|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne morem
25.5.2012 21:51:28   
Anonimen
mu ga pofafat...
bivši me je v to nekako prisilil in od takrat se mi je to zamerilo in mi ni hujšega kot to, pa vendar si tega moj mož zelo zelo zelo želi. Nekaj krat sem ga že dala v usta, ampak dvomim da je užival, ker jaz nisem (skoraj v krču). Zadnje čase ga niti več po trebuhu ne morem poljubljat, ker vem da si potem ko sem "blizu" tega še bolj želi in mene mine do vsega, ker vem da ga bom ponovno razočarala. Po eni strani si mislim, da mora razumeti, da mi je to zelo neprijetno in spoštovati to, da tega nekako ne morem, po drugi strani pa vem, da v tem tako uživa, da bi si želela, da bi tudi jaz uživala. kako naj se rešim tega nelagodja?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne morem
25.5.2012 23:04:04   
*miska.mcc*
enostavno.
sprosti se.
daj se na off.
in uzivaj.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne morem
25.5.2012 23:39:10   
mateyka
probaj ležat z glavo na njegovem trebuhu in se prvo zmenita da se samo "ročno" igraš. in če se boš kdaj počutila dovolj sproščeno, lahko probaš. mogoče se vnaprej zmenita, da te ne drži za glavo in vodi, da te ne zagrabi panika.. v glavnem, erotika in na izi, samo ko boš pripravljena in "domača" tam dol user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne morem
26.5.2012 11:40:04   
Anonimen
Mogoče probajta 69 (na boku ali ti zgoraj).

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne morem
26.5.2012 12:20:30   
Anonimen
pocasi se dalec pride...nikakor se silit, ker bo zmeraj slabse. Probaj se ga samo dotikat sam prej se pomenta o tem, da on ne dojame tega kot da ga zrajcas pol pa pustis, ker to je moskim res muka. Moj bivsi nikakor ni razumel, da jaz rabim cas za to, da se navadim, da mi postane blizu, pac del intime. On je vse hotel kar na horuk. Ni slo.In nikoli do tega nisva prisla. Z novim partnerjem sem iniciativo dala sama, ker mi je bilo tako zelo naravno...morda probaj tudi najprej s kondomom, ker je nekako obcutek v glavi drugacen. Samo res se ne silit. pa polozaj 69 tud pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne morem
26.5.2012 19:53:37   
Anonimen



enostavno.
sprosti se.
daj se na off.
in uzivaj.


Ni tako enostavno user posted image če bi bilo tako, bi že zdavnaj to počela.
Pride do točke, kjer si to zaželim ampak preprosto imam neko blokado in kar ne morem in ne morem. Sploh ni problem, da mi njegov *** ne bi bil blizu, lahko vse z njim, samo kar se ust tiče zablokiram.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne morem
26.5.2012 19:59:09   
mateyka
probi mu lupčka dat (kot daš mami na lice) in se z njim pogovarjat v prvi osebi (s tičem mislim) - da ti je žal da te psiha matra, da ga maš rada in da je lušen. probi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne morem
26.5.2012 20:48:32   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

probi mu lupčka dat (kot daš mami na lice) in se z njim pogovarjat v prvi osebi (s tičem mislim) - da ti je žal da te psiha matra, da ga maš rada in da je lušen. probi user posted image



smajli, ki stoji zraven Cvetkota!

ne resno mateyka, od kod ti ta ideja?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne morem
26.5.2012 20:53:06   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

probi mu lupčka dat (kot daš mami na lice) in se z njim pogovarjat v prvi osebi (s tičem mislim) - da ti je žal da te psiha matra, da ga maš rada in da je lušen. probi user posted image


mateyka to pa ne sam da si mi nasmejala večer, mislim da bom še par dni ko se bom na to spomnila smejalauser posted image user posted image user posted image
zraven mene pa sedi tamal, pa prav mami kaj se tako smejiš no, dej povejuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne morem
26.5.2012 21:17:00   
mateyka
kdo je Cvetko?
sam dajem ideje kako "razbiti led" okoli blokade.. men se zdi cute ideja user posted image

p.s. imo, sem razmišljala, da je treba poosebiti tiča, da ne bo samo en "organ", ki se ga psiha difoltno otepa v usta dat, da tako rečem..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.5.2012 21:18:24 >

