|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočno dojenje na 1 uro
14.7.2009 8:11:04   
veronikab
Spoštovani,

zadnji teden se je moj 2 m in 2 tedna star sin ponoči začel dojiti na 1 uro. Tudi podnevi se doji zelo pogosto, vendar je do sedaj ponoči jedel na 3 ure.

Do spremembe je prišlo, ko sem se za 2 tedna preselila k staršem. Doma je sin bil navajen spati v zibki, tukaj pa spi v otroški postelji.

Sedaj ne vem, kaj bi lahko bil vzrok takega pogostega nočnega dojenja?

Prosila bi vas za pomoč, saj nočem, da to postane dnevna (nočna) rutina.

Hvala in lep pozdrav,

veronikabmb
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočno dojenje na 1 uro
14.7.2009 9:22:01   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

Spoštovani,

zadnji teden se je moj 2 m in 2 tedna star sin ponoči začel dojiti na 1 uro. Tudi podnevi se doji zelo pogosto, vendar je do sedaj ponoči jedel na 3 ure.

Do spremembe je prišlo, ko sem se za 2 tedna preselila k staršem. Doma je sin bil navajen spati v zibki, tukaj pa spi v otroški postelji.

Sedaj ne vem, kaj bi lahko bil vzrok takega pogostega nočnega dojenja?

Prosila bi vas za pomoč, saj nočem, da to postane dnevna (nočna) rutina.

Hvala in lep pozdrav,

veronikabmb


podobno se obnaša moj tamali ....user posted image
prvo rundo vleče kakih pet ur ... te pa hop na mamico user posted image  .... dober teden ima tako finto ..... pa 5x potegne pa dalje spi .....user posted image

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočno dojenje na 1 uro
14.7.2009 10:32:18   
zmajaz
Pa ti dejansko kaj poje ali se samo carta?

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočno dojenje na 1 uro
14.7.2009 21:38:44   
veronikab
Nekaj že poje, ker se tudi večkrat pokaka kot ponavadi. Zadnjo noč je bilo to kar 2x.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočno dojenje na 1 uro
15.7.2009 10:18:15   
Bam Bam
Več možnih vzrokov je:
- sprememba okolja in rabi več crkljanja
- poskok v rasti in povečana potreba po hrani (najverjetneje)
- žeja zaradi vročine.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočno dojenje na 1 uro
15.7.2009 21:52:43   
veronikab
Prejšnjo noč je bilo stanje že veliko bolje - praktično kot pred spremembo. Držim pesti, da bo tudi danes tako.user posted image

(odgovor članu Bam Bam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nočno dojenje na 1 uro
18.7.2009 6:40:36   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

Spoštovani,

zadnji teden se je moj 2 m in 2 tedna star sin ponoči začel dojiti na 1 uro. Tudi podnevi se doji zelo pogosto, vendar je do sedaj ponoči jedel na 3 ure.

Do spremembe je prišlo, ko sem se za 2 tedna preselila k staršem. Doma je sin bil navajen spati v zibki, tukaj pa spi v otroški postelji.

Sedaj ne vem, kaj bi lahko bil vzrok takega pogostega nočnega dojenja?

Prosila bi vas za pomoč, saj nočem, da to postane dnevna (nočna) rutina.

Hvala in lep pozdrav,

veronikabmb


podobno se obnaša moj tamali ....user posted image
prvo rundo vleče kakih pet ur ... te pa hop na mamico user posted image  .... dober teden ima tako finto ..... pa 5x potegne pa dalje spi .....user posted image


5 ur?????????

sorry tole je men mal mim.... mam rada svojga otroka, sam 5 ur ji pa nebi dovolila viset a joški....

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nočno dojenje na 1 uro
18.7.2009 6:47:45   
Anonimen
kaj pa duda?
mogoče je res kriva sprememba in si je samo želel tvoje bližine,... jaz bi ga vzela kar k sebi v posteljo.

(odgovor članu malabiba30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nočno dojenje na 1 uro
18.7.2009 8:28:03   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: malabiba30
5 ur?????????

sorry tole je men mal mim.... mam rada svojga otroka, sam 5 ur ji pa nebi dovolila viset a joški....


Jaz sem pa to razumela, da prvo rundo SPI 5 ur, potem se pa začne zbujanje non-stop.

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nočno dojenje na 1 uro
18.7.2009 8:40:43   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: malabiba30
5 ur?????????

sorry tole je men mal mim.... mam rada svojga otroka, sam 5 ur ji pa nebi dovolila viset a joški....


Jaz sem pa to razumela, da prvo rundo SPI 5 ur, potem se pa začne zbujanje non-stop.


Tudi jaz mislim, da je to hotela povedat.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nočno dojenje na 1 uro
18.7.2009 11:46:36   
malabiba30
no jz upam da sem napačno razumela in da res pet ur spi .-)

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nočno dojenje na 1 uro
29.7.2009 14:19:18   
lizika2
jaz imam pa vprašanje za vas, ki ste že mamice...
pričakujem avgusta in me zanima, kako je z dojenjem v prvih tednih? v knjigah sem brala, da moraš vedno dojiti iz ene in druge dojke, medtem ko mi je kolegica iz ljubljane govorila, da so jih v šoli učili, da je potrebno na začetku dojiti le na eni dojki, potem naslednjič začneš z drugo dojko. kako ve prakticirate?

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nočno dojenje na 1 uro
29.7.2009 14:26:44   
miapia
Meni so že v P rekli, da naj dojim na obeh, tako da sem to prakticirala tudi naslednja 2 mes, potem sem ga pa itak imela premalo in sva šli na AM. Drugače po pripovedovanjih ene dojijo z obeh, ene samo z ene, naslednji obrok z druge... Mislim, da boš sama videla in se ravnala po svojem občutku, ker pravil tukaj itak ni.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu lizika2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nočno dojenje na 1 uro
30.7.2009 8:50:07   
veronikab
Midva sva sedaj stara 3 mesece in drobiž, pa se pri vsakem obroku dojiva iz obeh dojk. Verjetno je sedaj že tako velik, da mu 1 dojka ni dovolj. Sem opazila, da če ponoči popije z obeh dojk, spi 3-4h skupaj, drugače se pa zbudi že čez 1 ali pa 2 h.

Na začetku je pa bilo tako, da sama sploh nisem imela dovolj mleka - zato sem ta malega pristavljala kadarkoli je hotel, da bi čimbolj spodbudila tvorjenje mleka, dopoldan in zvečer sem mu pa morala dodati eno flaško Aptamila, ker je jokal od lakote.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nočno dojenje na 1 uro
30.7.2009 9:33:33   
lizika2
hvala za odgovor. od adaptirane hrane je najboljši aptamil? je različna kvaliteta glede na to, kje ga kupiš?

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nočno dojenje na 1 uro
30.7.2009 10:28:16   
zmajaz
Glede dojenja bi rekla, da ni pravila - saj sama vidiš, če se otrok dovolj naje na eni dojki ali ne. Jaz sem oba dojila pri enem obroku na eni dojki, pri drugem pa na drugi, le tu in tam pa iz obeh, če sem videla, da na eni še ni sit - vendar je to bilo samo parkrat.

Glede adaptiranega mleka je tako, da nekako največ se uporablja Aptamil, pa tisti iz Müllerja je boljši, ker ni delan na Poljskem, drugače je pa spet vse odvisno od otroka - eni boljše prenašajo eno mleko, drugi pa spet drugo, tako da to moraš potem sama ugotoviti, kaj tvojemu najbolj ustreza.

(odgovor članu lizika2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?