|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novi vrtec v Ivančni Gorici
2.8.2009 21:34:52   
2ursae
ima katera otročka vpisanega v novi vrtec v Ivančni Gorici? Sprašujem, ker so mi rekli, da naj bi stal med Ivančno in Stično, pa sem se včeraj peljala na tej relaciji in videla le koruzna polja user posted image . A je realno, da bo začel delovat na začetku 2010?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novi vrtec v Ivančni Gorici
7.8.2009 20:45:26   
NinKa
Ja, vrtec bi naj bil okoli šole v Stični. Sem glih zadnjič gledala, ker čakam, da tista koruzna polja postanejo gradbena.

Sem pa videla, da ga je moja bivša "skoraj tašča" sprojektirala. Sedaj je pa zunaj razpis za nabavo opreme.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novi vrtec v Ivančni Gorici
8.8.2009 14:52:28   
novakatja
Saj že stoji čez parkirišče od zdajšnjega, le dodelan še ni videti. Težka bo do novega leta...
Mesta v novih prostorih so pa že razdeljena.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novi vrtec v Ivančni Gorici
5.12.2009 14:39:52   
jolcica
Živjo vsem :))

ja otvoritev vrtca naj bi bil 22.12 ob 14ih uri. Malčki bodo začeli obiskovati vrtec po novem letu je pa res da je že vse zaseden :((

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novi vrtec v Ivančni Gorici
22.12.2009 22:30:22   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

ima katera otročka vpisanega v novi vrtec v Ivančni Gorici? Sprašujem, ker so mi rekli, da naj bi stal med Ivančno in Stično, pa sem se včeraj peljala na tej relaciji in videla le koruzna polja user posted image . A je realno, da bo začel delovat na začetku 2010?


je realno, čeprav otrok v jasli jih je 1/2 zavrnjenihuser posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novi vrtec v Ivančni Gorici
22.12.2009 22:30:52   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

Živjo vsem :))

ja otvoritev vrtca naj bi bil 22.12 ob 14ih uri. Malčki bodo začeli obiskovati vrtec po novem letu je pa res da je že vse zaseden :((



otvoritev vrtca je bila danes ob 16


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novi vrtec v Ivančni Gorici
23.12.2009 23:00:29   
atea
Kje stoji  novi vrtec v Ivančni Gorici ?
Zraven srednje šole , otvoritev je bila, otroci pa pridejo po novem letu

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!