|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:39:16   
kajajaka
kr neki....

Meni je popolnoma nepregledno...
Zadnjih 50 sporočil je na srečo še v stari obliki... Zadnjih 50 debat je pa popolnoma nepregledno in me kar mine, da bi sploh kaj brala...
Kdo si izmišljuje novi izgled? Po moje temu "oblikovalcu" še dobro plačajo za kaos, ki ga ustvari...

Kot sem že napisala... KR NEKI...

A vam je všeč?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:40:40   
Anonimen
ne! ni mi všeč, kr neki...

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:41:20   
Anonimen
Katastrofa...totalno nepregledno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:41:58   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

ne! ni mi všeč, kr neki...


Se strinjam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:42:30   
Anonimen
A vam je všeč?


Zaenkat ne.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:42:52   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Katastrofa...totalno nepregledno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Se popolnoma strinjam. user posted image  Pa od kje jim ideje res no - da grejo zadeve poslabšat namesto poboljšat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:43:17   
misa4
Ni mi všečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:43:22   
zarja1
poklicno se ukvarjam s takimi zadevami in se strinjam z že napisanim. Nepraktično, neuporabno in neestetsko.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:44:23   
ANITA D.
Katastrofa...totalno nepregledno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se podpišem



_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:55:11   
Netopirčy81
Grozno user posted image  . Sem zjle mal debel pogledala, če sem sploh prov kliknila. zelo nepregledno in čudno.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:55:59   
ksenija12
ni mi všeč...jih sploh ne bom več tako pogosto gledala..zakaj pa je bilo to potrebno? Oglaševalci?

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 18:57:25   
Mišni
Ni zdravo za oči. Mogoče bi kakšnega okulista zraven oglaševali?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:02:23   
Anonimen
Mogoče bi kakšnega okulista zraven oglaševali?


O šit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:31:27   
pancottina
meni je tudi grozno!!!!
Pa ponavadi sem vedno šla na zadnjih 50 debat in potem brala, zdaj ne bom več, ker tu preden vidim naslov in avtorja mine 100 let.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:34:35   
Jaka RR
Ok. Zdaj, ko smo pokasirali kritiko, bi pa prosil še za konstruktivno kritiko. Kaj je tisto, kar vas moti oz. kaj je tisto, kar bi lahko bilo bolje.

Tudi, ko smo prenovili forume, ste se praktično vse pritoževale, da je slabše, da je to korak nazaj, da hočete stare forume nazaj. Kaj pa pravijo statistike po prenovi forumov? Več novih uporabnikov, intenzivnejša uporaba starih uporabnikov, več objav na forumih, več obiskov in več ogledov strani. Torej brez izjeme vse statistike govorijo, da se je izkušnja bistveno izboljšala in ne poslabšala.

Nikoli ne delamo stvari na blef, ampak zasledujemo točno določene cilje. Ringaraja.net je portal, ki se ves čas razvija. Včasih spremembe uporabnikom niso vidne, najbolj boleče pa so takrat, ko spremenijo nekaj, na kar ste zelo navajene.

Zagotovo pa ne spreminjamo strani zato, ker nimamo "kaj bolj pametnega početi", temveč zato, ker skušamo vašo izkušnjo še izboljšati.

Torej ponavljam izziv oz. prošnjo: kaj je tisto, kar vas moti (poleg tega, da je drugače) oz. kaj bi lahko bilo boljše?

@zarja1: mnenja strokovnjakov iz foha so še posebej dobrodošla, torej z besedo na plan ;-).

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:36:36   
hrabra miška
Sploh mi ni všeč sedanji izgled foruma.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu pancottina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:38:49   
2.2.
meni tudi ni pregledna nova oblika....sem bila navajena na prejšno obliko....upam ,da se bom morala glih navaditi na touser posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:39:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR
Torej ponavljam izziv oz. prošnjo: kaj je tisto, kar vas moti (poleg tega, da je drugače) oz. kaj bi lahko bilo boljše?


Jaz sem že povedala. Da se ne vidi dobro, vse je konfuzno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:45:00   
Anonimen
Zakaj nam je bilo prej bolj všeč? Hmmm ... mogoče za to, ker je bilo vse skupaj urejeno v tabeli in je bilo veliko bolj pregledno ... na levi so bili naslovi tem, kar nas tu na forumu, roko na srce najbolj zanima, ne pa kdo je temo odprl, na katerem podforumu jo najdemo, kdo je zadnji nanjo odgovarjal in podobno ... zdaj v novem načinu je pa potrebno to razbrat iz ene kitice, pa še tu je naslov teme "popačen" s tiustim 'v temi' ... ne vem no res je bilo prej bolj pregledno ... sploh pa ne vem kaj je vam administratorjem, da v tem sivem januarju tako pridno spreminjate izgled forumov (na slabše) ... tudi na forumu Pod svojo streho so se ta mesec tega lotili in z novim dizajnom brcnili v temo.

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:47:19   
Anonimen
Tudi meni ni pregledno in mi je tabelično bolje, ampak če že potem bi recimo predlagala takole:


Anuša* ob 18:59 (avtor bi bil lahko "bold, čas pa "regular")
v temi Plusek bomo zagledale med 26. 2. in 2.3. (tema naj bi bila po možnosti druge barve)
iz foruma Zanositev - Upajmo skupaj

 

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:47:54   
Jaka RR
@Otika: hvala za konstruktivno mnenje. Vzeto na znanje. Bomo pogledali, kaj se da narediti, da bo zadeva bolj učinkovita z vidika rednih uporabnikov.

Še enkrat hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:50:16   
Anja25
Se strinjam s predhodnico.
Totalno nepregledno! Jaz sem šla parkrat na novo odpirat stran, ker sem mislila, da mi računalnik ne dela, blokira. Prej kot tabela je bilo precej boljše. Pa tudi, da se prijaviš, je šlo kar nekam no!!!
Dajte nam nazaj prejšnjo obliko, ker ta ni za nikamor!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:52:30   
Jaka RR
@Anja: Prijave sploh nismo nič spreminjali. Takšne izjave potem nekako zbijajo kredibilnost tudi ostalim trditvam.

Kot rečeno, smo tistih nekaj redkih konstruktivnih postov vzeli na znanje in delamo na izboljšani verziji.

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:52:57   
Anja25
Kje pa je rubrika "napredno iskanje?"

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: novi izgled zadnjih 50 debat
27.1.2009 19:54:13   
ajataja
nepregledno,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?