|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   očetovsko nadomestilo
3.6.2010 8:31:21   
katrinka
pri nas pa imamo zelo zakomplicirano situacijo, in sicer podatke zadnjih 12 plač moža za očetovsko nadomestilo bo težko dobiti:

moz je bil zaposlen za nedolocen čas vendar je sla firma po gobe in je dobil odpoved - potem je bil na zavodu kjer je prejel nadomestilo, nato par mesecev nic, sedaj je zaposlen drugje - teh 12 mesecev bo takole zgledalo:

august, julij,junij 2010 - dobi podatke pri novem delodajalcu - bo urejeno
maj,april,marec,februar 2010 - ni bil zaposlen,niti prejemal nadomestilo - predvidevam da se napise niclauser posted image
januar 2010,december,november 2009 - nadomestilo od zavoda - a je dovolj da da odlocbo o tem ali more kaj vec nareditiuser posted image
oktober,september 2009 - bil zaposlen pri bivsem delodajalci, ni prejel place (se danes so mu dolzni) - kaj torej s temuser posted image firme ni vec, sef dolzan vsepovsod tako da se ga ne dobi ne na telefon ne osebno


najbrz sem prevec zakomplicirala ... upam da se bo kdo znasel iz zgoraj napisanega in mi lahko kaj svetoval
da grem vsaj malo pripravljena na csd - da me ne bodo okoli posiljal brez veze
za pomoc se zahvaljujem
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?