|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nova pravila za služenje denarja
14.9.2012 10:32:43   
razglednica
od Klemena Štruca,

a ima katera??? in kaj pametnega je napisano????

user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

7 zvezdnic, ki so imele težave z zanositvijo
Čeprav se ti zdi, da imajo vsi okrog tebe otroke, tebi pa nikakor ne uspe zanositi, vam bo to mogoče v tolažbo. Tudi vel...
Ob rojstvu otroka nič več državne pomoči v...
Enkratni denarni prejemek, ki ga je država ob rojstvu otroka nakazala enemu od staršev, po novem ne boste več prejeli v ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
BLOG: Mami in oči se ločujeta ...
Ker sem se zavedala, da vse moje občutke tako ali drugače močno čutita tudi hčerki, mi ni preostalo drugega, kot da sem ...
Pravica do pomoči ob rojstvu otroka
Pomoč ob rojstvu otroka je enkratni prejemek, namenjen nakupu opreme za novorojenčka. Koliko znaša in kako lahko pravico...

kupovanje daril
Lelly28 RR

ali ste že začeli z nakupovanjem daril za decemberske praznike?