|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nenormalno boli
10.1.2010 16:47:16   
gita10
Zadnjih nekaj dni sem delala v službi tudi po 15 ur sicer ne fizično ampak vseeno se človek utrudi posebej ženske, ki moramo še marsikatero stvar doma narediti.
Včeraj sem bila od 12 ur dalje prosta in sem si kar fino odpočila. Potem pa danes zhutraj nisem mogla vstat. Bolečina v spodnjem delu hrbtenice je tako močna, da se sploh ne morem primikat- po stopnicah hodim kot kakšna stara mama, vstanem teško, stojim pa lahko - takrat bolečina ni tako huda. Me je dragi mož že zmasiral ampak se mi zdi, da je še slabše.
Jutri me čaka naporen delovni dan in nikakor ne bom mogla do zdravnika ker imam sestanek za sestankom od 8 zjutraj naprej.
Predvidevam, da me je zagrabilo v križu, čeprav moja mami trdi da so ledvice.
Kako si naj na nahitrjši način pomagam- lekadol odpade, ker sem preizskusila in ne pomaga. A je kakšna druga tableta, ki pomaga pa se jo da dobiti brez recepta ali bom v vsakem primeru morala skočiti do zdravnice po inekcijo proti bolečinam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nenormalno boli
10.1.2010 16:55:54   
miapia
Tudi jaz mislim, da imaš težave z ledvicami ali pa z mehurjem. Sama sem imela enake bolečine v križu, ki so bile prisotne predvsem leže. Ko sem zjutraj vstala, sem racala kot stara mama, po stopnicah sem komaj šla. Ko sem se razhodila, je bilo v redu. Te mogoče kaj kosti stopala tudi bolijo, npr. zunanji rob? Dolgo časa sem krivila utrujenost in pač bolečino v križu.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nenormalno boli
10.1.2010 16:56:37   
Klemy82
Ojoj, ne zavidam ti nič. Lej, lahko da ima tvoja mama prav in so res ledvice. Mojega je enkrat tako "usekalo", dva dni je komaj hodil, potem pa je šel k zdravnici in so bile ledvice. Če pa je vseeno križ, vzami kak naklofen, če se ti doma slučajno valja, pa kak topel obkladek si daj gor, da malo zrelaksiraš. Drugače pa, če ne bo kmalu bolje, ne vidim nič drugega, kot da greš k zdravniku.
Naj ti hitro spusti.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nenormalno boli
10.1.2010 16:56:52   
Anonimen
gita....je mogoce lumbargo, al kako se ze rece....slisat malo smesno, ampak 1 naj te posteno "nategne"....obesi se za podboj vrat in naj ti telo "pade samo dol". oz. sprosti vse misice razen zapestnih, ki te drzijo na podboj....ali pa se ulezi na trebuh na tla. in naj se otrok "sprehaja" po tebi. to je mela moja mami. in to ji je pomagalo....

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nenormalno boli
10.1.2010 17:04:08   
gita10
tablet na žalost ni doma nič je šel moj k sosedovim, če lahko dobi kakšen naklofen, tole z nategovanjem bomo pa tudi poskusili ampak meni je vsaka stvar danes teška. Hb je možek nenormalno v skrbeh za mene ko da mu bom umrla in mi vse prinese k riti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nenormalno boli
10.1.2010 17:06:16   
rozinca33
Gita10 - če so ledvice, lahko preveriš tako, da se polulaš v kozarček
in če je voda v njem motna, potem so zagotovo ledvice.
V vsakem primeru (križ ali ledvice) pa čimprej k zdravniku.
Želim ti, da boš čimprej zdrava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nenormalno boli
10.1.2010 18:50:24   
Splišni
Če so ledvice, lahko preveriš tudi tako, da če sediš in si na križ zabašeš povšter tako, da ti ledvice malo gor poriva in te v tem primeru ne boli, potem so ledvice.

Drugače pa, če misliš, da bi lahko bile ledvice, takoj začni piti ursi (gornik) čaj v nenormanih količinah. Če je dovolj zgodaj, bi ti znalo pomagati. Pa vsakič si svežega naredi, ekr sicer postane grenak, če je svež, je pa čisto dober.

