|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neučakana
27.10.2010 13:34:05   
Anonimen
ojla. prvič sem na forumu in berem vse sorte. namreč zelo sem neučakana. user posted image bi naj dobila čez 8 dni pa kr ne morem dočakat tega dne. ne vem, ali si naj kupim kakšen test, ki bi pokazal tako zgodaj. ali mogoče veste, kateri test je tak? živčki so na vrhuncu!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neučakana
27.10.2010 13:40:09   
Anonimen
kolk časa pa poskušaš zanosit? če slučajn že par let, potem razumem neučakanost, drugač je pa ne

CB je občutljiv na hormon že 3 dni pred izostankom, 8 pa zihr ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neučakana
27.10.2010 14:52:24   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kolk časa pa poskušaš zanosit? če slučajn že par let, potem razumem neučakanost, drugač je pa ne



Jaz pa mislim, da je neučakanost lahko največja ravno takrat, če prvič poskušaš zanosit. Ker ti je še vse novo, imaš kar občutek, da bo itd... Živčki ravno takrat najbolj delajo, ko greš prvič zavestno v to. Na nek način radovednost, neučakanost.... Meni je to čist razumljivo, ker nama je ratalo v prvo in sem bila zeloooo radovedna ves čas, al bo al ne bo.
Kasneje, ko že poskušaš par let več ne čakaš tako nestrpno, ker bi se ti zmešalo verjetno. Potem moraš žal na vse skupaj gledati bolj razumsko.

Sicer pa anonimna1, boš morala še kar malo potrpet nekaj dni.. Probaj se zamotit s čim, hehe user posted image . Srečno, upam, da vama je ratalo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




prijatelji
Siana

Si vzamete čas za prijatelje kljub otrokom?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!