|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne tako moderna imena ...
8.9.2012 21:31:59   
TamiRami
Všeč sta mi je imeni Silvija in Natalija, pa imam pomiselke, ker vidim na strani statističnega urada, da se skoraj več ne dajeta, torej, da nista več aktualni. Ali bi ve osebno vseeno dale tako ime, če bi vam bilo všeč. Pa seveda lahko tudi napišete konkretno za imeni Silvija in Natalija, če sta vam všeč. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne tako moderna imena ...
8.9.2012 21:49:29   
petea
Ja. Bi.

Da niso v družbi sami soimenjaki.

Od ponujenih mi je lepše ime Silvija, ker je redkejše.

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne tako moderna imena ...
8.9.2012 22:27:08   
Michelle12
Bi in bomo. Če je punčka, bo Violeta, mož izbral.


Meni je pa bolj všeč Natalija :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne tako moderna imena ...
8.9.2012 22:34:11   
cilla
O ja, jaz sem za vsako od imen v ožjem izboru najprej preverila, da jih v zadnjih 20 letih ni preveč. Sem pristaš manj pogostih imen - da ko se bom zadrla na ulici/igrišču/.... A in B, pridita domov!, bo jasno, katera dva imata, da sta takoj doma, ne pa da se bo ob imenu mojega otroka obrnilo še pet otrok in en pes user posted image

Med tvojima dvema mi bolj sede Silvija (Violeta je pa sploh iiii user posted image ), tako lepo melodiko ima user posted image .

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne tako moderna imena ...
8.9.2012 23:08:34   
mateyka
ja. in obe sta mi lušni.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne tako moderna imena ...
8.9.2012 23:14:12   
Michelle12
Sem prav vesela, da je še nekomu všeč :) In tudi jaz sem za bolj redka imena :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne tako moderna imena ...
9.9.2012 8:29:09   
aprilčica07
Natalija user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne tako moderna imena ...
9.9.2012 8:59:16   
Najaa
Otrokom sva dala tisti imeni, ki sta nama bili všeč. Tudi pod razno ne bi šla preverjat kamorkoli, če je ime pogosto ipd. Tamala ima zelo pogosoto ime, pa kaj če se 2 otroka obrneta ko jo pokličem? Se pač nasmejimo v smislu, da je to pa res tako lepo ime, da jih ima veliko punčk.
Drugače pa sta mi obe všeč, Silvija in Natalija. user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne tako moderna imena ...
9.9.2012 9:24:40   
kajajaka
Meni osebno je vseeno ali je ime pogosto ali ne - če je meni všeč, se ne oziram na druge ali na statistiko...

Drugače pa mi nobeno od naštetih ne "potegne".
Če že, mi je Natalija bolj simpatično.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.9.2012 11:59:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne tako moderna imena ...
9.9.2012 13:19:41   
ronja
Vsem sva dala bolj redka imena, sva si to celo želela.

Natalija mi je všeč, ima pa tudi moja tasrednja eno Natalijo v skupini, pa še par tu okoli jih poznam, tako da očitno ni, da jih sploh ne bi bilo oz. da bi bilo totalno zastarelo.

Mene bojl "skrbi" obratno: da bi postalo kako njihovo ime ful popularno: starša sta dala sestri ime, ki je bilo takrat zeloooo redko, vendar čez nekaj let se je usulo, vsaka druga je imela enako ime in sestro je to zelo motilo, še zdaj jima kdaj reče, kaj nista kakega manj pogostega zbrala, pa ji vedno rečeta, da ko je bila ona rojena, jih še ni bilo - sem šla preverit na statistiko in imata prav: takrat je bilo to res redko ime, čez par let pa ful pogosto... Tako da glih sekirala se kaj dosti okoli tega ne bi;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne tako moderna imena ...
9.9.2012 21:14:09   
leilani
Če že mi je bolj všeč Natalija...še raje Natali

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne tako moderna imena ...
9.9.2012 23:05:06   
trnuljčica
Bi.
Natalija.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne tako moderna imena ...
11.9.2012 8:26:57   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

takrat je bilo to res redko ime, čez par let pa ful pogosto...



Glede tegale - to je pa čista loterija - poznam fanta, moj letnik, ki mu je bilo ime Vid. Bil je daleč okoli edini Vid (v OŠ) in vse smo bile po malem treščene v njega, zarad modrih učk pa plavih laseh in seveda je imel še zraven malo nenavadno ime.
Zdaj je Vidov malo morje in ta naš Vid ne iztopa več, čeprav je precej starejši od ostale populacije Vidov.

Isto je z Ronjo - v OŠ sem brala knjigo Ronja, razbojniška hči - pa sem na to ime že zdavnaj pozabila. Dokler ni dobila znanka punčke in ji je dala ime Ronja - sem se spomnila prav na odlomke iz knjige. Tako luštno ime. No zdaj jih poznam že 3, ki imajo ime Ronja. Tako da se nenavadna imena očitno hitro primejo. Tudi Tina Brinar (fotografinja) je pred kratkim punčko poimenovala Ronja.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
11.9.2012 10:05:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TamiRami)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?