|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in datumi
3.9.2014 12:42:41   
Perunika
Po dolgem času se oglašam z vprašanjem: tudi zato, ker po novem pričakujemo še enega člana družine.
Pred prvo nosečnostjo sem imela red kar se tiče zapisovanja menstrualnega ciklusa v koledarček, zdaj odkar smo trije, pa odkar delamo cele dneve, sem, priznam to res zanemarila in sem se zanašala na svoj spomin, ki vemo, da ni vedno zanesljiv:) In glej ga škrata, po dveh letih, odkar sva si z možem rekla, da zdaj je čas še za enega otročička nama je končno uspelo. Za datum prvega dne zadnje menstruacije pa vem samo približno: enkrat konec junija oz začetek julija. Vem, da se sliši in bere grozno nespametno ampak, zdaj je kar je, upam, da me moja ginekologinja ne bo preveč kregala:) Saj otrok bo že prišel, ko bo, samo točen datum je pomemben tudi zaradi odhoda v porodniško.. Zanimajo me vaša mnenja oz. tuid morebitne izkušnje. Ali pa preveč kompliciram. Sicer pa se počutim zelo v redu, brez slabosti tako kot prvič. Hvala vsem za mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in datumi
3.9.2014 13:00:21   
Anonimen
Saj datum zadnje M sploh nima veze.
vse ti izračuna G . je že vse računalniško.
Kaj pa punce,ki nimamo po 4- 5 mesece M in zanosimo. A misliš,da sem se jaz spomnila kdaj sem imela M user posted image Ni me niti zanimalo.

(odgovor članu Perunika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in datumi
3.9.2014 13:30:10   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Saj datum zadnje M sploh nima veze.
vse ti izračuna G . je že vse računalniško.


Res da se dandanes G predvsem zanašajo na UZ meritve, še vedno pa praviloma hočejo najprej vedeti, kdaj je bila zadnja M. Če drugega ne, da malo prekontrolirajo ujemanje meritev in podatkov po m. ciklusu.

Pelegrina, čestitke za user posted image . Če ne veš datuma, pač ne veš. Če veš vsaj približen datum, bo verjetno tudi to G. vsaj malo v pomoč.
Lepo nosečnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in datumi
3.9.2014 13:35:50   
Perunika
Hvala za lepe želje. In hvala za mnenja, mi je malo lažje pri srcu, kljub temu.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?