|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila za doma
27.9.2007 10:22:01   
*alja*
Kaj za doma jim kupujete oblačila (tranirke, puloverje,...)?

Meni je komaj uspelo nakupit (nekaj kompletov) za v vrtec, zdaj pa že tuhtam kaj pa ji naj oblečem zdaj za doma ko je že bolj mrzlo in ni za kratke rokave? Imam sicer dve tranirki ampak kaj ko to v enem dnevu zamaže. Pa še nikogar nimam ki več nebi rabil in bi mi dal vsaj za doma oblečt!

Komaj sem ji nakupila za polet da je mela zadost, že je jesen in rabi dolge rokave user posted image !
Mal sem se morala potožit!user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:24:07   
blue sky
Poglej malo pod male oglase na rr, pa mon, bolhi, kjer se vedno najde kdo, ki prodaja ali celo podarja lepo ohranjena oblačila.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:24:45   
Tiamo
Za doma ima moja ponavadi tisto, kar ima v vrtcu, če se ne popacka. Drugače če ne dobim nič podarjenega od kolegic, kupim rabljene stvari tu na RR ali na MON-u. Se najdejo zelo lepe stvari.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:25:01   
Anonimen
Pa še nikogar nimam ki več nebi rabil in bi mi dal vsaj za doma oblečt!


A kaj rabiš? Kakšna majčka bi se našla, sicer nekje za štiri leta, našemu je od lani vse premajhno.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:27:20   
Maxica
Doma je kar v hlačah od trenirk (ampak smo ravno ugotovili, da se je mulc user posted image  potegnil čez poletje in bo treba naredit novo zalogo), zgoraj ima pa kakšno majčko, s kratkimi ali dolgimi rokavi, odvisno kako toplo imamo v stanovanju. Umaže pa načeloma ne, tako da ima lahko tudi po več dni iste hlače. Kaj pa vidve delata takega, da se takoj umaže?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:30:43   
Jutra
Svojo punči oblačim v udobna oblačila, ki jih nosi doma in vrtcu. Preoblačimo se tudi parkrat na dan, takrat, ko se polije ali ji "uide" ali pa če pride blatna z vrta.

Je pa res, da se pri majhnih otrocih non-stop kupuje nova, večja oblačila. Mi smo imeli doslej srečo, ker smo si poleg naših nakupov nekaj stvari tudi sposodili.user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:32:17   
Pajaca
Posebej ne kupujemo oblačil za doma. Ampak to postanejo. Rečmo če ima ena lepa majčka kakšen flek na trebuhu je pač za ven ne moreta več meti pa pač rata za doma, da jo še mal bolj zaflekata. Al pa zdaj ko smo kupil nove obleke, smo dost starih proglasil da so za doma. Al pa če dobita kakšno novo stvar, ki nam ni všeč je pač za doma. Kupimo le kakšno trenirko, ker načeloma ne hodita v vrtec v trenirki ampak v hlačah.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:34:48   
total
Imamo že zaloga za celo zimo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:37:46   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Kaj pa vidve delata takega, da se takoj umaže?user posted image


Smo doma na vasi v hiši, zunaj imamo psa, mački, kure, pure, zajce, 2 prašička in ona ko pride iz vrtca in ko mam jaz čas greve te živali nakrmit, pobožat se igrat z njimi in po pol ure je taka da je kar vse za pralni stroj! Da ji pa tega nebi pustila se pa joče ko user posted image ! Sam da je lahko pri zajcih da jim daje jesti, da se lahk lovi z pesom,...

Mal bom preverila po oglasih mogoče najdem kaj primerneka ( vsaj nekaj tranirk,majčk)!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:44:22   
Anonimen
Kaj pa vidve delata takega, da se takoj umaže?


