|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 12:14:29   
solatja
kisla smetana je obup. ko kuham za malo, dam rada kej smetane notr, da ima vsaj malo boljši okus... že naslednji dan je smetana skisana, pokvarjena... user posted image user posted image in to se mi je zgodilo že vsaj 3x!!! pa tud vsaj dvakrat se mi je zgodilo, da sem kupila skuto, ker je izredno gladka in super, ampak je bila pokvarjena, še pred pretečenim rokom uporabe, na sveže odprta!!!user posted image user posted image user posted image vem, da imajo nekatere izdelke prav super, ampak pri mlečnih pa očitno niso ravno za pohvalit!!

zdej sem prešaltala na jogurtovo kislo smetano od ljubljanskih mlekarn, ki ima še celo manj maščob in je res fajna (dlje zdrži, pa še po jogurtu ma okus... njami...) user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 12:18:38   
eya
Jaz pa dostikrat kupim njihovo kislo smetano, pa se mi do sedaj še ni nikoli pokvarila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 12:24:51   
lolipop
Lumpi mlečni riž - bil še daleč pred rokom, pokvarjen in zanič pa tako, kot da bi ga odprla naslednje leto.

Tudi nekateri Spar izdelki so podn. Tako sem nehala kupovat njihovo sladko smetano. Nasprotno pa je Tuševa superca.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 12:26:44   
Anonimen
mercatorjevo sončnično olje user posted image  - se takoj speni

(odgovor članu lolipop)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 12:28:32   
darjasova
Zadnjič sem kupila Mercatorjevo mleko 1.5 m.m. in je bilo že dva dni pred rokom pokvarjeno. Pa ko sem prišla iz trgovine sem ga dala takoj v hladilnik. Smrdel je za p....... fuj! Od zdaj prisegam samo še na alpsko mleko, ker ima rok trajanja par mesecev in ni bilo še nikoli zanič, tudi če je slučajno rek pretekel.

LP Martina

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 13:16:28   
blue sky
Meni je ful ogaben Merkatorjev toast, ker je tak sladkast user posted image .

(odgovor članu darjasova)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 13:28:14   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: lolipop

Lumpi mlečni riž - bil še daleč pred rokom, pokvarjen in zanič pa tako, kot da bi ga odprla naslednje leto.



Pa sem mislila, da se je sam meni to zgodilouser posted image Mislim, še dobro, da vsako stvar probam preden jo malemu dam- da bi mu pa sfotrala tisti klump, bi pa tak na urgenci bil verjetnouser posted image

Kar se pa smetane tiče- itaq se mi zdi da je od LJ mlekarn najboljša, isto kot je alpsko mleko le alpsko mleko- meni imajo vsa ta druga trajna mleka ful čuden okus.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 14:24:29   
Mešamdrek
Jap,jaz imam pa slabe izkušnje z Mercatorjevim mlekom 3,2mm.Je bilo že velikokrat skisano precej pred rokom.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 14:55:32   
srki
Jaz sem zaenkrat zadovoljna z njigovo znamko, ali pa šparovo, tuševo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 17:33:08   
bumerang
Pokvarjeni mlečni izdelki definitivno nimajo nobene veze s kvaliteto izdelkov proizvajalca ampak s kvaliteto hrambe izdelkov prodajalca. Prekinjena je bila "hladna veriga" kar pomeni, da so izdelki kar nekaj časa stali v prostoru  s sobno temperaturo - jih niso zložili v hladilnik.
Jaz take izdelke z računom nesem nazaj in zahtevam vračilo denarja.
Sicer pa, večinoma - prej ko se izdelki pokvarijo, bolj so kakovostni, kar pomeni, da nimajo konzervansov ipd. dodatkov, ki podaljšujejo naravni rok trajanja.

Me vaši prispevki spominjajo na reklamo "Parmalat, najbolj sveže mleko, sveže dlje kot en mesec!" user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 17:37:06   
lemavrica
Meni je pa edino mercatorjeva kisla smetana zanič, ker je takega čudnega okusa. Z ostalimi izdelki sem pa zadovoljna.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 18:27:07   
maca24
Jaz sem zaenkrat z njihovimi izdelki zadovoljna.user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 18:35:17   
crci06
Zanimivo, jaz pa od M izdelkov uporabljam skoraj samo le Mleko in Kislo smetano, pa so mi OK.
Smetana je obilčajno dooolgo v hladilniku, pa mislim, da je še ni bilo nikol treba zavrečt.

Kaj pa mi je bilo najbolj gnusno? Na morju sem si kupila njihov jogurt 1,6, da bi namazala opekline, pa mi je tako smrdel, da še za na rame ni bil dober. (od trg. do kože je bilo max.15 min).

Sicer pa ja, kot je zgoraj opisano - z izdelki ni nič narobe - fora je, kako so skladiščeni. Se podpišem pod ta post.
V trgovinah mnogokrat s hrano delajo tako, kot, da jo bodo jedli praiči in ne ljudje. Zadnja leta se mi zdi bolje.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 20:34:35   
gumbek
Kupila sem Mercatorjeve polžke pa so bili z dodatkom belih črvovuser posted image   tako da njihove znamke ne kupujem VEČ!!!!!!!!


(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 22:49:10   
blak
Evo, dva dni nazaj se nam je skisalo mleko. Rok čez 2 dni.
V torek (29.5.) delam pizzo, režem mozzarello, malo probam in user posted image . Rok 7.6.!!!

