|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obremenitveni test na laktozo
19.2.2010 8:43:16   
ajam27
Mi lahko katera objasni kako poteka obremenitveni test na KM. V marcu moramo na pediatrijo kjer so mi naročili le, da mora biti otrok tešč, več pa mi sestra (ne vem kje sem naletela na tako neprijazno ker načeloma tam so vsi precej uredu user posted image ) ni utegnila razložiti ker je bila (njene besede) tisti dan preveč obremenjena.
Malce sem zaskrbljena ker menda po 24h uri sin ne sme ne jesti, niti piti-to pa bo izredno težko ker ob 6h svojo dozo mleka zahteva TAKOJ, na test pa smo naročeni šele ob 8h.
Predvidevam, da so to krvni test (kožne je že imel)? Mu to samo kri vzamejo in on lahko takoj dobi svoj obrok? Glede tega me res skrbi.Zdravnikov že na pogled ne prenese, da pa ga niti s hrano ali pijačo nebi mogla motivirati.Ne vem, ne vem...
Pa še to me zanima. Ali sva zaradi testiranja hospitalizirana oz. greva domov še isti dan?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obremenitveni test na laktozo
19.2.2010 9:31:46   
ledenaa
Najprej se razjasni.Za laktozo ali za mleko,ker to sta 2 različni stvari

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obremenitveni test na laktozo
19.2.2010 10:57:48   
mala maja
če boste testirani za laktozo se test izvede v dnevni ambulanti.
Zjutraj pridete tešč tja, otrok dobi nekaj za popit. Nato mu vsake pol ure vzamejo kri in preverjajo če prenaša laktozo.
Nič hudega edino to, da ima rokico skoz povito, ker drugače bi ga morali vsake pol ure na novo špiknit, pa je težko otroku razložiti da ne sme dol pleničke vleči iz roke. Okoli enih greste domov. Priporočam pa da seboj vzamete kakšno knjigico za preganjanje dolgčasa.user posted image

če pa greste na test za alergijo na KM pa ne vem kako testi potekajo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obremenitveni test na laktozo
19.2.2010 12:32:26   
ajam27
ledenaa- OBOJE!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obremenitveni test na laktozo
19.2.2010 15:19:51   
kalypso
ti obremenitveni testi so meni eno navadno sranje. js ga bom zavrnala, če bojo otroka hotli dat na provokacijo. se lepo vidi, da je po ukinitvi dojenja in z dajanjem ADC njegovo stanje 100% boljše, ampak če šparajo na receptih in bolnih otrocih, potem mu raje sama kupujem mleko na lastne stroške, izpostavljala ga pa NE BOM VEČ! se mi smilijo revčki...

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obremenitveni test na laktozo
19.2.2010 15:54:58   
ledenaa
kalypso če so tebi sranje drugim niso
A bo potem tvoj otrok bil do konca življenja na dieti user posted image
meni se pa ne smilijo,ker po testih potem lepo veš da lahko začneš dajati živilo ki ga prej ni smel
Seveda so tudi tisti,ki so testi negativni,pa jim še vedno dela težave,ampak to ni tako veliko otrok,ki se jim o zgodi
ajam za laktozo vem da otrok lahko je ob 4 zjutraj hrano,potem pa ne več

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obremenitveni test na laktozo
1.3.2010 23:04:48   
dushka

IZVIRNO SPOROČILO: kalypso

ti obremenitveni testi so meni eno navadno sranje. js ga bom zavrnala, če bojo otroka hotli dat na provokacijo. se lepo vidi, da je po ukinitvi dojenja in z dajanjem ADC njegovo stanje 100% boljše, ampak če šparajo na receptih in bolnih otrocih, potem mu raje sama kupujem mleko na lastne stroške, izpostavljala ga pa NE BOM VEČ! se mi smilijo revčki...



Moja je bila danes na testiranju za laktozo in ji ni bilo nič hudega. So ji pa potrdili intoleranco na laktozo.

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?