Moj je zunaj v minuti umazan, ker igra fuzbal, plez a po drevju ali drogu ali pa skače kar tako in se posledično meče po tleh. Ni panike, jaz mu moram dvakrat trenirko za doma preoblečt ker tak svinjski pa res ne more na kavč. Aja, pa strga jih tudi zelo hitro, je mojster trganja.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:47:40   
Anonimen
pr ns ni ločeno za doma pa za v vrtec. nosi ista oblačila. ma sam kako še mal lepšo oblekco al pa kake kavbojke če gremo kam na lepš. v vrtec ne nosi kavbojk niti doma ker se mi zdi da je k robot, čist prterd material za valat po tleh in se igrat, pa še tko čudno postavo ma da ji vse hlače k niso trenirka na elastiko zlezejo na pol riti. s pasom al pa narmanicami pa ne more v vrtec hodt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 10:54:55   
*alja*
al bina ne morem ti poslat ZS ker piše da maš polno!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 11:11:38   
Maxica
Ma, naš pa kr pazi, no, se mi zdi, da se sploh ne umaže. Notri sploh ne, dobro, če gre pa ven, ga pa itak preoblečemo v druga oblačila, v istih se načeloma potem ne valja doma.
Pa pojdi pogledat v kakšno Mano, tam imajo baje tudi čisto v redu oblačilca za otroke, pa dost pocen. Ti jo kr pusti, naj se igra z živalmi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 11:25:18   
Anonimen
O.K., grem brisat...spet user posted image  kar pošlji.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 11:28:06   
Anonimen
Moj ima iste stvari za v vrtec kot za doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 12:26:11   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Moj ima iste stvari za v vrtec kot za doma.


Pri nas isto. V glavnem sp. deli trenirke oz. podobne mehke hlače, zgoraj majčke s kratkimi oz. dolgimi rokavi. Mogoče ima par kosov (kiklice, kavbojke, 1-2 puloverčka) za 'na lepše'.

Pa sej fleki se operejo, z Vanishem al pa kej podobnega. Nekih hudih problemov s fleki pri nas ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 13:15:40   
FANTEK1
Za doma smo nakupili trenirke, bodyje, majcke.., skratka vse kar tudi za ven, le da sem stvari za doma nakupila v H&M in Zari, ker niso drage...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 13:52:49   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Posebej ne kupujemo oblačil za doma. Ampak to postanejo. Rečmo če ima ena lepa majčka kakšen flek na trebuhu je pač za ven ne moreta več meti pa pač rata za doma, da jo še mal bolj zaflekata. Al pa zdaj ko smo kupil nove obleke, smo dost starih proglasil da so za doma. Al pa če dobita kakšno novo stvar, ki nam ni všeč je pač za doma. Kupimo le kakšno trenirko, ker načeloma ne hodita v vrtec v trenirki ampak v hlačah.

Enako, nekaj pa tudi podedujemo.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačila za doma
27.9.2007 14:02:57   
Felicity
Kaj za doma jim kupujete oblačila (tranirke, puloverje,...)?
  

Žal ja, ker nimamo nikogar, ki nam bi kaj podaril.

Pa kupim take poceni trenirke alla Hofer, ali pa v Italiji (mi ki smo blizu) tam za 10€ po kosu. Pa kot ena predhodnica pravi, postanejo oblačila za doma, ko se popackajo, da ne gre z nobenih praškom dol.

Veliko stvari za doma, pa ji kupim na popustih, kar na zalogo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
28.9.2007 13:47:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oblačila za doma
1.10.2007 13:57:51   
iva01
joj jst tud našega včasih 2 do 3x na dan preoblečem + oblačila v katerih gre v vrtec,...tak da hvala bogu našemu pralnemu stroju ki vzdrži tak tempo pranja user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oblačila za doma
1.10.2007 14:09:34   
dana
Našemu pa kar babi kakšne hlače zašijeuser posted image iz kakšnih mojih ali moževih trenerki (ki so nama premajhne ali pa so celo že kje natrgane) in potem brezskrbno lavfa naokoli. Za poleti je sistem isti. Zgoraj ima pa rabljene majice in puloverje (nekaj je še celo mojih oblačiluser posted image ).

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oblačila za doma
1.10.2007 14:20:02   
Pajaca
Meni pa nekak ni logično, da ima za doma in za v vrtec iste obleke. Tudi jaz se preoblečem ko grem v službo, pa naj se še otroci kmalu navadijo, da se različno oblačimo za različne prilonosti.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oblačila za doma
1.10.2007 14:28:12   
iva01
jst morem obvezno ločit oblačila ki so za bolše in vrtec in tista za po doma, ker se tolikokrat kaj zašmira, rastraga.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oblačila za doma
1.10.2007 14:50:10   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Posebej ne kupujemo oblačil za doma. Ampak to postanejo. Rečmo če ima ena lepa majčka kakšen flek na trebuhu je pač za ven ne moreta več meti pa pač rata za doma, da jo še mal bolj zaflekata. Al pa zdaj ko smo kupil nove obleke, smo dost starih proglasil da so za doma. .


Pri nas je isto. S tem, da letos bom pa morala še nekaj novega dokupit, ker mu je tisto staro že vse premajhno in je prav hecen v napol premajhnih trenirkah.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?