|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   občutki pri raztezanju maternice
19.12.2005 21:45:09   
rozica11
Dober večer vsem skupaj,

zanima me, kakšne imate oz. ste imele občutke ob raztezanju maternice; ni mi jasno kolk močno lahko to boli, ker me par dni na desni strani v določenih položajih prav grdo zategne...hvala za odgovore...

Nočko, user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: občutki pri raztezanju maternice
19.12.2005 22:21:28   
soncek&luna
rozica,
jaz sem imela podoben obcutek in bolecine kot pri menstruaciji, bolelo me je v spodnjem delu trebuha...

lepo user posted image  ti zelim

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 0:31:08   
Suzi*
Mene je večinoma špikalo, včasih me je pa prav hud krč zagrabil, da sem se morala na vse 4 dat in čimbolj sprostit bušija, pol je pa počasi popustilo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 7:05:30   
puncica
Ja tud mene zateguje in to je ful boleče, sicer pa če ležim na trebuhu mi trebuh otrdi in potem me zateguje na obe strani ravno včeraj sem kr dihala zraven, kot pri porodu, pa še zakašlat nisem smela.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 8:01:10   
Naja30
Mene tudi podobno kot pri M, pa zelo napet trebuh imam in včasih zelo močno boli. Na trebuhu pa sploh ne morem več ležat, ker me joški tak bolijo. Samo na boku in hrbtu. Pa šele na začetku sem...  user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 8:04:21   
*zvezdica*
Mene pa tako kot bi me en na natezalnico dal....pa za noge narazen vleku...al pa kot da bi 3 dni skup špago držala. Komaj hodim! To se mi pojavlja na vsake tolko...pa traja tam po ene 2-3 dni.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 8:09:19   
MR99
V katerem tednu pa ste? Jaz sem tudi na začetku - 9. teden in imam tudi krče, kot pred menstruacijo pa tudi zašpika me vsake toliko časa na levi ali na desni strani. To se kakšen dan pojavlja ful pogosto, potem spet manj, včasih sploh nič. Zraven tega pa imam zjutraj normalen trebuh, čez dan pa se mi tako napihne, da v službi komaj sedim, ker me hlače tako tiščijo. Baje, da telo zadržuje več vode in se mi zato tako trebuh napne.

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 9:36:35   
rozica11
Hoj hoj,


hvala za odgovore, vidim da vsaka malo drugače to doživlja; ker večina mi je govorila da boli kot ob menstruaciji ampak pri meni ni tako; pa sem rekla da je najbolje da naše izkušene RR-jevke vprašam. Ja mal tegobic pač mora bit, da vsaj vemo da se nekaj dogaja, da raste...lepo se imejte, pa sončka izkoristite, ki danes tako lepo sije.

Čav,user posted image

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 9:58:50   
ElaM
Ojla, sam asem v 13 t, včasih me prav svinjsko zašpika, kot da bi me nekdo močno zbodel z iglo. Na srečo pa tudi hitro mine, par minut in je ok.
Lepo nosečnost vsem in srečno.

_____________________________

:)

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 10:24:18   
Naja30
jaz sem v 9t, pa me špika že od začetka. pa še do konca bo??user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 10:34:35   
AishaM
Tudi mene je špikalo, vendar vedno le kakšna 2 do 3 dni skupaj, potem pa je bil kakšne 3 tedne mir. Tako, da sem že vedele, kdaj se razteza. Je pa res kot špikanje, napetost, ...

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: občutki pri raztezanju maternice
20.12.2005 11:47:47   
Nataša31
Še ena s temi problemčki! Sem v 17.tednu in me predvsem zjutraj tako bolijo spodaj v trebuščku. Malo mi je bolje če grem na WC, se mi zdi da mi tudi že črevo malo pritiska dol. Nasploh pa je občutek kot da te vse vleče nekam doluser posted image ! Je pa to zjutraj, pa če je hudo mi zelo zelo pomaga Magnesol, ki se ga dobi v klekarni, mi ga je svetovala moja G. Pa lep pozdravček!

Taškauser posted image !
16t3/7

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: občutki pri raztezanju maternice
21.12.2005 18:52:23   
KODA
Mene je včasih tako špikalo in šraufalo,kot da bom dobila menstruacijo.Ampak samo prve tri mesece,potem se je to umirilo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: občutki pri raztezanju maternice
22.12.2005 9:01:31   
A-N-J-A
Tudi mene je bolela desna stran,pa mi je ginekolog reku,da je to normalno,da se maternica začela obračat v desnouser posted image .Baje da se to začne takrat,ko se maternica začne dvigovat in se rotira v desno,ne vem pa zakaj.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?