|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nocno hranjenje
9.12.2006 11:50:22   
45ziga
Potrebujem nasvet! Nas 5 tednov star sinko je pred casom ponoci spal ze po 3, 4 ure.
Zanima me, kako ve dojite ponoci? Jaz kar v postelji, sicer sede, ampak vcasih tudi zaspim in mali ima dojko v ustih tudi po 1 uro ali vec in je sploh ne izpusti. Ko pa ga poskusam dati v kosek, se zbudi takoj ali pa cez kaksnih 10 minut. Pomiri ga samo joskica. Vcasih ga polozim zraven naju, ampak jaz ne morem mirno spati. Raje bi videla, ce bi spal v kosku.Pa tudi celo noc ne morem dojiti=se crkljati!
Ker ima zelo mocan sesalni refleks, mi je zdravnica priporocala dudo. Poskusala sem mu jo dati pred enim tednom. Ni vedno najbolj zadovoljen in se upira, vcasih pa jo le potegne in je tudi ne izpusti. Nocni problem se je pojavil priblizno istocasno (ne vem, ali je to povezano z dudo (ali s polno luno )?). Zdaj se veliko bolj pogosto zbuja oz. spi manj trdno.Ce zaspi z dudo in mu pade iz ust, se zbudi in joka.
Kaj svetujete??? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nocno hranjenje
9.12.2006 13:50:13   
Petraa
vsi bi itak radi samo mamina prsa imeli v ustkih a tako žal ne gre.Ko se naje in kasneje za cartanje mu vedno odločno dajaj dudo.
Itak da se zbuja ko pade duda ven in dokler si ne bo znal otrok sam dati jo v usta žal se boš morala vstahati in mu jo dati.
Posteljico mu predhodno malce segrej s termoforčkom in dudo v usta.
vsi smo dali tole čez boš pa še ti  :)

(odgovor članu 45ziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nocno hranjenje
9.12.2006 14:02:59   
rainbow
To pač odvisno, kako se odločiš;
jaz sem mojo prvo user posted image  tudi bolj vojaško navajala na spanje v njeni postelji, z dudo, ko bi se ona pri meni cartala, pa je bilo kar težavno; in tudi mislim, da se ona ni dobro počutila;
drugo sem pa dojila, dude pa mi ni hotela sprejeti, tako da sem se sprijaznila, da sem jo uspavala na zizo, včasih tudi nosila, pa je bila kar težka, tak da sem s tem potem nehala, mi je bilo dojenje lažje; sploh prve tri mesece nisem imela nekih poskusov navajanja otroka na bilokaj, se mi je zdelo pomembno, da uspeva se dojit, da se počuti varno, jokati pa je tudi nisem pustila zaradi , da bi imela dva problema, ne samo enega;
dejstvo je, da nekateri dojenčki izredno spijo, drugi pa ne; ampak prve tri mesece se otrok sploh navaja na razliko med nočjo in dnevom, na življenje na tem svetuuser posted image , tak da se mu pač posvetiš, tudi ponoči;

pa uživajte

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nocno hranjenje
9.12.2006 14:04:16   
rainbow
se opravičujem, en del je sfalil; torej nisem je hotela pustit jokati ponoči, ker bi se starejša zbudilauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.12.2006 16:21:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?