|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblekica za čarovnika - 3.letnik
10.2.2009 13:47:00   
florecita
Ojla!

Prosim za pomoč...

Rada bi sešila oblekico za triletnika, za čarovnika. ( obožuje čarovniški klobuk, in po tem se moram potem ravnat....v drugo ga najverjetneje ne bi spravla)

kupila sem črno blago, nanj sem mislila našiti zlate zvezdice, veličine dlani in manjše.
Sploh ne vem kako gre to skupaj, če bi to sploh bila ''čarovniška obleka''.

Bi mu pa sešila tako varianto kot imajo kirurgi user posted image  torej da bi bilo zadaj za zavezat. S prve strani pa pač oblekica z rokavčki.

Kdo kakšno pripombo glede na zasnovo?  Povejte prosim, če je to primerno za ''čarovnika?''
imamo pa črn klobuk na špico-takega kot ga imajo čarovnice.

Naredila bi mu še iz trdega kartona klobuček - črn in pa paličico za čarat.... pa v klobuk bi mu vtaknila malega belega zajčka ( plišasto igračko), in bi potem on v vrtcu malo ''čaral''.

Kaj mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblekica za čarovnika - 3.letnik
10.2.2009 14:20:56   
Anonimen
Pred leti sem tudi jaz bila čarovnik.
Namesto obleke sem pa imela daljše črno ogrinjalo, pošito z zvezdami in planeti ter enak klobuk.
Pod ogrinjalom pa črna oblačila, čarovniško palico in čarobno kroglo.
Bila nas je pa skupina čarovnikov in čarovnic, da se malo pohvalim, odnesli smo prvo nagradouser posted image

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?