|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost po ss - strah...
29.4.2008 11:43:27   
*Junona*
Pozdravljene.user posted image

Zanima me, če je imela katera med vami najprej dva ss, potem pa je tretja nosečnost potekala ok. Zanima me tudi, če veste, ka je bil vzrok ss. Js sem imela dva ss, sedaj okrevam po operaciji pregrade. Čez dva meseca grem spet v akcijo, vendar se zelo bojim ss-ja...user posted image

Vsaka izkušnja je zelo dobrodošla....


Lp in hvala za odgovore.

papauser posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.4.2008 20:48:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 12:02:56   
mishel
Sama sicer nisem imela te težke izkušnje, poznam pa punco, ki ji je po večih SS le uspelo in ima dva zdrava fanta. Držim pesti, da se ti vse dobro izteče.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 12:07:28   
Anonimen
Moja znanka je mela 4 ss zaporedoma, vse v 7. tednu. Ko so ji odstranili pregrado je ravno prejšni mesec normalno, 1 teden čez rok, rodila krepkega fantiča.
V nosečnosti je morala precej počivati, mislim da nekje na polovici je bila ene 10 dni v bolnici, drugač pa vse ok. Kaj več ti žal ne znam povedat, oz. tudi njo bi težko vprašala, naj mi razloži detajle.

Misli pozitivno, držim pesti 100 na uro tudi zateuser posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 13:23:39   
dojenč
pozdravljena še z moje strani.
jaz o teh stvareh ne rada govorim ker so sila neprijetne.
iz osebnih izkušen ti povem da ss ne evpliva na ponovno nosečnost.
sama sem ga imela pred 4 leti,natosem  imela operacijo zaradi ciste, sedaj pa sem v 26 tednu in moja nosecnost poteka brez težav,tako da kar pogumno naprej


_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 14:04:02   
vebo
ja, jaz sem imela 2 ss, sedaj sem v 12 tednu, niso našli vzroka in ga tudi nismo iskali, naključNA NAPAKA, SEDAJ JE VSE VREDO, NUHALNA JE ŽE ZA MANO, ČAKAM ŠE NA IZVIDE dht.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 14:24:36   
Jančika_
Prva nosečnost je bila b.p., potem sem imela dva spontana splava, enega pri 10 in drugega pri 6 tednih. V četrto je bilo spet vse OK. Vzrok? Pojma nimam, verjetno naključna napaka na plodu.

(odgovor članu vebo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 15:35:12   
nana35
Tudi jaz sem imela 2 spontana splava,potem pa odstranitev pregrade in tako naprej...zdaj imam doma malega 4 mesečnika.

_____________________________

:))


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 15:37:15   
špelin@
Moja prijateljica je imela dva zaporedna SS user posted image  Potem je zanosila tretjič in so jo takoj vzeli v bolnico, kjer je dobivala celo kopico zdravil in je ležala do 28. tedna. Rodila je zdravega user posted image . In potem še eno user posted image  in še eno user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 20:54:14   
Maja22
zivjo!

jaz sem najprej imela dva ss (prvega v sestem in drugega v sedmem tednu). so mi rekli, da je verjetno genetska napaka. v tretje sem zanosila in sedaj nam doma kravzlja zivcke navihana 3 in pol letna hana. potem sem imela se en ss in nihce ni temu posvecal prevelike pozornosti, pa sem jaz malo zatezila in so mi odkrili eno miceno pregrado. sem imela operacijo (histeroskopijo) in vnovic zanosila - tako se je hani pridruzil se mali jakob. zdaj sem noseca v tretjo - tik pred rokom.

zelim ti veliko srece, ne misli na slabe stvari, bodi optimisticna. zelo veliko punc je po odstranitvi pregrade brez problema zanosilo in tudi donosilo user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 21:36:36   
*Junona*
Punce, vse ste full zlate, hvala za odgovore, res ste me pomirile.

