|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 19:37:25   
mišika
jutri če bo vse po sreči grem v H&M v MB nakupovat stvari za našo pupiko, ki naj bi privekala na svet 3.8., ker še nisem nakupovala oblačilc me mega katero številko sploh naj kupim in ali kratki rokav body ali dolgi rokav body, naj vzamem št. 56 ali kar 62. Kako ste se odločile tiste, ki ste že nakupovale stvari za vaše bebike:duda::duda::duda:, lp, mišika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 19:48:15   
Anonimen
Jaz sem za Živo kupila body z dolgimi rokavi št. 62 in nosi še zdaj ko ima preko 62 cm in prek 7 kg!

Za novorojenčka bi si mogoče vzela dva bodyja 56. Vsekakor pa ne preveč velike zaloge. Kratki ali dolgi? Jaz bi rajši vzela dolgega (če niso predebeli), ker novorojenčka glih ne bi takoj oblekla v kratke stvari oz. kratki rokav in kako res tanko majčko.

V Šparu so zdaj imeli akcijo body s kratkimi rokavi, jaz imam dobre izkušnje z njimi. Bili so pa štirje bodyji za 2.000 sit! Poglej če še imajo.

Bojana

(odgovor članu mišika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 21:15:42   
Gina
Kupi dolg rokav, pa samo en ali dva bodija št. 56, ostale pa 62. Mojemu Dorianu ni bila nobena št 56 več kot 14 dni prav, ta prvima dvema, ki sta se pa s samo tremi oz. še manj kilami rodila, pa je bila št 56 prav točno 1 mesec. Tako da raje kupi 62. Rabiš bodije pa majčke z dolgimi. S kratkimi jih po moje sploh rabila ne boš. Pa žabice.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 21:20:58   
skuštrana
Meni so tudi vsi svetovali, das naj ne kupujem 56 in res nisem. Ko se je Liza rodila je imela 51 cm pa ji je tist kompletek 62 bil fuuuuul prevelik.Groza.J i je še sedaj prav pa ima že skoraj 5 mesecev. Hvala bogu sem od frendice dobla neki oblačilc 56 tak da je šlo.Ko bom naslednjič noseča bom sigurno začela s št.56.In mislim da ima h&m mal velike številke..

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 21:25:55   
k1
upam da te ne preseneti prehitro, tako kot je nas in smo štartali z 50 pa še tista je bila na začetku prevelika. po moje kar nabavi dve ali tri stvari 56, pol pa boš itak videla za naprej...

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 21:38:08   
Errai
H&M ima kar velike številke. Mojemu so bili njihovi bodiji 56 prav nekje do drugega meseca, pa je imel takrat že čez 60 cm. Tako da jaz bi nabavila 56. Če boš pa Clarove bodije iz Baby centra kupovala, pa 62. Se mi zdi, da so malo manjši, pa še skupaj grejo pri sušenju.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 22:11:38   
mišika
hvala za vaše odgovore, se pravi v poštev pridejo dolgi rokavi, nekaj bodyev št. 56 in nekaj št. 62.Upam da bom jutri našla vse kar želim, vam sporočim ko vse nakupim.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oblačilca za novorojenčka
20.5.2005 23:20:53   
frutka_
Moj je rojen konec junija in je v glavnem nosil dolge rokave, tu in tam pa tudi kratke. Kupi še kakšno jopico, ker je fajn če mu ogrneš ko zapiha in odpneš ko je topleje.
Jaz sem imela kar nekaj št. 56, pa je mali bil kar velik.
Prav tako ti priporočam da pojdi gor v Emporium v Europark na Mothercare oddelek, ker imajo tudi full neke stvari znižane pa takoooo lepeeee...

Kar zapravljaj če lahko, je en poseben čar v teh pripravah!

Pa eno bombažno dekico ti priporočam.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oblačilca za novorojenčka
21.5.2005 21:41:30   
cleopatra
Jaz bi kupila nekaj št.56. Naši tamali so nekateri bodiji 56 prav še zdaj ko je 66, nekateri so ji pa že 2 meseca premajhni. Čist odvisno od proizvajalca.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oblačilca za novorojenčka
22.5.2005 9:55:44   
malika
Zdaj si najverjetneje že vse nakupila, no ampak bom vseeno napisala. Obvezno kupi nekaj št. 56. Vsaj dva pajacka-bodiji ali majčke so lahko malo večji.
res je, da se nekaj dojenčkov rodi velikih in jim je ta št. prav zelo kratek čas, večina pa jih je velikih okoli 52 cm.

Naš se je rodsil s 51 cm in je nosil št, 56 do 3 meseca; na začetku pa je bil v št. 62 pravi revček, ko je vse viselo iz njega

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oblačilca za novorojenčka
22.5.2005 12:44:33   
Grascakinja
Jaz opažam, da je to s številkami pravi larifari, ker ima vsak proizvajalec drugačne velikosti pod isto številko. Jaz sem kupila kar po občutku, nekaj 56, nekaj 62... imam recimo en bodi št. 62, ki je veliko manjši, kot so tisti 56, tako da NI NOBENE LOGIKE...:(

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?