|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:21:47   
CIPRESA
Oj

Prejšnji teden v nedeljo se je začela bolečina  na desni strani v jajčniku, vsak dan je bilo hujše in v petek sem klicala svojo G v upanju da me vendarle pregleda, da je nekaj narobe. No od nje sem dobila odgovor da v nosečnosti pač vse nekaj špika in boli, da je to pač nekaj kar se moram sprijazniti. Že v petek zvečer pa je bila bolečina tako močna da nisem zdržala več brez tableta in takoj v soboto sva se z možem odpravila na urgenco v Kamnik, kjer me je sprejela splošna zdravnica, me dala pregledat kri in vodo in  me malo potipala po trebuhu. Ker sem jamrala da me boli cela noga od prepogiba navzdol skupaj z  predelom jajčnikov in ker so bili izvidi bp me je poslala domov da ni očitno nič hudega, kljub temu da sem jo opomnila na mogočno izvenmaternično nosečnost - no njej se ni zdelo to tako hudo in sva šla z možem domov. Zvečer v soboto isto, hude bolečine  in spet kličem na urgenco če lahko pridem se še enkrat pokazat a mi sestra pove da so na nujni poti naj pokličem čez eno uro. To eno uro nisva dočakala, ker se ni niti po 3 urah niče javljal in so bili še vedno na urgentni poti. Ni mi preostalo drugega kot da noč prebrodim spet z tabletami, naštimala sem si dve tableti in uro da se zbudim na 5 ur in jo pogoltnem, ker so bile bolečine po 5 urah neznosne. Zjutraj v nedeljo sem ob 6h spet klicala  urgenco v Kamnik in spet se ni nihče javljal spet so bili na urgentni poti, in mi je bilo dovolj, pobasala sem tamalga in moža vrgla iz postelje in smo šli direkt dol na  urgenco. Primajala se je sestra in nas najprej nadrla na kateri vhod smo prišli in da imajo zvonec, tolk me je bolelo da sem jo napizdla nazaj zakaj se nihče ne javlja če kličem urgenco. Končno me je sprejela in spet sem naletela na isto "babo" kot v soboto - in spet ni vedela nič povedat - končno mi je napisala napotnico  za urgentno ginekologijo v KC in tako smo ugotovili zakaj me boli in se je moj sum na IMN tudi potrdil.

Punce to vam pišem zato da spremljate svoje telo, da same urgirate če je potrebno ker nihče drug se za nas ne zmeni. Za vse smo le tečne nosečnice ki nimamo kaj drugega delat kot jamrat med vikendom na urgenci in jih motit pri kofetkanju. Za mene bi bilo lahko že drugi dan prepozno in lahko bi mi počil jajcevod in bi krvavela močno, hvala bogu sem sforsirala napotnico da so me poslali v KC, kjer pa sem naletela na enkratno osebje in urgentno sem bila operirana  še isti dan.  Če začutite da se nekja dogaja kar  ni ravno normalno  vrtajte toliko časa da pridete do UZ in nekega normalnega človeka ki vas bo pregledal in se vam toliko posvetil da bo videl kaj vam je.

Ja nam pač ni bilo usojeno, odstranili so mi desni jajcevod ker je bila najina pikica že prevelika (8t) da bi šlo po naravni poti, sprijaznila sebom pač s tem kar še imam in upam da kmalu v našo hišo spet posije kakšen sonček.
Zaenkrat smo vsi žalostni, še Žiga  kar nemore verjeti da v trebuščku ni več dojenčka, tolk ga je težko čakal.

LP Vuser posted image

Hvala vsem za lepe želje in pomoč mojemu možu ki je bil res malo zgubljen.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:27:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kot si sama napisala...tudi pri vas bo kmalu sonček. In to ti želim iz srca.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:32:15   
Naja30
Zelo mi je žal za tvojo pikico in za vse tole. Res grozno, da si morala sforsirat, da te pošljejo v KC in oreng pregledajo. Ne morem verjet, da te niso bolj resno jemali, pa to s takimi hudimi bolečinami. Saj se vendar vidi, kdaj je bolečina res huda.
Jaz sem taka, da vedno čakam in upam, da bo bolje, ko je že precej hudo, pa grem h zdravniku. Kaj takega se mi sicer še ni zgodilo, sem pa že naletela na različno osebje v ZD. Groza, če vidijo, da te res boli, no. Nimam besed.


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:34:43   
*alja*
Ojoj!user posted image user posted image user posted image

Upam da bo tudi k vam čimprej posijalo sonce. Pa en user posted image za vašo družino!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:38:11   
srki
Cipresa, žal mi je user posted image .

Želim vam, da vam sonce čimprej posije.

Držite se!


