|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   očetovstvo
20.3.2006 12:03:21   
Anonimen
Najprej oprostite moji anonimnosti.
A mogoče kdo ve, če sem dolžna očetu otroka omogičit, da ga vidi, če user posted image NOČE podpisat očetovstva.

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: očetovstvo
20.3.2006 12:09:41   
Irena88
Če ni "uradno" na papirjih oče potem nimaš nobenih obveznosti ampak tudi ne pravic (npr. preživnina) tako, da o vsem glede otroka odločaš sama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: očetovstvo
20.3.2006 12:09:45   
Cikica
Mislim da ne.Če user posted image noče podpisati mu tudi nebi dovolila da otroka vidi.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: očetovstvo
20.3.2006 13:21:52   
Anonimen
Saj jaz hočem, da  prizna očetovstvo, samo on ga noče. Bom pa to morala uredit zaradi preživnine in otroških. Samo dokler ne pride do tega, me zanima, če sem dolžna.  Tudi sama mislim, da ne, daj potem bi lahko vsak prišel in zahteval, da mu pokažem otroka.  Za nekaj trenutkov na dan, bi mu bil najbrž vsak oče, ko pa je treba nekaj narest, potem je pa druga pesem. 

(odgovor članu Irena88)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: očetovstvo
20.3.2006 13:36:38   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Samo dokler ne pride do tega, me zanima, če sem dolžna.


IZVIRNO SPOROČILO: Irena88
Če ni "uradno" oče potem nimaš nobenih obveznosti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: očetovstvo
20.3.2006 14:13:26   
tinatona
Pozdravljena!

Dokler on ne podpiše očetovstva nima do otroka nobenih pravic in tebi ni treba da dovoliš obiske. Kar se pa otroških tiče ne rabiš imeti urejenega očetovstva in preživnine. Vsaj meni ni noben težil ker nimam tega urejenega, pa ravno tako dobivam otroške.

LP Tina

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: očetovstvo
20.3.2006 14:41:22   
Anonimen
TINATONA, lepa hvala. 

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: očetovstvo
20.3.2006 17:54:35   
tinatona
Ni za kaj, če boš še kaj rabila pa kar vprašaj. Sem skor diplomirala iz tega.

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: očetovstvo
20.3.2006 18:31:13   
tinatona
p.s.:Sem ti hotla še reči da mi na privat piši, ti še par stvari povem o tem.

LP

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?