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nenormalno boli
13.1.2010 10:30:17   
gita10
Ker po dveh dneh bolečina ni zginila sedaj vem kaj mi - Išijaz. Dobila sem proti bolečinsko injekcijo- sedaj sem bolje- kako dolgo bo pa to trajalo pa ne ve nihče- super.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nenormalno boli
13.1.2010 10:40:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Ker po dveh dneh bolečina ni zginila sedaj vem kaj mi - Išijaz. Dobila sem proti bolečinsko injekcijo- sedaj sem bolje- kako dolgo bo pa to trajalo pa ne ve nihče- super.


samo a se ne išijaz v nogo širo? V zadnjo stran stegna in v ritnico?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nenormalno boli
13.1.2010 11:00:55   
gita10
Sej se je drugi dan- prvi dan me je samo spodnji den hrbta bolel drugi dan pa še leva noga. Plus imela sem mravljince v nogi .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 11:05:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nenormalno boli
13.1.2010 11:14:27   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Išijas je user posted image  2x sem ga imela in upam, da nikoli več. Je pa trajal 1x dva meseca, drugič pa skoraj 3.
Mi je pa ena strejša ženska, ko me je videla kako me boli rekla, da naj grem do ginekologa, ker je išijas pri ženskah večkrat povezan z rodili. Ne vem, če je res, vendar je bilo spodaj res nekaj narobe. Sem komaj splezala na mizo pri ginekologu.user posted image


DVA MESECA sej se mi bi sfuzlal, jaz ne morem po stopnicah hodit. Večraj mi je sin mogel cunje iz pralnega v skušilni devat ( mislim sej mu ne bo škodovala) hočem povedat to, da naj osnovnejšega ne zmorem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 11:18:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nenormalno boli
10.2.2010 20:21:16   
tajtaja
Jaz razumem tvoje bolečine, ker danes zjutraj nisem mogla iz postelje brez moževe pomoči. ŽE v snu sem nekak čutila bolečine v prsnem kosu levo, pod levo lopatico in tudi spredaj, pod levo dojko, leva roka.
Ker imam hudo hudo osteoporozo, je bilo prvo, kar mi je padlo na misel, da mi je slo kako rebro ali vretence?!
Drugo pa mi je prišel na misel infarktuser posted image . Ko sem se prebudila, sem ležala na hrbtu in se nisem mogla obrnit niti na bok.
Tako hudo me že dolgo ni nič bolelo, kar solze so mi tekle pri vsakem milimetrskem premiku. MOž mi je dal vroč termofor na hrbet. Vzela sem par tablet proti bolečinam, tako da mi je bolečina malo popustila, me pa še omejuje pri vdihu, ne upam kihnit ali zazehat.....Če ne bo bolje, grem jutri k zdravniku.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nenormalno boli
10.2.2010 20:26:01   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Jaz razumem tvoje bolečine, ker danes zjutraj nisem mogla iz postelje brez moževe pomoči. ŽE v snu sem nekak čutila bolečine v prsnem kosu levo, pod levo lopatico in tudi spredaj, pod levo dojko, leva roka.
Ker imam hudo hudo osteoporozo, je bilo prvo, kar mi je padlo na misel, da mi je slo kako rebro ali vretence?!
Drugo pa mi je prišel na misel infarktuser posted image . Ko sem se prebudila, sem ležala na hrbtu in se nisem mogla obrnit niti na bok.
Tako hudo me že dolgo ni nič bolelo, kar solze so mi tekle pri vsakem milimetrskem premiku. MOž mi je dal vroč termofor na hrbet. Vzela sem par tablet proti bolečinam, tako da mi je bolečina malo popustila, me pa še omejuje pri vdihu, ne upam kihnit ali zazehat.....Če ne bo bolje, grem jutri k zdravniku.




to pa res nimaš kaj razmišljat ali boš šla ali ne boš user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nenormalno boli
10.2.2010 20:29:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Jaz razumem tvoje bolečine, ker danes zjutraj nisem mogla iz postelje brez moževe pomoči. ŽE v snu sem nekak čutila bolečine v prsnem kosu levo, pod levo lopatico in tudi spredaj, pod levo dojko, leva roka.
Ker imam hudo hudo osteoporozo, je bilo prvo, kar mi je padlo na misel, da mi je slo kako rebro ali vretence?!
Drugo pa mi je prišel na misel infarktuser posted image . Ko sem se prebudila, sem ležala na hrbtu in se nisem mogla obrnit niti na bok.
Tako hudo me že dolgo ni nič bolelo, kar solze so mi tekle pri vsakem milimetrskem premiku. MOž mi je dal vroč termofor na hrbet. Vzela sem par tablet proti bolečinam, tako da mi je bolečina malo popustila, me pa še omejuje pri vdihu, ne upam kihnit ali zazehat.....Če ne bo bolje, grem jutri k zdravniku.




to pa res nimaš kaj razmišljat ali boš šla ali ne boš user posted image

jutri se spravi k zdravniku!


