14:22:38   
polona2
Mi smo tega medvedka kupili v Toysu, drugače pa imajo tablico z "Baby on board" v Baby centru, lp!

(odgovor članu aljaa5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nalepka otrok v avtu
1.8.2005 15:01:42   
polona2
Točno tako nalepko, kot jo želiš ti, sem pravkar opazila na spletni strani sonček.si, lp!

(odgovor članu aljaa5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nalepka otrok v avtu
13.10.2020 11:11:19   
souly92
nalepke za avto najdeš tudi tukaj

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nalepka otrok v avtu
26.10.2020 23:39:54   
LoniRR
Dosti spletnih strani ti omogoca nalepko za v avto. Napis z imenom po zelji, slikico in tudi barvo. Vtipkaj v googla nalepke za avto in dpbis ogromno ponudnikov. Pride pa okoli 10eur.


(odgovor članu souly92)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?