Dobro pa mi je njihovo alpsko mleko, dosti boljše od Šparovega.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
31.5.2007 22:53:29   
eya
Na Sparovem mleku je pa ena pomankljivost-na embalaži je slikana čreda bikov, nikjer niti ene kraveuser posted image user posted image user posted image

Črvi v makaronihuser posted image -grozauser posted image user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
1.6.2007 11:58:52   
lolipop
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pokvarjeni mlečni izdelki definitivno nimajo nobene veze s kvaliteto izdelkov proizvajalca ampak s kvaliteto hrambe izdelkov prodajalca. Prekinjena je bila "hladna veriga" kar pomeni, da so izdelki kar nekaj časa stali v prostoru  s sobno temperaturo - jih niso zložili v hladilnik.
Jaz take izdelke z računom nesem nazaj in zahtevam vračilo denarja.



Dvakrat je bil Lumpi pokvarjen, in vsakega sem kupila v drugi trgovini. Ne vem, zakaj se mi to ne zgodi z drugimi mlečnimi izdelki, pa kupujem vse od Maxima, LCA, EGO, Obstgarten, etc., da ne naštevam dalje.

Poleg tega Lumpija kupujem za svojega tamalega, saj naj bi bil Lumpi prav otroška blagovna znamka. Če je res, kar praviš, bi morali biti še enkrat bolj pazljivi pri nihovem skladiščenju.

Nazaj sem ga pa hotela nesti, pa nisem imela časa. Kaj čmo. Življenje zaposlene mame.user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
1.6.2007 17:12:38   
bumerang
Zato, ker en dostavljalec dostavlja svoje blago v različne trgovine na enem koncu. Očitno je prevoznik tega izdelka nezanesljiv.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
1.6.2007 23:14:21   
karamela
Zadnjič sem kupila M toast pa je bil notr plesniv, kljub roku uporabe.

A je že katera poskusila M pomfri spečt v M olju. Ne boste mi verjele smrdi po bruhanju, da sem vse vrgla stran, stanovanje je smrdelo še 2 uri, kljub odprtemu oknu.

Nikoli več!!!


(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
1.6.2007 23:22:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pokvarjeni mlečni izdelki definitivno nimajo nobene veze s kvaliteto izdelkov proizvajalca ampak s kvaliteto hrambe izdelkov prodajalca. Prekinjena je bila "hladna veriga" kar pomeni, da so izdelki kar nekaj časa stali v prostoru  s sobno temperaturo - jih niso zložili v hladilnik.
Jaz take izdelke z računom nesem nazaj in zahtevam vračilo denarja.
Sicer pa, večinoma - prej ko se izdelki pokvarijo, bolj so kakovostni, kar pomeni, da nimajo konzervansov ipd. dodatkov, ki podaljšujejo naravni rok trajanja.

Me vaši prispevki spominjajo na reklamo "Parmalat, najbolj sveže mleko, sveže dlje kot en mesec!" user posted image


Se strinjam!

Sama kupujem večino reči v mercatorju in od vsega naštetega še nikdar nisem dobila ničesar mlečnega skisanega, ne mleka, ne skute, ne jogurta, ne karkoli drugega. Nisem še naletela na kaj čudnega v polžkih. Kislo smetano sem dostikrat uporabljala že po roku, celo 10 dni čez je bila čisto normalna, pa vsi smo jo jedli. Edina reč, ki se mi zdi vprašljiva je toast. Ima zelo kratek rok uporabe (zgleda da je bolj malo konzervansov notri), pa sem ga že našla v trgovini čez rok in se šla pritožit.... Zdaj pa upam, da me ne doleti kaj groznega, ko toliko hvalim. Ampak je res, naš mercator ima toliko pretoka robe, da se težko kaj skisa po moje.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
2.6.2007 10:16:32   
Jessy
Jaz vedno kupujem mercatorjevo mleko 3,2 mm, pa kislo smetano tudi in še nikoli nisem naletela na pokvarjen izdelek.
Tudi ostali izdelki, ki jih kupujem, so čist vredu. Al imam pač srečo? user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
4.6.2007 3:51:41   
čikn
user posted image pa ste prebrale kdo proizvaja M jogurte??Tiste ki tako hvalite LM boste presenečene nad naivnostjo..........vse je eno in isto......samo malček cenejše....gre pa iz istega kotla..user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
4.6.2007 9:05:25   
CAPA
Zadnjič sem kupila Mercatorjevo mleko 1.5 m.m. in je bilo že dva dni pred rokom pokvarjeno. Pa ko sem prišla iz trgovine sem ga dala takoj v hladilnik. Smrdel je za p....... fuj! Od zdaj prisegam samo še na alpsko mleko


user posted image pa ste prebrale kdo proizvaja M jogurte??Tiste ki tako hvalite LM boste presenečene nad naivnostjo..........vse je eno in isto......samo malček cenejše....gre pa iz istega kotla..user posted image

tak bi bil moj odgovor, če me nebi čikn prehitela....

jao jao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čikn)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
4.6.2007 16:31:14   
bamby



Jaz sem tudi dokaj zadovoljna z njihovimi izdelki. Še nikoli nisem naletela na pokvarjeno robo. Edino kar je je to, da je malce slabše kvalitete, ampak za moj okus še vedno dobro. Seveda se to pozna tudi pri ceni .



(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nekvalitetni mercator izdelki
4.6.2007 16:41:28   
Maxica
Tiste stvari, ki jih kupujem od Mercatorja, so se do sedaj še vedno izkazale za povsem uporabne in hvala Bogu užitne. Vsaj kakšnih vidnih posledic uživanja do zdaj še nismo opazili.user posted image
Kakovost je res malce slabša oziroma so bolj "švoh", ampak meni npr. paradižnikova omaka z baziliko povsem ustreza. Ravno toliko so "škrti" z začimbami, da je omaka ravno prav prijetnega okusa. Vse ostale so mi premočne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?