|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški medenični pas
19.8.2004 15:30:46   
niki5
Zanima me če katera uporablja nosečniški medenični pas in iz katerega razloga? Ali ima karšnekoli informacije?:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nosečniški medenični pas
19.8.2004 16:10:37   
mika
POZDRAVLJENA!
JAZ SEM GA KUPILA KO SEM BILA V 17 TEDNU, PO PRIPOROČILU MOJE G IN SICER ZATO KER ČE DALJ ČASA SEDIM ENOSTAVNO NE MOREM VSTATI:((:((:((. MEDENIČNI PAS PA PRITISK MEDENICE OMILI.
DRUGAČE SEM BILA ZELOOO SUHA - DO SEDAJ SEM SE ZREDILA ZA 5KG IN SEM V 23 TEDNU.
PRODAJALKA MI JE REKLA DA JE PAS FAJN PO PORODU, SPLOH ČE BOŠ ŠIVANA:(( IN DOBER PRIPOMOČEK PRI DOJENJU, TAKO DA ROKA NE TRPI KO DOJIŠ :duda:.
PA TUDI KO BOMO IMELE VELIIIKE TRBUŠČKE JE FAJN OPORA PRI SPANJU.
LP MIA
:sloncek:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nosečniški medenični pas
24.8.2004 20:12:53   
Alika
če je to tist pas,ki daje oporo trebuščku,ti lahko povem,da sem si ga jz tud kupila v 17 tednu.Zdaj sem v 30.,pa pasu ne morem nosit,ker se mi zdi da me potem še to tišči zraven.Nikakor si ga ne znam naštimat tko,da bi se dobro počutla z njim.
Upam,da boš imela več sreče z njim.Poskusi si ga najprej kje sposodit,preden vržeš stran denar:zmeden:
(la vie-jev stane skor pet jurčkov)
lp Alika

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nosečniški medenični pas
24.8.2004 23:13:51   
niki5
SEm ga kupila.. In imam kar težave, da si ga primerno nastavim ali me tišči ali pa imam občutek kot da ga ni. Sem še v fazi prilagajanja:ups:
Drugače me pa malo moti, ker je dokaj grob za na kožo. Najbolje bi bilo ga imeti čez obleko, samo taka pa ne morem iti ven :zmeden:

Bom videla kako mi bo uspelo..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nosečniški medenični pas
24.8.2004 23:26:49   
_gogi_
pri sedmi nosecnosri se se spomnila vec ne bos na kaksen pas:))))

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nosečniški medenični pas
24.8.2004 23:26:51   
_gogi_
pri sedmi nosecnosri se se spomnila vec ne bos na kaksen pas:))))

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nosečniški medenični pas
30.8.2004 15:30:28   
niki5
sedme verjetno niti preživela ne bi ;)

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?