(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nenormalno boli
10.2.2010 20:50:55   
tajtaja
Lahko noč, odhajam delat družbo možu. Spat pa ne vem če bom upala it, da ne bom jutri še v križu nepokretnauser posted image .
Ja, na žalost je moje zdravlje čisto v riti.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nenormalno boli
10.2.2010 20:51:34   
tajtaja
zdravlje
ups   zdravjeuser posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nenormalno boli
11.2.2010 18:52:13   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

zdravlje
ups   zdravjeuser posted image


Ne se hecat z zdravjem. Lahko imaš pljučnico, če te tako peče.

Drugače pa sem tudi sama preizkusila radosti išiasa. Pa sem tako zelo srečna, d a se stvar ne ponavlja zadnje čase več, da ni za povedat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nenormalno boli
12.2.2010 9:05:00   
kalbo
Gita10, jest mam pa eno vprašanje zate. A ko te bo pa tako zabilo, da niti hodit ne boš več mogla boš pa lahko dala gmah teden dni? Ne razumem in ne bom razumel ljudi, katerim je služba pomembnejša od lastnega zdravja.
Sestanki gor, sestanki dol, če bi te zbil avto do smrti, bi šlo vse komot brez tebe.

Moja mati je taka, na pol mrtva, ampak v službi pa še vedno visi. Sem ji že dostikrat reklel, da tega noben ne bo videl. Ko bo čas za to bo dobila prst v rit tako kot vsi ostali. Pa moja teta ima enake težave z lastno glavo.
Nekoč, ko sem delal pri njej prek študenta, me je njen direktor lepo prosil, če jo lahko zaboga spravim domov, ker je imela 39 vročine. In kaj je šla počet doma. Ni šla v posteljo, šla je cunje obešat.

Če te je zabilo v križu moraš to pocajtat in to tako, da se uležeš za teden dni. Parkrat boš na naklofenih visela po sestankih v takem stanju, pa te bo tako usekalo, da te bodo komaj do postelje spravili. Ne se hecat, rabiš križ še za stara leta.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nenormalno boli
12.2.2010 9:14:51   
gita10
Kalbo - jaz se počasi spravljam k sebi vendar je tako, da sem celo firmo in sebe navadla, da sem prisotna ves čas v službi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nenormalno boli
12.2.2010 9:55:28   
rozinca33

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Kalbo - jaz se počasi spravljam k sebi vendar je tako, da sem celo firmo in sebe navadla, da sem prisotna ves čas v službi.



Vsaka navada se da odvadit.
Takoj poskrbi za sebe, pa boš samo kratkoročno odsotna.
Ker če ne boš, se bodo primorani dolgoročno navadit na tvojo odstotnost.
Z zdravjem se ni za hecat.
Vse dobro ti želim.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nenormalno boli
12.2.2010 12:50:38   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: rozinca33


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Kalbo - jaz se počasi spravljam k sebi vendar je tako, da sem celo firmo in sebe navadla, da sem prisotna ves čas v službi.



Vsaka navada se da odvadit.
Takoj poskrbi za sebe, pa boš samo kratkoročno odsotna.
Ker če ne boš, se bodo primorani dolgoročno navadit na tvojo odstotnost.
Z zdravjem se ni za hecat.
Vse dobro ti želim.


Gita10 čimprej začni upoštevat zgornji nasvet. Visenje za vsako ceno na delovnem mestu se ne šteje kot kvaliteta zaposlenega, ampak kot slabost. Ob morebitnem virusnem obolenju takšna oseba okuži pol firme, v tvojem primeru si pa taka oseba skuha daljšo odsotnost, ker jo telo slej ko prej prisili v počitek.

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nenormalno boli
12.2.2010 21:11:21   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Kalbo - jaz se počasi spravljam k sebi vendar je tako, da sem celo firmo in sebe navadla, da sem prisotna ves čas v službi.



Ja, poznam, sem bila ista, pa še sedaj se moram razumsko prepričat, da ne smem biti pokonci, kadar sem bolna. Ob dejstvu, da se zdaj to že pozna na mojem zdravju.
Ne čakaj tako dolgo kot sem jaz. Ni vredno. Mej se no malo rada.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nenormalno boli
13.2.2010 12:12:58   
staši
joj ,ma kaj je danes tak dan ....jaz sem zjutraj lih kr lahko sama vstala ....pa sem morala tamala dva odpravit v pusta ...pa kosilo ....pa pop.še služba ...hodim pa kot kaka stara nona ...sključena, pa ni nobenga da bi me zmasiral ...moj je v službi ...sam da mene še po nogah trga ....user posted image   

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?