|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba komisije
28.2.2007 12:04:02   
žarnica
prej so mi v zdr. domu rekli,da naj jutri pričakujem odločbo. G je predlagal še 3 tedne bolniške. Zdaj me pa zanima,če mi slučajno ne odobrijo, a pol moram jutri že v službo ali kako?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba komisije
28.2.2007 12:30:00   
Freycha
Meni so do sedaj še vedno odobrili, zato točno ne vem. Bi pa vsekakor vprašala svojega zdravnika, če bi dobila zavrnjeno........

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba komisije
28.2.2007 13:04:36   
ksenjak
Meni so zavrnili pa sem pošro dvignila šele po treh dneh, tako da sem imela v bistvu 3 plave. Sem šla potem na Zavod, pojamrala, da nisem listka (od pošte) pravočasno dobila in mi je za te tri dni podaljšala bolniško, potem pa veselo na delo v službo.
Je pa najbrž res, da kolikor poslušam po večini podaljšajo.

Lp

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba komisije
28.2.2007 14:09:23   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Meni so zavrnili pa sem pošro dvignila šele po treh dneh, tako da sem imela v bistvu 3 plave. Sem šla potem na Zavod, pojamrala, da nisem listka (od pošte) pravočasno dobila in mi je za te tri dni podaljšala bolniško, potem pa veselo na delo v službo.
Je pa najbrž res, da kolikor poslušam po večini podaljšajo.

Lp


In kaj je bil razlog,da ti ni komisija odobrila?A prvič pa so ti odobrili??

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba komisije
28.2.2007 14:12:46   
žarnica
ksenja- kako pa to,da si se lahko izgovarjala na to, da nisi listka od pošte pravočasno dobila? A ni tako,da če si na bolniški (razen če nimaš posebej odobrenih sprehodov), moraš biti doma?user posted image In potemtakem bi ti moral poštar osebno vročiti pismo.

no,saj bom videla jutri,kar so odgovorili.

hvala

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba komisije
28.2.2007 15:16:10   
smotka lonib
Če ti bojo odobrili, ni 100%, da boš dobila pošto že jutri, če pa ti ne bojo odobrili, boš dobila pošto oziroma odločbo pravočasno. Jaz sem imela na primer napisano prejšno odločbo za bolniško do 17.11. Ko je zdravnica vsaj 10.11. poslala spet izvide na komisijo za podaljšanje bolniške od 17.11 , pa sem potem odgovor dobila šele 24.11 ali pa še kasneje.


Lep pozdrav!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba komisije
28.2.2007 15:20:22   
žarnica
lonib-no,rekli so mi naj bi jaz dobila jutri, osebna zdravnica pa v petek. Da tako je to pri nas.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločba komisije
28.2.2007 15:23:54   
smotka lonib
Žarnica! Zgleda da ni povsod enako. Jaz vem, da sem prvič, ko nisem dobila odločbe poklicala zdravnico, če je ona dobila odločbo, pa mi je rekla, da še ne in naj se ne sekiram, da pač zadnje čase ful pozno pošiljajo. Rekla mi je, da če bi morala iti delati, bi mi jo sigurno poslali preden bi se mi iztekla bolniška.


Lep pozdrav!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločba komisije
28.2.2007 15:31:18   
Caarmen
Kar se tiče odločbe ni rečeno, da jo boš dobila pravi moment. Meni so prvo odločbo poslali 9.2.  12.2 pa bi morala it delat. Zdravnica je ponovno poslala moje izvide na komisijo, odločbo pa sem ponovno dobila 20.2 in so mi jo podaljšali do 20.5. V tem času bi morala delat. Jaz priznam sem in tudi sedaj še občasno delam. Z možem imava svoje podjetje in trenutno ne gre drugače. Moram pa priznat, da mi pikica prav nič ne nagaja in se odlično počutim.

Jaz ti predlagam, če se razumeš s svojem šefom ga pokliči in mu povej, da si do takrat na bolniški po tem času naj ti pa s svinčnikom napiše dopust. Naj bo obveščen, da te ne bo. POvej mu, da pričakuješ, da bi bodo bolniško podaljšali, potem ap bo on sam spremenil tidti dopust na bolniško, če bo potrebno.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odločba komisije
28.2.2007 15:34:27   
Caarmen
Ko sem bila pred letom dni na bolniški zaradi 3x polomlene noge mi nikoli niso pošte poslali do datuma vedno je prišla bolj poj. Komisija v Kranju očitno rada zamuja.... Kako pa je drugje pa boste kmalu same izkusile.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odločba komisije
28.2.2007 15:54:13   
smotka lonib
Carmen! Se strinjam s s tabo glede komisije v Kranju, ker sem iz Gorenjske.

lep pozdrav!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odločba komisije
28.2.2007 16:50:30   
guppy
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica
A ni tako,da če si na bolniški (razen če nimaš posebej odobrenih sprehodov), moraš biti doma?user posted image In potemtakem bi ti moral poštar osebno vročiti pismo.


