|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 10:59:09   
ulsi25
Pozdravljeni!

Danes je rodila moja kolegica in me zanima kaj se ponavadi lahko in ce se sploh kaj nese? Mogoce kaksna pozornost ali kaj podobnega za zacetek?

Hvala za ideje in odgovore

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:01:43   
Anonimen
Ja, lahko kaj neseš, kakšno malenkost. Meni so prinesli slinčke, to mi je bilo super, pa kakšne male pliškote. Ali pa kakšne fletne copatke, ti tudi niso pretirano dragi, pa so lepo darilce.

(odgovor članu ulsi25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:02:12   
asso
Odvisno od tebe kaj hočeš...

Lahko neseš eno rožico v škatlici, čestitko s kakšno manjšo igračko, copatki, nogavičkami, slinčkom... kakšno stvar, ki vedno pride prav...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:12:18   
al1*
Jaz sem bila najbolj vesela piškotov.

_____________________________

lp


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:15:23   
ulsi25
a že lahko mamica je piskotke? in kaksne.

Glede copatkov.....kje jih lahko nabavim?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:18:14   
asso
Piškote navadne - meni najboljši od Bahlsen.

Copatke lahko nabaviš v Baby Centru, Arielu... vseh otroških trgovinah...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:20:46   
Tiamo
Hojla,

moje mnenje, v porodnišnico prinesi nekaj za mamico, saj je to zdaj še mamin "praznik" ona se je mučila. Lahko je vse, katerekoli piškote ali sladkarije.

Nazadnje sem prijateljici prinesla, tako za foro, velik paket, notri so bile male čokoladke v eni vrečki, v drugi vrečki frutabele in podobno, in za foro še 3 pakete vir 80...katerih je bila najbolj vesela.

Če se še enkrat postavim v porodnišnico, bi tudi jaz želela, da jaz nekaj dobim..žal nisem nič dobila zase, samo za tamalo. Želela pa bi si kaj za pocrkljat, kakšno špiralo, parfum, kakšno masko za obraz..

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:21:11   
Pingvinčica
Meni je blo ful dobro ko mi je prjateljica prinesla termovko (od Aventa) za flaško ( se ne spomne vsak) in res pride prav, da čajček ostane topel. Pa kakšen slinček, copatki, darilni bon v BC, Arielu?

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:32:22   
Samoyedka
Jaz sem bila najbolj vesela Merci čokolade user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:34:58   
Anonimen
Sama še nisem rodila,pa vendar...ko sem imela prakso v porodnišnici,so mi bila najbolj všeč darilca,kot so...
  • revija Mami in Novorojenček
  • paket čokoladic
  • foto album
  • kako lepo spodnje perilo za mamico-paket spodnjih hlačk Snupy(iz H&M)
  • kakšna kremica za nego dojk
  • ...


(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 11:46:20   
ulsi25
vsem full hvala za ideje in odgovore. Jih bom z veseljem uporabila še danes.....jutri pa grem na obisk pogledat novega članauser posted image mlade družinice. Komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 19:21:49   
tinaaja
a si preverila, ce zeli obiske v P? Jaz jih nisem, samo partner in  novi babici in dedek. Novorojencki so dovzetni za okuzbe in ze primarno s tega vidika, ne bi hodila v P. prav tako je veliko punc veselih, da v sobi njene cimre nimajo masovnih obiskov. Malo se postavi v vlogo cimr, ki morajo dojiti, so nespretne, morda se kak drug problem, ob drugi mamici pa sveti en kup zijal. No, moje mnenje je, da pocakaj, da pride domov in pol na obisk.

Drugace pa nikakor ne nosi plisastih zadev. Meni se zdi super kaksne lahka dekica za pokrit, caj za dojenje, ki ga dobis v lekarni (Hipp ali Galex), CD z otroskimi pesmimi,...

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ob obisku v porodnisnico
21.5.2007 23:41:25   
***pika***
Meni se tudi zdi pomembno preveriti, če si obiske sploh želi - ampak verjetno si preverila.

Drugače pa v materinski šoli priporočajo obiske samo ožjih družinskih članov.

Priznam, da je šlo meni kar na jetra, ko so imele nekatere cimre ful obiskov - sem bila v P 10 dni in sem se sosednjih obiskov res 'naužila'.

