|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:03:57   
mika
punce men se bo zmešalouser posted image

koliko vem je drugič v življenju dobil gripo in tako kot prvič, tudi sedaj padel v šok. ponoči ob treh ga je začelo metat, gledal je v prazno, telo mu je popolnoma odpovedalo in nekontrolirano odvajalo vodo in blato. iz ust pa mu je šla pena.
zdravnica je rekla, da bi naj bili vročinski krči in ga hotla poslat domov, potem je pa mama znorela, tako da so ga zadržali na opazovanju. sedaj čakam mamo da me pokličeuser posted image .
oče je k sebi prišel šele v bolnici in sploh ni vedel kaj se je zgodilo. spraševali so kakšna zdravila je vzel in je rekel, da antibiotik. pol je pa mama rekla, da kaj njega sprašujejo, če je bil čisto zmeden in AB  ni jemal, ampak lekadol c.

groza me je, če pomislim da bi se to zgodilo podnevi, ko nikogar ni domauser posted image . pred osmimi leti, ko je se mu je isto zgodilo, je bilo dopoldan in se je hvalabogu  sestra nalezla od njega, da je bila doma in je poklicala pomoč.

zgleda njegov angel varuh skrbi zanj.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:09:08   
Maxica
Grozno ej, kot bi kakšen epileptični napad doživel, mi sliči.
Sam da se je vse ok izšlo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:09:22   
Anonimen
Ojoj, to pa je res grozno. Upam, da bo vse v redu z njim.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:12:00   
Felicity
user posted image Upam da bo s tvojim očetom vse dobro. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:13:24   
Anonimen
Ojoj.

Moj oči je imel tud tak napad, so tud pametoval da so vročinski krči pa epileptični pa ne vem kaj še vse. V glavnem smo zahtevali naj naredijo preiskave in so ugotovili da ga je možganska kap. To je blo 9 let nazaj.
Zahtevajte da ga temeljito pregledajo. To je vaša pravica.

Upam da bo vse vredu in da je bil res samo kakšen napaduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:14:32   
Dadi
Ojoj...meni drugače tudi tole spominja na epileptični napad...naj ga dobro pregledajo..

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 9:33:27   
Anonimen
Upam, da bo vse ok, pa da ga bojo pregledal kot se šika!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 10:02:26   
mika
Zahtevajte da ga temeljito pregledajo. To je vaša pravica.


mama bo zahtevala preglede, je rekla da če ne bo šlo zlepa da bo nardila rastur.

na sprejemu je bila zgrožena in je rekla, da ni čudno, da ljudje umirajo pred vrati bolnice. potem ji je sestra na oddelku rekla, da žal dežurni takšne primere jemljejo vse enako in jih pošiljajo domov in da je prav, da je zahtevala, da ostane notri.

pa sestro, ko je klicala rešilca, je tip nadrl zakaj se dere in mu je rekla, da je panična in ji naj pove kaj naj naredi. pa še ulice ni znal zapisat......mene niso mogle priklicat na telefon, ker nismo slišali in me je zjutraj skoraj kap ko sem imela na mobiju in na domačem 12 neodgovorjenih....za znoret nouser posted image

zaenkrat še ne vem nič novega , čakam mamin klic

hvala vsem za lepe željeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 16:59:33   
Anonimen
Upam in želim mu ,da bo vse v redu.user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 17:10:01   
mika
Zahtevajte da ga temeljito pregledajo. To je vaša pravica.


karin, še enkrat tole citiram, ker žal v realnosti to ni naša pravica. očeta so spustili domov, mama je dobesedno izsilila napotnice za preizkave, obupala nad zdravnico(  nikoli ne obupa, tu pa ji druga ni preostalo) in smo se odločili, da bo šel pač privat. kaj naj druga, a ne?
njena ocena je bila, da očetu ni nič ker izvidi izpred 8ih let kažejo vse bp.
 
in kaj se je zgodilouser posted image

sestro sem pripeljala domov, smo se pogovarjali, oče je normalno komuniciral, v obraz je bil zelenorumen. jedli smo kosilo in je revež komaj jedel, ker ga je bolel jezik, ko si ga je med napadom ugriznil.

