|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noži
16.8.2010 15:36:16   
blak
Menjat moram nože; to kar imam doma ni več ničemur podobno.

Rabim pa kakega fajn velikega mesarskega, enega za zelenjavo-sadje rezat z malimi zobki, ene šest takih za k mizi (za zrezke, pizzo...).
Da ne grem spet kupovat neke žnj za male pare, povejte mi, kateri so dobri.

Kolegica pravi, da je super zadovoljna s keramičnimi. Plusi/minusi?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noži
16.8.2010 15:41:04   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: blak

Menjat moram nože; to kar imam doma ni več ničemur podobno.

Rabim pa kakega fajn velikega mesarskega, enega za zelenjavo-sadje rezat z malimi zobki, ene šest takih za k mizi (za zrezke, pizzo...).
Da ne grem spet kupovat neke žnj za male pare, povejte mi, kateri so dobri.

Kolegica pravi, da je super zadovoljna s keramičnimi. Plusi/minusi?





vsekakor keramika, sploh ker cene postajajo vedno bolj dostopne... vsaj jest bi se odločila zanjo, trenutno mam 1 keramičen nož doma in rečem lahko samo da se drži boljš kot kerkol kovinski. kšnega minusa še nism zaznala.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noži
16.8.2010 15:43:45   
špelin@
Felicita, a je pri teh keramičnih nožih kaj važna znamka? Ker sem v Merkurju gledala ker. nože Biva, ki niti niso dragi, ampak je bil mož nekaj skeptičen, zato ga (še) nisem kupila... Samo to se potem ne da brusit, ko se "znucajo" ali kako?? user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noži
16.8.2010 15:53:01   
Felicita
@špelin@ ja, pomoje je važna. kot je važna pri običajnih nožih. maš komplet nožev za 20€ maš pa tut samo en nož za 500€. ampak valda ne boš kupovala unega za 500€, ki je namenjen superduper kuharjem, ne?

naš nož ne vem kere znamke je, je pa star 2 leti in nič top/skrhan. menda nej se tudi nikoli ne bi skrhov - ne vem po kaki logiki je to možno, ampak recimo. vem pa da tale naš že takrt ni bil drag, nekih 20€ če se ne motim, tko da nek hud zgornji rang ni.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noži
16.8.2010 18:56:33   
zvezdica_1
jaz imam nož od tupperwware. enih 35€ je bil, če se ne motim, enkrat spomladi. v redni ceni.

sem tudi sama razmišljala o keramičnih, a se baje radi zlomijo.... in sme potem na priporočilo boljše polovice vzela kovinskega... s katerim sem res zelo zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noži
16.8.2010 19:40:23   
ona
SWIBO noži so prav super in cenovno ureduuser posted image
Jih lahko tudi na netu naročiš:
http://www.mesarcek.si/index.php?act=viewCat&catId=14

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noži
16.8.2010 20:36:34   
jar
men pa taki, kot so teli SWIBO ne zgledajo uredu, ker imajo ročaj čez rezilo. rezilo mora biti širša od ročaja, da ko odrežeš gre rezilo v celoti do deske, ne pa da ročaj zaustavi. sploh pri sesekljanju je to pomembno, no pri zelenjavi (z mesom se ne ukvarjam). men so taki bolj praktični: http://victorinox.rosler.si/kuhinjski-nozi/kovani-nozi/

za zelenjavo je važno, da rezilo zgoraj ni debelo, ker predebelo dobesedno nalomi zelenjavo/sadje.

ima katera izkušnje s temi noži: http://www.tm-shop.si/si/japonski-nozi/chroma-haiku-g19.shtml ?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noži
16.8.2010 21:57:08   
melanija
Jaz sem si v Mercatorju kupila keramične,  so super, imam jih že pol leta pa še vedno režejo brez problema, medtem moram od Tupperverja jih  brusit  že po 2 mes. Edina slaba stvar keramičnih je, da se polomijo, odkrušijo, če ti pade na tla.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noži
16.8.2010 22:47:27   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: melanija
Edina slaba stvar keramičnih je, da se polomijo, odkrušijo, če ti pade na tla.

ok, potem pa pri meni definitivno odpadejo.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noži
17.8.2010 9:36:52   
Freya88
Evo, tudi mi imamo keramiko doma... ravno to Merkur Biva znamko!:) Smo kupili zato, da `probamo´ in smo super zadovoljni!:) Sploh pri rezanju kaksnega mesa... odlicni so!:) Res pa je, da ti ne sme pasti... ampak roko na srce... kter noz je p za po tleh metat?:D Kakorkoli, navijam za keramiko...!:)

LP:)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noži
17.8.2010 10:08:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Res pa je, da ti ne sme pasti... ampak roko na srce... kter noz je p za po tleh metat?:D

No, no, mečemo jih ravno ne user posted image Samo glede na mojo statistiko, kolikokrat mi stvari padajo po tleh, ne bi bil za dolgo...