Žarnica, ta problem imam tudi jaz - ne slišim zvonca v sobi, kjer sem čez dan. Tako sem tudi jaz dobila listek od poštarja namesto "odločbo v roke" in sem morala na pošto. Zdaj imam hudo fobijo, da me bo prišla kontrolirat komisija, pa ne bom slišala, da zvonijo user posted image . Samo še tega mi je treba.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odločba komisije
1.3.2007 8:10:48   
žarnica
no,da javim-sem dobila odločbo. Sem začasno nezmožna za delo (še 2 tedna).user posted image PIše mi pa,da moram biti na svojem domu in mirovati ali izvajati fizično aktivnost,ki jo odredi zdravnik (kaj pa to pomeni? Sprehodi?user posted image )

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odločba komisije
1.3.2007 8:46:11   
Anonimen
Tudi jaz sem dobila tako odločbo in sem kar pridno ostajala doma, pa sem na koncu le malo povprašala zdravnico in mi je rekla, da lahko hodim ven, da je ona tako napisala.
Ni baje nobenega problema, če ti je G napisala, da priporoča aktivnosti in/ali sprehode se ne rabiš nič sekirat. Lahko hodiš okrog.


(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odločba komisije
1.3.2007 8:51:10   
Lunc_a
Ja,če ti je napisala lahko hodiš ven,ampak kakor je ena enkrat napisala,ti moraš potem javiti tem inšpektorjem kdaj te ni doma in koliko časa,vsaj se mi zdi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odločba komisije
1.3.2007 9:04:23   
ksenjak
Imrcel, Žarnica - nekje v 5. mesecu nosečnosti sem dobila kar hudo gnojno angino pa sem bila na bolniški 1 mesec, potem pa sem pri ginekologu zaprosila za papir, na podlagi katerega bi si boniško lahko podaljšala, glede na to, da sem se vozila v službo vsak dan iz Šentjurja v Ljubljano (terensko delo) pa mi kot sem že napisala na Zavodu prošnje niso odobrili, češ, da z mojo nosečnostjo fizično ni nič narobe. Potem pa do konca nosečnosti nisem šla več v bolniško.
Na papir sem se pa lahko zgovarjala, ker nisem živela na naslovu, kjer imam stalno prebivališče, temveč na drugem naslovu v najemniškem stanovanju in sem pač rekla, da so me o prispelem listku prepozno obvestili. No, vsaj tu pa ženska ni komplicirala.

Je pa tudi res, da sem se tisti mesec, ko sem bila na bolniški, prva malo ustrašila, ko sem plačo dobila (bi mi kar precej vplivalo na višino porodniške, če bi še ostala doma). Tako da mi je bilo potem, vsaj s finančnega vidika bolje, da sem še malo zdržala in do konca hodila v službo. In to počnem tudi danes, ko sem v 5. mesecu nosečnosti.

Lp 

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odločba komisije
1.3.2007 9:10:33   
žarnica
ja,sej ven bom itak šla, pred hišo malo. Moram it s hčerkico ven, da se malo "zlufta".user posted image Sva pač sami doma.

Ksenja- jaz še čakam prvo plačo po enomesečni bolniški (5. bo), po moje se bo kar poznalo,da sem bila doma.

Sicer pa tudi jaz upam,da bom pol do  konca delala,da bo porodniška večja.  Me še tako čaka samo 3 mesece in pol dela,pol pa dopust in porodniška.user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odločba komisije
1.3.2007 10:03:40   
ksenjak
Ja, saj ti pravim. Meni je že v službi (ženska, ki nam plače obračunava) rekla, da se 4. mesece bolniške lahko kar pozna pri porodniški. Pa tako, kot si rekla, saj bo. Pomislit je treba, da grejo dnevi itak še prehitro na okrog in da nam čas v službi v bistvu hitreje mineva. Doma bi pa itak sam pospravljala. Pa še zdrava sem veliko raje, bog ne daj, da bi bilo res kaj narobe. Je že bolje, da je tako.

Lp

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?