potem sem šla domov in ni minilo niti 10min, ko me kliče sestra in vrešči v telefon, da ima oče spet napaduser posted image .

ko sem prišla, je bil pri zavesti, ampak ni vedel kaj se dogaja. kar hodil bi, tako da smo ga držale z mamo in sosedo. roke me  bolijo, ker sem ga komaj zadrževala.
prišli so reševalci, o aroganci zdravnice ne bi sedaj....povedal jim je kako mu je ime, ni dovolil, da mu vzamejo krvi, šel je po stopnicah ob pomoči reševalcev(ponoči so ga morali nest)......ničesar od tega pa se ne spomni.

sedaj so ga končno zadržali v bolnici, dobil je terapijo in bodo naredili preizkave.
samo boga molim, da ugotovijo kaj je narobe in da ga bodo lahko pozdravili

zdaj je priseben in upam da se kaj takega ne bo več ponovilo.

a ni  zaskrbljujoče, da  mora rešilec bolnika 2x v enem dnevu pripeljat, da ga vzamejo resno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 22:33:11   
Anonimen
Grozno, mika, res. Sem brez besed. Upam, da bo vse O.K.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 22:41:03   
Anonimen
Mika resno te nočem strašit, ampak to skor ziher niso epileptični napadi. So pa identični napadom ki jih je imel moj oče. In manjše možganske kapi itak ne morejo opazit če mu ne naredijo ustreznih preiskav. Joj kar tresem se od jeze, k vem kako so se do nas obnašali k da se norca delajo. Pa kaj je z temi zdravnikiuser posted image
Je pa možganska kap zelo razširjena, včasih se ljudje sploh ne zavedajo da so jo doživeli ker je tako blaga oblika. In najbolj so ogroženi moški nad 40 letom.
Ne trdim da je to to, lahko je kaj drugega, ampak kot sm že napisala, pri mojemu očetu je bilo identično, med napadom si je odgriznil celo konico jezikauser posted image .
Držim pesti za tvojega očeta da se vse vredu izideuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oče je ponoči padel v šok
1.2.2008 22:50:22   
Anonimen
Ojoj.....naj bo vse v redu.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 8:15:34   
šnucika
Mika, tudi jaz držim pesti za njega!

naše zdravstvo pa je kot veter piha...nikoli ne veš kako bodo reagirali....včasih se mi zdi, da je še sreča,da ni več posledic zaradi napačnih,prenagljenih ali "hojladri" diagnoz.user posted image

Vsekakor javi,ko bo kaj novega...upam na dobre novice!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 8:45:47   
bumerang
Moj oče je tudi padel v nezavest, z rešilcem so ga peljali na "prenočevanje" v izolsko bolnico, zdravnik mu je pa naredil rentgen glave. RENTGEN!!!
Čez par dni smo ga popokali v avto in peljali v Trst na samoplačniški CT. Hvala bogu, da je bilo vse ok. Ampak zdaj to vsaj vemo. Za 60 eurov res ni vredno življenja reskirat. Bi pa vsem tistim, ki so ga imeli v obravnavi, pljunila v obraz! Slovenski zdravniki in zdravstvo je sramota naše države!


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 8:51:31   
frutka_
Mika, upam da ga boste porihtali. Če je takšen napad že doživel bodo najverjetne še enkrat ponovili vse preiskave. Ampak vse traja. Traja, da dobijo nazaj izvide, traja, da pride na vrsto...
Moj ati je tudi bil v bolnici in moram rečt, da so bili vsi zelo prijazni.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 9:07:47   
Enolla
Mika držim pesti, da bo vse OK. A so mogoče že pomislili, da je dobil alergijsko reakcijo na aspirin?

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 9:23:02   
Anonimen
ponoči ob treh ga je začelo metat, gledal je v prazno, telo mu je popolnoma odpovedalo in nekontrolirano odvajalo vodo in blato. iz ust pa mu je šla pena.

