|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naslov družine
11.12.2013 8:22:53   
stračatela
rada bi osebno poslala kak paket hrane,igrač.. družini z otroci ki potrebujejo,brez posrednikov,pa me zanima kje bi dobila naslov kakšne družine da bi lahko poslala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naslov družine
11.12.2013 8:41:46   
respect
Jaz menim,da se v vsakem kraju najde kakšna družina ali posamezniki,ki zelo težko preživijo.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naslov družine
11.12.2013 8:46:34   
LuLu
probaj na Zvezi prijateljev mladine dobiti naslov kake družine.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naslov družine
11.12.2013 8:47:40   
stračatela
seveda se,saj tudi mi nimamo veliko ampak za hrano še imamo in bi rada nekomu nekaj podarila.verjamem da jih je nekaj tudi v kraju kjer živim samo je zelo težko izvedet ker jih ogromno skriva oz jih je sram

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.12.2013 8:49:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.12.2013 8:51:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naslov družine
11.12.2013 8:53:26   
LuLu
tudi tukaj imaš kandidate
http://www.bozicekzaendan.si/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naslov družine
11.12.2013 8:54:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

stračatela - zelo tezko bos prisla do direktnega naslova druzine, ki potrebuje pomoc. ZPM ima veliko takih druzin in jim oni predajo pakete.


lahko se dobi, na primer neposredno botrstvo in se daje pomoč brez posredovanja ZPM, direkt družini

ok, to je botrstvo, ni le en paket... mogoče pa vseeno dajo naslov. Probaš...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 11.12.2013 8:57:32 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naslov družine
11.12.2013 16:15:22   
kajalin*
poglej na val 202, in si izberi družino, potem pa pošlješ na zpm.Nobena družina se ne želi izpostavljat tujcem, in ne vem kako vam še to ni jasno :( vsi bi imeli naslov, pa eni bi jih osebno obiskali,...mislim halo, nimam za kruh doma bom mela pa polno hišo tujcevuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naslov družine
11.12.2013 16:21:29   
LuLu
kajalin* popravit te moram. So družine, ki se odločijo, da se izpostavijo, v veri, da ime družine ostane znano le darovalcu. Veliko jih je takšnih, ker tako pridejo do še več pomoči.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naslov družine
11.12.2013 16:35:26   
Flavia_
Imam naslov družine, o katerih je bil članek v Delu pred kratkim.

Gospa ima 3 otroke in sem tudi že govorila z njo user posted image

Če še vedno potrebujete naslov, vam ga pošljem preko ZS user posted image

lp,k

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naslov družine
11.12.2013 17:41:04   
kajalin*
Lulu, nism vedla...brala sm na val 202, kjer so pisali da si izbereš družino, pošlješ paket in oni jim neodprtega dostavijo, k je pa folk pisu, da bi radi šli do njih,...hja kriza je očitno še hujšauser posted image

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naslov družine
11.12.2013 18:59:58   
gaya24
Jaz sem brala v soboti v delu o družini Plošinjak iz Cirkulan. Vpisi v google Delo družina Plošinjak pa si lahk preberes. Jaz sem pa drugace kontaktirala mojo bivso OŠ ker imajo neke vrste botrstvo urejeno za otroke npr. za solo v naravi, kosilo-ce se ni subvencionirano in mogoce presegajo 10 evr in ne dobijo ali za solske potrebscine, solske predstave, ki jih je treba placat itd. Nasa firma se je odlocla, da namesto poslovnih daril placamo enemu otroku celo leto kosilo v šoli,tak da nam je pol socialna delavka poiskala primernega kandidata

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: naslov družine
11.12.2013 19:00:42   
gaya24
Aaa vidim, da je ena ze omenila to druzino...

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naslov družine
11.12.2013 19:10:07   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

.hja kriza je očitno še hujšauser posted image


ja, žal... do denarja težko pridejo pri humanitarnih ustanovah, zato vsak paket hrane, sredstev za doma zelo prav pride. Rk in Karitas imata zelo slabo izbiro izdelkov, Anina znezdica že bolj raznoliko, takšno pošiljanje, kot ga želi avtorica je po moje tudi dobro za družino. ne bo 10 kil moke, riža, 10 vrečk testenin... Tega soc. ogorženi dobijo dovolj na RK in Karitas.
Poznam nekaj družin, ki so se pokazale darovalcu in se da vse zmeniti. Je pa res, da družina malo tvega s tem. Na vsake toliko dobrih darovalcev se tudi najde kak falot, ki mamici samohranilki pozvoni na dom in jo zapeljuje. Tudi to poznam. Žal, tudi do tega pride. Ravno zato so previdni, poleg tega, da jim je nerodno, se bojijo nadlegovanja ali kakšnih uslug v zameno. Ima nas svakakvih, največ dobrih. user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: naslov družine
12.12.2013 8:42:28   
stračatela
flavia rr-prosim za naslov.
gre se za to da bi rada poslala direktno na naslov družine ker ne verjamem raznim org. da tisto kar daš,sploh denar da pride v prave roke

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?