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne morem
26.5.2012 21:27:15   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kdo je Cvetko?
sam dajem ideje kako "razbiti led" okoli blokade.. men se zdi cute ideja user posted image

p.s. imo, sem razmišljala, da je treba poosebiti tiča, da ne bo samo en "organ", ki se ga psiha difoltno otepa v usta dat, da tako rečem..



kako kdo je Cvetko? pojma nimam, je pa bil tist smajli, ki si ga prilimala zraven Cvetkotauser posted image

saj možno da upali ta ideja, samo kaj če ji tič kaj reče nazajuser posted image
jaz mislim, da si resnično mora zaželet, drugače je brezveze..zdaj kako zaželeti?? Ne vem.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne morem
26.5.2012 21:57:26   
Anonimen
Ste ve ene face user posted image user posted image zdaj mi bo šlo po glavi še, da je Cvetko in bog ne daj da mu tako rečem, me deložira iz spalnice user posted image g. Cvetko oprosti, da te ne morem dat v usta al kako user posted image user posted image user posted image
ma sej to je problem, da me je strah, da spet zablokiram....in če mu dam maminega, potem pa spet ne bom mogla izpeljat do konca, bom spet sprožila val razočaranja in oh...začaran krog...moj dragi je sicer zelo razumen, v tej situaciji pa žalosten in razočaran in potem valda to tudi jasno izrazi...razumem ga, sej v to je najhuje, da mi je jasno od kod to izvira, itak mi je tudi logično, da če nešesa nima, si to še toooliko bolj želi, najbrž če bi ga vsakič ko seksava dala v usta, nebi niti opazil če ga tu in tam nebi dala, tako pa...
poskusila sem ful stvari, najbolj je palila smetana, ker je bilo zabavno in smešno in nisem razmišljala o tem da je ta na lulčiju, pač pa mi je bilo isto, kot da je na prstu.

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne morem
27.5.2012 11:30:42   
Aleš*
Ja, moški smo res malo mahnjeni na te vrste pozornosti. Po moje gre za ene vrste občutek, da te partnerka popolnoma sprejema in ti je pripravljena nuditi ta drugačen, eksotičen in privlačen užitek. Če to dela z veseljem, se užitek potroji. No, sam tebi vse to verjetno prav nič ne pomaga.
Tole sem mislil...
Midva sva pred kakšnim letom verjetno kar kakšen mesec prakticirala tehniko Sensate focus ali Vaje čutnega usmerjanja. Najina težava je bila, da se ona nikakor ni mogla sprostiti med ljubljenjem in uživati v tem kar je bilo. Kar naprej ji je v glavi potekalo nekakšno samoopazovanje: A je? A bo? Kaj se dogaja? A napetost narašča? A mi bo prišlo? Zakaj še ni? Uf, spet je nekam izginilo...??! Seveda jo je vse to še bolj zablokiralo in ohromilo, da bi uživala. In ker se človek zaveda samega sebe, je vse bolj s tesnobo pričakovala naslednje ljubljenje. Ko sva se zavedla tega stanja in o sva malo prebrala o tem in pobrskala po spletu, sva se odločila da poizkusiva s Sensate focus. Bistvo teh vaj je, da odvzameš pritisk z osebe, ki se počuti pod pritiskom in ustvariš razmere v katerih lahko preprosto uživa. Ne vem sicer, kako bi te vaje lahko pomagale tebi, samo tudi pri tebi gre za nekakšen pritisk ali tesnobo, ki te hromi. Jaz mislim, da bi se o tem morala s partnerjem temeljito pogovoriti in se skupaj odločiti kako narediti razmere, ki bodo počasi razrahljale pritisk, ki ga občutiš. Mogoče bi tudi Sensate focus lahko pomagal, če bi si ga malo prilagodila. Postopnost in jasen dogovor o tem, kaj se bo dogajalo ter redno ponavljanje (mislim da trikrat na teden) so moji dragi takrat zelo pomagali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne morem
28.5.2012 11:08:36   
Anonimen
lupčka dat kot svoji mami user posted image user posted image user posted image hahah, dobra, če bi ga mela rada ga bi z veseljem v usta dala.user posted image user posted image

dej času čas to je najboljše zdravilo. dej ga mau u usta, sej loh sam za par minut, tok da mau narajcaš deca, da mu nardiš mau veselja, al pa mu ga za začetk mau drkiuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

probi mu lupčka dat (kot daš mami na lice) in se z njim pogovarjat v prvi osebi (s tičem mislim) - da ti je žal da te psiha matra, da ga maš rada in da je lušen. probi user posted image


