|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obletnica
9.4.2008 20:26:31   
Felicita
Z mojim dragim v roku treh tednov praznujeva tretjo obletnico. in prvič se mi je zgodil da nimam blage vezalke, kaj mu podarit za obletnico user posted image .
Vikend/počitnice ne bo šlo, ker je obletnica 2. maja, pa še jest sm tik pred tem da razglasim bankrot (ok, tok hudo ni, ampak za dopust za dva pa ne morem plunit 200€).
Slikice ipd sem mu že podarila, za 1. obletnico sem mu dala škatlo, v katero zdej oba pridno zbirava 'spominke' (slike z izletov, kino karte, ...), torej to tudi no go.
'Sebe' sem tut že dala enkrat za njegov rojstni dan.
Kakšnih hudih hobijev nima, nor je sicer na računalnike ipd, ampak vso opremo ma, pa tudi neki v tem stilu je že dubu od mene.

Kakšna ideja lepo prosim? user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obletnica
9.4.2008 20:39:11   
Dejča
Organiziraj vama izlet po Slo - delu Slovenije - tako drago te ne bo prišlo, pa še fajn se bosta imela. Ali pa morda po poteh vajine ljubezni - kje sta se prvič srečala, poljubila ipd. user posted image  Potem pa gresta še na kako fajn večerjo ali masažo ali v kino ...
Uživajta skratka.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obletnica
10.4.2008 16:15:08   
Felicita
ideja je zanimiva ampak:
1.) sem brez avta med prvomajskimi (avto ni moj...)
2.) po poteh najine ljubezni paše že skor pod počitnice, ker bi šla v prago in/ali na dunaj
3.) masaž on ne mara oz. jih ne prenaša
4.) v kino hodiva dokaj pogosto

Razmišljala sem, da bi šla v benetke z vlakom (15€ pride povratna karta), samo za prvega maja bo tm pomoje norišnica user posted image
U glavnem, sej pravim, nobene pametne ideje nimam user posted image



_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obletnica
11.4.2008 9:35:57   
NATAŠI
pejta se kopat in potem nekaj pojest ... saj ni poanta v nevem kakšnih darilih in počitnicah ampak da sta skupaj in se imata lepo

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obletnica
11.4.2008 20:53:55   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pejta se kopat in potem nekaj pojest ... saj ni poanta v nevem kakšnih darilih in počitnicah ampak da sta skupaj in se imata lepo


Se strinjam

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obletnica
11.4.2008 22:23:59   
baguSka
bravo natasi user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?