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noži
17.8.2010 10:32:41   
tascha
Dobri pa so tudi noži, ki jih sedaj prodajajo v Šparu (no tudi v Leclercu sem jih zadnjič vidla). To so taki pisani, res močnih barv, različnih velikosti, z žagico ali brez, z nekim antibakterijskim premazom. Ta veliki stanejo cca 9 EUR. Sem kupila dva manjša (rumeni in zeleni) ter roza velik z žagico in morem rečt, da so dobri. Zlasti veliki.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
17.8.2010 13:02:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noži
19.8.2010 11:53:27   
Sofi
Jaz sem pred osmimi leti kupila komplet dveh nožev za zrezke od Tupperware in se jim sploh ne morem načudit. Nož ima žagico, perfektno reže meso, vso zelenjavo, kruh, popolnoma vse. V uporabi je nonstop (enega nimam - se je izgubil ali si ga je kdo prilastiluser posted image ), se NE brusi in reže kot nov.

Še bi jih kupila, pa ne poznam nikogar, ki dela za Tupperware, niti ne vem, če to sploh še obstaja. Bi prosila za kontakt, če mi ga lahko kdo posreduje.

Keramičnih nožev pa ne poznam.

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noži
19.8.2010 13:42:17   
Anonimen
Jaz imam /priporočam Fissler & WMF nože. Najbolj jih je kupit za tisto kar potrebujete. Bolje je imet manj nožev in te kvalitetne.

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noži
19.8.2010 15:50:15   
zvezdica_1
sofi, če rabiš kontakt za tupperware mi sporoči. prijateljica neprestano hodi po teh predstavitvah, pa ti lahko dam št. od promotorke...
je pa iz območja ptuja.--.-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: noži
20.8.2010 14:18:51   
Jo@n
Sanelli noži, kupljeni v EURONOVI na Brnčičevi v Lj, režejo dobro, so namenjeni profesinalni uporabi, MPC pa je nižja kot za slabe nože v supermarketih.

http://www.euronova.si/katalog/large/35Saneli_nozi.jpg

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: noži
20.8.2010 16:05:21   
Anonimen
Keramični nož je brezveze. Mism, nož ki se razbije :/ A ste že kdaj vidl pravega 'chef-a' da ga ima. Ga nima- zato ker oni vedo kaj je kvaliteta.

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: noži
20.8.2010 16:39:03   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: justgirl

Keramični nož je brezveze. Mism, nož ki se razbije :/ A ste že kdaj vidl pravega 'chef-a' da ga ima. Ga nima- zato ker oni vedo kaj je kvaliteta.


seveda sem ga. samo ne v sloveniji, ker pač v sloveniji pravih 'chefov' (razen izjem, ki se jih da na prste ene roke naštet) ni. v tujini jih pa dost vidiš.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: noži
20.8.2010 16:55:57   
Anonimen
aja a res? dej napis v google chefs knifes in poglej slike kok keramičnih ven vrže -nobenga! zate tudi pravi kuharji kuhajo na indukcija ane?

< Sporočilo je popravil justgirl -- 20.8.2010 16:57:40 >

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: noži
20.8.2010 21:14:48   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: justgirl

Keramični nož je brezveze. Mism, nož ki se razbije :/ A ste že kdaj vidl pravega 'chef-a' da ga ima. Ga nima- zato ker oni vedo kaj je kvaliteta.


Jaz osebno imam raje nož... ki se po tvoje razbije... in mi ga ni potrebno neprestano brusit...! Poleg tega pa nobena od nas ne kupuje (vsaj mislim da ne), nožev za profesionalno uporabo!! Mi ne vidimo vedno v zakulisje kuhinje, ampak oni nože neprestano brusijo... da režejo tako kot morajo! Vem pa za kar nekaj tujih kuharjev, ki uporabljajo keramične nože...!

Anyways... js še vedno naijam za keramiko!:P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: noži
18.1.2011 11:18:57   
frutkica
pozdravljene!

Če katera potrebuje karkoli od Tupperware, naj me kontaktira. Lahko se dogovorimo za predstavitev, ki se vam definitivno splača, ker so darila za gospodinjo zares lepa ali pa mi naročite kar po telefonu.
Po gorenjski in v okolico Ljubljane lahko, po dogovoru tudi dostavim
Mojo telefonsko številko vam zaupam v zasebnem sporočilu.

Barbara

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: noži
22.1.2011 16:54:56   
malania
Keramični so zelo fajn (rezala sem tudi s tistimi kupljenimi v Hoferju, pa so rezali OK). Edina slabost: ne smeš rezat trdih stvari pa pazit ga moraš.. ker se pač lahko razbije oz. poči..
Na začetku pa pazi.. moja mami se je s keramičnim na začetku kar parkrat urezala...

Doma pa imamo od Tuperwara tistega za kruh in je tud fajn.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu frutkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: noži
22.1.2011 21:24:35   
scarlett_
Keramični so super, ampak jaz sem že 2 nova zlomila, ker sta mi padla na tla .. user posted image Tko, da so očitno sam za neštoraste! user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: noži
26.1.2011 22:28:17   
svetlomodra
po nasvetih iz te teme sem si kupila keramični nož in sem razočarana. po ene mesecu ni več tako zelo oster, pa še brusit se ga ne more, a kako? imam pač rada zelo ostre nože, kar keramični vsekakor niso.


(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?