Meni tole zgleda kot epilepsija. Vendar jo je moj tast dobil šele PO možganski kapi oz. je posledica možganske kapi. Tako da ne izključujem nobene od teorij.
Kar pa se tiče odziva zdravnikov, pa ne bi. Bi bilo preveč jeze napisane.user posted image

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 9:59:06   
Anonimen
Kakšno je današnje stanje?
Svetujem ti,da kot družina zahtevate natančne preiskave,ne dajte se odgnati.
Želim popolno okrevanje tvojemu očetu.

Bumerang tvoj zadnji stavek pa ne bo držal,pa čeprav si imela eno slabo izkušnjo.Pri nas je dosti bolj urejeno zdravstvo,kot v Italiji.Vsa dekleta ne spremljajo italijanske TV jaz pa in vsak dan slišim mala sanita,veš.
Kaj to pomeni za tiste,ki ne veste,strašanske napake zdravnikov,ki so marsikoga stale življenje,površnost,neznaje,slabe razmere v bolnišnicah,
pediatri,ki niso vedno na razpolago,posebi med prazniki.In še in še bi dalo našteti,da ne rečem porazne higijenske razmere v bolnišnicah.
Tudi Katinara ni med vrhunskimi bolnišnicami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 10:16:11   
Anonimen
Mika kaj novega?
Jaz ful mislim na vasuser posted image

Drugače so bili v ljubljani v kliničnem z nami takrat ful prijazni ko smo ga pripeljali in tud poskrbeli dobro zanj, problem je bil tukaj lokalni zdravnik oz. zdravnica. To pa je blo poden od podna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 13:17:03   
Peteršilj
mika, držim pesti za očeta in vse vas. J e kaj novega z njim?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 16:27:29   
mika
punce hvala ker mislite na nasuser posted image user posted image user posted image

oče je dobro, kot da se ni nič zgodilo. dopoldan sva bila z možem pri njem in se je normalno pogovarjal, nima pa moči, ker so ga krči telesno izčrpali.

karin, mami sem povedala, kaj se so ugotovili tvojemu očetu in je tudi zdravnika vprašala za možgansko kap. rekel je, da mora napad bot povezan z vročino, ker jih drugače ni imel. vročina bi mu naj možgane tako utrudila, da so odpovedali. sicer bodo pa preiskave pokazale, kaj je bilo. ima jih v pon, tor. in sredo, tako da močno upam, da bodo ugotovili vzrok napadom.

zadnji napad je bil bolj blag in se ni penil, ko so krči popustili, pa je bil tak kot da bi ga zbudili sredi noči in bi avtomatsko odgovarjal na vprašanja. na trenutke je dobil megalomansko moč, da smo ga komaj zadrževale, na trenutke pa je omagal. sodeloval je ko sva ga oblačile, pa tudi hodil je do reševalnega vozila. rekel pa je, da sploh ne ve kako je prišel do bolnišnice.

popoldanskim reševalcem se je zdel, kot da mu ni nič, da smo z zdravnico vdarili eno besedno vojno.  kot sem napisala je dobil moč  in bi kar sam hodil, reševalcem sem rekla da ga naj primejo za roko, pa mu je en rekel, naj se vsede, oče pa je šel kar naprej in reševalec: ja pol pa iteuser posted image . midve z mamo sva skočile in ga primle, ker bi lahko z glavo kam udaril......pol je mama znorela in so končno nardili kaj bilo za nardit.

groza no....zdravnica je včeraj zjutraj  mami napotnici vrgla v naročje, ko je sedela v čakalnici...za bruhat.

ko so ga drugič pripeljali v bolnico je bila glasna in ni bilo šanse, da bi ga vzela nazaj domov. doktor, ki ga je sprejel je bil korekten, ji vse razložil in jo pomiril.

oče je v bolnici bil priseben in je slišal kaj se je dogajalo in je  rekel mami: kaj bi jaz brez tebeuser posted image

hjoj hvala bogu, da so ga končno vzeli resno.
ja, je pa v mb bolnici. glavno da so pridobili naziv UKC, samo plevela se niso znebili. moram pa reč, da so med. sestre zelo prijazne, tudi očetov zdravnik, tako da kljub vsem dogodkom verjamem da je med. osebje, ki dela svoj poklic s srcem, in odgovorno.

sedaj prideta mama in sestra k nam, ker sta bili pri očetu, tako da se javim kasneje.

