|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obleka za krst
29.3.2006 9:51:54   
golob
Živjo!
A mi katera svetuje, kaj je oblekla svojemu fantku za krst?
Oz. kje oz. kam je šla sploh iskat cunjice...
Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obleka za krst
29.3.2006 10:44:05   
Anonimen
Tudi jaz se tukaj prislinila, namreč imam enako vprašanje. Mi imamo krst čez 2,5-3 mesece.

(odgovor članu golob)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obleka za krst
29.3.2006 10:53:49   
muc muc
Mi smo imeli pred enim mescom krst. Pri nas je tako, da sploh ni potrebno več, da so otroci v tistih belih oblekicah. Naš je mel oblečeno belo srajčko, hlače na naramnice (t. modre, brušen žamet), t. modre čeveljčke in ker je bilo pa še takrat mrzlo, pa je imel še čez bel pajac in belo kapo.

Lep pozdrav

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obleka za krst
29.3.2006 10:56:37   
Udb
Če je nujno da je v posebnih cunjicah, potem priporočam Mothercare (Emporium). Drugače je bil pa tudi naš oblečen v take stvari, ki so bile še potem uporabne - rjave hlače, bel bodi, rjavo majčko - potem pa v belem žaklju. V glavnem...smo potem še vse ponosili.

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obleka za krst
29.3.2006 13:27:24   
Anonimen
Mi bomo pa imeli krst v jeansu!
Naša bejba bo imela jeans krilce, pa roza bodi, pa tut povabljenci bodo v jeansu, ker gremo potem na en fleten piknik z čevapčiči, pa perutničkamiuser posted image
Bomo bli mal modern. Upam da župnika ne bo kap ko nas bo videl kavbojceuser posted image

Sicer pa smo povabljencem na vabila napisal-OBVEZEN JEANS!

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obleka za krst
29.3.2006 13:47:34   
hubi
Mi smo imeli krst januarja, ko je bilo zunaj fajn pod minus. Sem vprašala župnika, kako mora biti oblečen, pa je rekel, tako da ga ne zebe, pa zraven umiral od smeha. Rekel je samo, naj ima mo s seboj al dekco ali pa prtiček v belem, obleka pa čisto po želji. No, na koncu smo šli v zimskem pajacu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obleka za krst
29.3.2006 14:17:24   
lelaval
Jaz sem si za mojega sposodila oblekico v poročnem salonu - kot za punčke dolga, bela oblekica, le dodatki (trakci) so modri. Lahko dam sliko v album, če želiš videt. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obleka za krst
29.3.2006 15:07:53   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tasaz
pa prtiček v belem, obleka pa čisto po želji.

user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?