Kot darilo za otroka oz. mamico je mogoče fino, da kar vprašaš, kaj si želi. Vsaj jaz sem najbolj vesela, če me vprašajo, da ne dobim česa, kar npr. ne rabim.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 13:45:11   
tinaaja
Glede cokoladic pa bi se jim jaz izogibala, ker poleg teina in kofeina, teobromin, ki je v cokoladi, dokazano povzroca krce pri dojenckih. Raje piskote, bombone..

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 20:27:48   
majas
Ja piškote mmm user posted image pa vesela sem bila vsake majhne pozornosti... Lahko kako  pidžamico za user posted image prineseš 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 20:38:59   
Anonimen
Jaz nisem nesla nič.
Sem pa nesla potem, ko sem obiskala mlado družinico na domu.

In ja tudi jaz bi prej preverila če si mamica sploh želi obiske v porodnišnici. Znajo biti obiski ful nadležni.

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 20:41:52   
Jelenche
v LJ porodnišnici ne dovolijo nosit not rože.

Vsaj zadnjič ko sem šla mimo vratarja, je neki ženski zatežil, da z rožami že ne bo šla gor,.. pa je rekla da je samo en cvet,... pa ni pustil. Je morala pri njemu pustit.

Čokolado? Hm... če jo lahko že je ja. Ni čokolada alergen?
Kakšno uporabno stvar .. mogoče kakšno knjigo al pa te albume za bebike kot je moj prvi album. Perilo je tut ful dobra stvar,.. kaj od kozmetike (vlažilne robčke, ker je vroče, sobe so pa brez klim user posted image )



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 20:46:23   
Anonimen
Sladoled.

Obiskov si nisem želela, razen najbližjih. K sreči je imela tudi cimra enako načelo.

(odgovor članu ulsi25)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 20:51:30   
nina166
Tudi jaz ti predlagam, da preveriš, če želi obiske. Tudi jaz sem izrazila željo, da me lahko obiščejo samo najožji sorodniki in so se vsi tega držali. Če pa ne boš šla na obisk, pa lahko še vedno pošlješ kakšen telegramček...voščilnico in kaj malega zraven. Jaz sem bila vsakega zelo vesela in se mi zdi res lepa pozornost.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ob obisku v porodnisnico
22.5.2007 21:29:49   
Ajvy
Kakršnekoli pozornosti bo vesela, po mojem, samo ne nosit rož, ker ne boš pripla mimo vratarja...
Kar se hrane tiče, nekaj nevtralnega, čimbolj navadne piškotke... obvezno pa ( moje skromno mnenje), čestitko- to ostane za spomin.. 

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ob obisku v porodnisnico
25.5.2007 16:47:04   
jana77
Od rož v LJ porodnišnico lahkoprineseš samo cvet orhideje, ki je v škatlici samo mora bit škatla čist dol zaprta.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ob obisku v porodnisnico
26.5.2007 22:57:21   
Maggie
Moje največje darilo po porodu je bila totalna prepoved obiskov razen za moža. Nisem si želela videti moževe familje in zelo mi je pasalo, da tudi moji niso mogli na obisk. Naslednjič pa bom vsem že prej jasno povedala, da si ne želim obiskov, ker se mi zdijo to pač dnevi rezervirani za mamice in očke z novorojenčkom.

se opravičujem tisti, ki je odprla to temo, ampak sem morala to povedati...

(odgovor članu jana77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ob obisku v porodnisnico
28.5.2007 8:27:17   
Anuška79
Maggie jaz bi tut to.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ob obisku v porodnisnico
11.6.2007 23:40:47   
Solero
Jaz sem tudi absolutno proti obiskom v porodnišnici (pa tudi sicer v bolnici). Mladi atek jasno, mora priti, vsi ostali pa nimajo tam kaj iskati.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ob obisku v porodnisnico
12.6.2007 8:58:34   
tatjana.d
Tudi meni obiski niso pasali, ampak je prihajal le moz. To so taki nezni trenutki.... Sem pa to zeljo ze vsem prej povedala, pa so upostevali.

Glede daril sem bila zelo vesela dveh telegramov, ki sem jih dobila, ker jih nisem pricakovala. Ko so pa zaceli obiski doma, smo vsakemu raje povedali, kaj rabimo, da ne bi dobili stvari, ki jih ne bi rabili. Pa to so bile cisto obicajne stvari, kot so plenice, foto album, doma skuhano kosilo... Sedaj se tudi mi drzimo tega, da vedno vprasamo, kaj naj prinesemo za darilo.


_____________________________

dva soncka sta nama polepsala zivljenje... tretji je končno na poti...

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?