še enkrat, hvala vsemuser posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 17:33:52   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Bi pa vsem tistim, ki so ga imeli v obravnavi, pljunila v obraz! Slovenski zdravniki in zdravstvo je sramota naše države!



Se absolutno strinjam. Sama imam take izkušnje s slo. zdravstvom, da me je v dno duše sram, da se temu reče evropa. Ne le mene, tudi moje bližnje so obravnavali zelo podobno, ignorantsko, neprofesionalno, nestrokovno, pocarsko in poleg tega so naredili veliko škodo večkrat.
Diagnozo potavijo pravilno zgolj v primeru, ko te doleti nekaj, kar je strašno pogosto in učni primerek iz knjig. V vseh ostalih primerih 90% naših dohtarjev kapitulira, pade na izpitu.

Ne bi zdaj naštevala vseh primerov, ki so se mi zgodili ali mojim bližnjim. Dovolj je, če povem, da so moji prijateljici nazadnje 3x zavrnili prevoz njene mame z rešilcem, ker kao zgolj ne zmore prenašazt bolečine, pa je imela gospa neugotovljenega raka - umrla je naslednji mesec po teh dogodkih. So rekli, da ji nič ni. Moji tašči so metali izvide z : Nič vam ni! v naročje, pa jo pošiljali k psihiatru, ona je imela raka na pljučih. Mojo hči s salmonelo so odpravili z: NIč ji ni. Naslednji dan smo leteli v lj. na infekcijsko pod nujno. Mojemu očetu, ki se premikat ne more, je na invalidskem vozičku: NIč vam ni. Niste invalid, ker multipla skleroza se itak potrdi šele na obdukcijski mizi, so mu rekli prejšnji mesec (ja, jaz bi jim tudi pljunila v obraz, upam, da dobijo vsi, ki so to rekli po vrsti multiplo, da se bodo še norčevali iz bolnih ljudi, prauser posted image  dohtarski. Ko sem bila nazadnje na urgenci, in so mi rekli, da mi nič ni, sem ven padla. Tulila sem - čist dobesedno med solzami in obupom, naj mi pogleda v obraz in naj mi reče, da mi ob teh znakih nič ni, če si mi upa. Pa naj mi da s svojim priikom in štempljem to na pismeno, če si upa. Si ni upal. V tla je gledal. Naredil pa ni nič. Itak.

Lahko naštevam še po moje vsaj za tri liste dolg seznam. Pa bi zraven bruhala od hudega, tako se mi gabijo nesposobneži med zdravniki, ki so se že tolikokrat zmotili, vsaj konkretno na meni in meni ljubih ljudeh.

Mika, teži, teži, teži. Naj ga pregledajo, naj ga dajo vsaj na ekg. Pa naj ga pošljejo na magnetno resonanco. Pa na CT. A veš, vročinski krči se poznajo na teh zadevah. Če so dolgi več kot minuto ali dve, ali koliko že, puščajo posledice na možganih, ki so vidne v teh zapisih, slikah. Ne pustit, da šparajo na njem.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 19:30:03   
Anonimen
Mojemu očetu, ki se premikat ne more, je na invalidskem vozičku: NIč vam ni. Niste invalid, ker multipla skleroza se itak potrdi šele na obdukcijski mizi,


O moj boguser posted image user posted image
Moja prijateljica ima multiplo, potrjeno, ugotovili so ji pri 24ih, uradno potrdili pa leto kasneje.
Kakšni ljudjeuser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oče je ponoči padel v šok
2.2.2008 19:50:13   
eva1
a

< Sporočilo je popravil eva1 -- 2.2.2008 19:53:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?