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:44:34   
Anonimen
Ojo, žal mi je.user posted image In podn od podna takle odnos v ZD.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:46:04   
špelin@
Draga CIPRESA, meni je tako zelo hudo user posted image user posted image user posted image
 
Zdaj pa lepo poskrbi za tvoje telo in še bolj za dušo, zagotovo bo za vse vas kmalu posija sončece, na katerega bo pazil en majcen user posted image
 
Vsem s kakršnimikoli težavami v nosečnosti pa toplo priporočam, da ne hodijo na lokalne urgence, ampak takoj (brez napotnice - ker je ob takšnih nujnih stanjih ne potrebuješ) direktno na urgenco KC! Sama sem iz Zasavja, ampak sem v prvi nosečnosti ob krvavitvi letela direkt v LJ in mi ni žal.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 14:54:02   
KAHLO
Cipresa jaz ti ne moram povedat kako hudo mi je zate.....res k se odpre kaka nova tema na tem forumu mene kar pr srcu stisneuser posted image user posted image

Drgače pa so takšne dogodivščine za v časopis ali pa direkt k ministru oz. zdaj ministrci....če je tako stroga z kadilskim zakonom ...bi pa lahko tud to pošlihtali!!!! ker če bi se tizgudilo kaj hujšega (pa bog ne daj da bi se) pa ne bi bili nič krivi...ali bi pa vse zatuškali............jojjjjjjjj kak mene to jezi

Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 15:08:02   
total
Draga moja Cipresa,žal mi je in ne obupaj,tako je bilo sojeno in res je žalostno....user posted image ,Objemi Žigeca in ne misli več na to,unim bi pa tam vrat zavila....user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 15:19:13   
Marogica
Kot sem že napisala.."boga" CIPRESAuser posted image , hudo mi je zate...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 16:25:08   
soncece24
user posted image žal mi je 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 17:05:16   
kekec in mojca
Cipresa, vem, da je težko, vendar verjemi, kmalu bo bolje. Eno veliko user posted image za srečo!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 17:34:32   
Anonimen
Žal mi je, cipreska. Nekega dne bomo tudi mi imeli še zdrave otročke (v to zadnje čase vrjamem jaz). Pazi nase. Našim pikicam je zagotovo lepo med angeli.

user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 17:43:05   
ZARA
Oj!!
Trdno sem prepričana da boš kmalu spet med nosečkicami. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 17:44:04   
Anonimen
Najprej bi ti rada povedala, da mi je hudo zate in da te na žalost razumem in vem kaj doživljaš.

Kar se tiče pa osebja v ZD Kamnik pa ti moram povedat, da sem imela tudi jaz podobno izkušnjo v prvi nosečnosti, ko me niso hoteli jemati resno in mi cel dal govorili da se mi samo domišljam da ne čutim otročka, po 8 urah sem le dosegla da so mi dali napotnco za Lj, kjer se je izkazalo da je otroček res umrl.

Tako da se strinjam da se je potrebno res boriti za vsaj UZ če ne celo za kaj več.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 18:09:30   
MarijaPo
Obup!
Sploh to, da te ni pregledal ginekolog.
Na tvojem mestu bi sla takoj na ginekolosko urgenco v Ljubljano in sploh ne bi sljivila lokalnih zdravstvenih domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 18:17:18   
mamči
Boga CIPRESA !! Pa še vse te muke zaradi tako nesposobnega osebja, obup.

Naj čimprej zasije sonček v tvoje življenje user posted image .

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 18:25:11   
2 Sraki
Oooooooooojooooooj!!!! Uboga cipresa, tole je spet en poduk, da moramo bit še bolj sitne, da nas jemljejo resno. Upam, da zopet kmalu zagledate user posted image  in da bo tokrat vse vredu.

V bodoče pa, samo nasvet (ne samo tebi, tudi drugim), v kolikor se ti zdi, da te ne jemljejo resno tam kjer si na urgenci, se pač zapelješ do naslednje. Kolikor vem te morajo povsod vzet brez dileme. Sploh pa v Ljubljani.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 18:32:44   
Anonimen
Boga Cipreska, no, zdaj je zdravstveni del za tabo, zdaj pa počasi pozdravi še dušico. Vse dobro.

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 19:19:37   
silvya
Tako mi je žal, da si to doživela. Upam, da se čimprej pozdraviš. Telo se pozdravi hitro, srce je tisto, ki boli dalj časa. Naj ti upanje na lepši jutri daje moč, da boš šla lažje skozi vse to kar si morala doživeti.
                                                user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 19:25:27   
Taula
Cipresa...žal mi je da se je vse končalo in da so te tako nestrokovno obravnavali.user posted image user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 19:37:19   
CatJa
Kako žalostno. A pri ginekologinji pa sploh še nisi prišla na vrsto, odkar si zanosila? Bi ja morala ugotovit izvenmaternično.

Res mi je žal za vas user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 19:43:23   
Anonimen
Zelo mi je žal, da je to tebe doletelelo.. Tudi zate bo posijal sonček user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 21:32:16   
Anonimen
Žal mi je, da se ti je to zgodilo. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ni nam bilo usojeno
27.11.2007 21:37:46   
Anonimen
Žal mi je....user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?