Sedaj pa naredite prosim še nekaj zame.... stisnite in polupčkajte svoje sončke, tiste, ki pa ga še nosite pod srčkom, pa pobožajte svojega bušija, kajti to je zame sreča, ki pa jo še čakamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
29.4.2008 22:14:17   
*talcy*
ojla jaz sem imela splav v 7t ... po tem so mi odkrili zelo majhno pregrado ... a sem zanosila kljub pregradi....zdaj sem v 16t in me je ful strah kako bo.... ma rečmo da bo vse ok kot bo tudi stabo .... pusti času čas vse bo lepo in prav če ni bilo do sedaj bo pa v naprej bolje...  

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
30.4.2008 11:51:43   
kaja02
jaz sem imela ss v 12 tednu nato  sem imela odstranitev pregrade, po njej sem v roku dveh mesecev zanosila in rodila zdravo in močno punčko. ker pa sem zaradi preteklih operacij imela veliko brazgotin okoli jajčnikov sem vseskozi poslušala, da bom težko ponovno zanosila, pa sva se nekaga dne odločila, da bi mela še enga dojenčka pa sem zanosila že po enem mescu in sem sedaj v 27 tedno user posted image brez težav

pogumno naprej naj te ne bo strah in čimprejšni plusek ti želim !!!!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
30.4.2008 12:44:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, vse ste full zlate, hvala za odgovore, res ste me pomirile.

Sedaj pa naredite prosim še nekaj zame.... stisnite in polupčkajte svoje sončke, tiste, ki pa ga še nosite pod srčkom, pa pobožajte svojega bušija, kajti to je zame sreča, ki pa jo še čakamuser posted image user posted image user posted image



Bom še jaz nekaj dodala. Izgubila sem otročka na koncu nosečnosti, pred kratkim imela ss v 7. tednu. In ti povem, da ne nameravam obupati.
Življenje sem pričela jemat drugače. To je kot loterija. Če ne kupiš srečke nimaš možnosti za dobitek, včasih pa pač izgubiš. Če  čakaš in ne narediš nič v smeri uresničitve svojih želja, bo življenje steklo mimo, v prazno.
Ko se boš ozrla nazaj ti ne bo žal, četudi boš doživela poraze. Ne bo ti žal, zato ker si si upala, ker si delala po svojih najboljših močeh.



(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
30.4.2008 15:35:39   
frutka_
Anonimna zelo lepo si napisalauser posted image .
Jaz sem imela  po eni normalni nosečnosti SS in me je zelo potrlo. Zdaj sem tretjič noseča in tako brezskrbno kot je bilo prvič ne bo več nikoli. Vsak UZ je živčna vojna.
Ampak kot pravi anonimna...nimaš vpliva. Narava in matematika naredita svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
30.4.2008 21:43:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
1.5.2008 0:22:35   
*Junona*
Kar solzne očke imam, ko berem tole...user posted image user posted image user posted image Ne morem si pomagat, ampak tako sem čustvena. Ne vem, kako naj se vam zahvalim, ker ste se odzvale na moje vprašanje in ker me tako lepo bodrite. IZ SRCA HVALAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za vse vas, naj se vam zgodi vse najlepše. Tiste, ki pričakujete, naj vam čas čim hitreje mineuser posted image (za srečo), tiste, ki že imate sončke doma, jih še zame objemiteuser posted image (tudi za srečo). Ostanemo pa še tiste, ki še čakamo na svojo srečo - ne obupajmouser posted image


papauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
1.5.2008 8:06:59   
Jančika_
Moj možem vedno reče, da če bi obupala po drugem splavu, zdaj ne bi imela tamalega knedla. Ni pa bilo preprosto, to pa res ne. Prepričuješ se, da tako ali tako nimaš vpliva na dogajanje in da se zato nima smisla sekirati, a bolj malo zaleže. Sama si sicer želim štiri otroke, a trenutno sem mnenja, da če bo tokrat šlo vse posreči, ostanem pri treh, ker je enostavno prehudo. Živčna vojna iz dneva v dan. Pa sem drugače narejena precej na izi, ampak tole me pa sesuva.

Zate pa user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečke vprašanje za vas...
4.5.2008 23:07:36   
*Junona*
Jančika, hvala.user posted image

Še objemčki zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?