|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obveznosti v službi med porodniško
11.4.2014 9:13:05   
balon_ček
Drage mamice, ki ste zaposlene za nedoločen čas!

Zanima me, kako pogosto ste šle v službo urejati kakšne zadeve med porodniško.
Ali vas je delodajalec, kdaj prosil, da pridite še kaj postorit?

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obveznosti v službi med porodniško
11.4.2014 9:33:40   
Katy78
Samo enkrat - med prvo porodniško smo imeli en pomemben sestanek in so me vljudno vprašali, če je varianta, da pridem za 2 uri. Sem šla, ker je bil tamali že pol leta star in sem ga lahko pustila pri mami.

(odgovor članu balon_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obveznosti v službi med porodniško
11.4.2014 9:34:45   
RIJA*
želela sem si, da bi lahko postavljala taka vprašanja ali zaklenila svoj predalček na kakšni upravni enoti in enostavno mrknila za eno leto....pa žal ni bilo tak.

v službo sem šla četrti dan, ko sem prišla iz bolnišnice....delala in skoraj skrvavela....saj sem se počutila super...telo pa še ni bilo pripravljeno na takšne napore...potem sem se malo bremzala in hodila 2 x tedensko tja, da sem prekontrolirala zadeve...sicer pa sem ves čas normalno delala od doma.


(odgovor članu balon_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obveznosti v službi med porodniško
11.4.2014 12:27:26   
jaz_sem_jaz
Ko je bila hči stara dobre tri mesece, sem dobial povabilo za sodelovanje v enem projektu, pa sem po razmisleku zavrnila. Nisem dobila negativnih odzivov iz službe.

(odgovor članu balon_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obveznosti v službi med porodniško
11.4.2014 13:35:01   
Paštetka
Po 2. porodu, ko je bila hčerka stara nekje 4. mesece sem šla na eno testiranje za vodstveni kader. To je pa vse. Niso me jlicali, četudi sem bila že od 2. Meseca na bolniški. No, po porodniški sem potem tudi napredovala, ker sem šla na to testiranje.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obveznosti v službi med porodniško
12.4.2014 13:57:10   
astrid1
Ja, so me poklicali. Šla sem na konfereco, pa na prvi šolski dan. Nekaj so še govorili o roditeljskem sestanku in še o enem sestanku za učitelje. Vendar pa sem dala vedeti, če me kdo prijavi, da bom ob nadomestilo za nego otroka. Ker kao hodim delat. Potem so me pustili pri miru do konca porodniške.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obveznosti v službi med porodniško
12.4.2014 22:08:09   
drugičudež
Niti enkrat. Ne prvič, ne drugič.

(odgovor članu balon_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obveznosti v službi med porodniško
13.4.2014 8:04:20   
Neala
Jaz imam takšno delo, da sem sama v svojem "oddelku", kar pomeni, da imam sicer zdaj namestnico, vendar bom čez leto dni spet samo jaz in mi je interes, da sem vmes seznanjena kaj se dogaja in da nekak skupaj peljeva tole leto, ko me ni, da se ne bom potem preveč lovila, ko se vrnem. Zato mi ni problem, če me pokliče in da skupaj rešiva kakšno zadevo. Tudi tja grem vsake toliko, da kaj rešimo ali nagruntamo. Odvisno je seveda od vrste delovnega mesta in tudi od tega kako sama želiš, da se te obravnava, ko te ni. Ali da imaš popolni odklop ali pa si dovoliš nekaj sodelovanja. Delodajalec seveda tega ne bi smel zahtevati, tudi moj ne... stvar je bolj v tem, kako ti gledaš na to in kaj bo tebi pomenilo, ko se boš vrnila nazaj. Jaz vem, da si ne predstavljam bit celo leto popolnoma odklopljena, ker bi me to drugo leto preveč lopnilo po glavi.

(odgovor članu drugičudež)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obveznosti v službi med porodniško
13.4.2014 9:21:34   
astrid1
Vseeno pa svetujem previdnost, ker če te kdo prijavi, si ob porodniško nadomestilo. Ker hodiš delat.

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obveznosti v službi med porodniško
13.4.2014 10:36:33   
josephine27
Nisem in tudi če bi vprašali ne bi.

_____________________________



(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obveznosti v službi med porodniško
13.4.2014 12:40:34   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: balon_ček

Drage mamice, ki ste zaposlene za nedoločen čas!



hmmmm...a če bi bila za določen čas, bi tudi to spraševalauser posted image

(odgovor članu balon_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obveznosti v službi med porodniško
14.4.2014 20:41:40   
K_a_t_i
Nikoli. Vsem tistim, ki menijo, da podjetja ne morejo voziti brez njih pa namig, da so pokopolišča polna nenadomestljivih delavcev user posted image
Mogoce izjema za podjetja katerih lastnice ste.

Sem pa ves čas spremljala kaj se na firmi dogaja - maile, večkrat sem šla na kavo,... - čisto iz lastnega interesa, da nisem ob prihodu nazaj "zastarala".

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 14.4.2014 20:42:27 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obveznosti v službi med porodniško
15.4.2014 7:54:44   
marelcaspelca
RIJA*


Ja, ker če si za določen čas, ti pogodba v času porodniške ponavadi poteče!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obveznosti v službi med porodniško
15.4.2014 8:16:46   
Anonimen
Ker imam službo blizu doma, sem šla z malim parkrat na obisk in z eno sodelavko sem bila konstantno v kontaktu in me je obveščala o novostih ... sami me pa niso klicali in tudi nebi prišla ... že tako je leto prehitro minilo pa tudi za čas moje odsotnosti so dobili zamenjavo.

(odgovor članu balon_ček)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obveznosti v službi med porodniško
27.4.2014 17:43:28   
Mamaja
Med porodniško nisem hodila urejat stvari v službo, čeprav mi je šefica med nosečnostjo omenila, da bi lahko prišla "malo pomagat pri posameznih projektih", ko bo otrok star nekaj mesecev. Ob njenih izjavah sem se malo pohecala, češ ali kot dvakratna mama res verjame, da mi bo ob dojenčku ostal čas še za službo, obenem pa dala vedet, da nimam namena delat med porodniško.

Sem pa ponudila, da sem na voljo za nasvete po telefonu, kadar jih bodo potrebovali, ker sem prej vodila nekaj projektov in ker sem nekatere reči več let urejala sama. To možnost so nekajkrat izkoristili, predvsem v prvih mesecih. Nihče pa ni pričakoval od mene niti dela od doma niti tega, da bom prišla v službo.

Če nisi ravno lastnica podjetja, se za tisto leto "odklopi" in se posveti materinstvu. Pa ne se bat, da boš zato v službi na slabšem. Samo postavi jim meje že pred odhodom na porodniško, da ne bodo imeli pričakovanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obveznosti v službi med porodniško
27.4.2014 19:59:24   
*snezinka*
Sicer nisem še na porodniški, ampak imam pa že na uvajanju osebo, ki me bo nadomeščala in mene 1 leto sigurno ne bodo potrebovali. Komaj čakam, da odklopim službo po skoraj 10 letih in si res ne predstavljam, da bi morala delati še med porodniško.

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?