(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
30.5.2012 0:49:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne morem
30.5.2012 7:35:01   
Tippi
Če je veza trdna in temelji na zaupanju, potem bosta problem rešila. Hm...kaj pa obratno? Hočem rečt a on tebe oralno zadovolji?

Nekje sem prebrala (na žalost ne vem več kje in ti ne morem prilepit linka), ampak za odpor do oralca sta lahko krivi dve stvari.

- zavedanje, da iz lulčka prihaja smrdeč urin user posted image ... potem je odgovor moškega (ne vem več kako mu je ime) na mestu!
- in mal težje rešljiva zadeva..."bruhalni" refleks (če hodiš k zobozdravniku brez problema, potem ti to nimaš :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne morem
30.5.2012 8:32:35   
uškinamama
saj možno da upali ta ideja, samo kaj če ji tič kaj reče nazaj



user posted image user posted image user posted image  o fak, ona ga oblizne , cvetko njej : ajm ol jors


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne morem
30.5.2012 11:51:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

saj možno da upali ta ideja, samo kaj če ji tič kaj reče nazaj



user posted image user posted image user posted image  o fak, ona ga oblizne , cvetko njej : ajm ol jors



alpa "smrdi ti iz ust"


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne morem
30.5.2012 12:10:28   
mateyka
zvita ideja:
namesto smetane med - med je ful bolj popast; preden vsega temeljito poližeš dol, on že konča.
voila! user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne morem
30.5.2012 19:55:03   
Anonimen
Dejstvo je, da če te ima še tako rad bo čez čas to lahko postal tako velik problem da bo ogrožena veza. Pa ne sedaj izgovor, če bi me imel rad, bi razumel. Lahko da bo to poiskal drugje, lahko da bo s tabo prej zaključil. Ampak če doživlja tako razočaranje ker ti ne gre, sem sigurna da bo prišlo do tega.
Ne vem kje ti zablokira. Če se prej umije, mogoče na tvojo željo obrije (če te to moti)... Sej ni treba da takoj delata globoko grlo in da ti ga zabija do konca notri.. pač postopoma.. sprosti se in začni počas, toliko kot zmoreš... potrudi se zanj če ti je kaj do njega.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne morem
30.5.2012 20:27:44   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zvita ideja:
namesto smetane med - med je ful bolj popast; preden vsega temeljito poližeš dol, on že konča.
voila! user posted image

Al pa smola. Pa še zdepiliraš mu ga grede...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne morem
30.5.2012 20:31:15   
Anonimen
Zara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne morem
30.5.2012 20:38:10   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zvita ideja:
namesto smetane med - med je ful bolj popast; preden vsega temeljito poližeš dol, on že konča.
voila! user posted image

Al pa smola. Pa še zdepiliraš mu ga grede...


ma si smotka - smola ni prebavljiva. plus itak nima kosmatga, razen če je tvoj jezik tud user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne morem
30.5.2012 20:40:23   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zvita ideja:
namesto smetane med - med je ful bolj popast; preden vsega temeljito poližeš dol, on že konča.
voila! user posted image

Al pa smola. Pa še zdepiliraš mu ga grede...


ma si smotka - smola ni prebavljiva. plus itak nima kosmatga, razen če je tvoj jezik tud user posted image


user posted image aha, zdaj vemo kako si ga zara depilirA. Jezik mislim. Ker dlake na jeziku pa res nimaaaaa user posted image user posted image user posted image

Aja mAteyka kako si ti prišla od materinskega poljuba na cvetkota do tega da mu lepo , mhm, pride no....

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne morem
31.5.2012 13:10:17   
ZARA
Ne dlak na jeziku pa res nimam, ker jih vztrajno bljuvam.user posted image Se pa drugje pojavljajo. Razkosmatevanje pa vemo, da je zoprno do nezavesti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?