|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 11:22:34   
inja2
ojla

ali mogoče katera ve, koliko % naj bi se plačevalo vrtca (v kateri razred padeš) če imač bruto mesečni dohodek 50,95%.

lp, inja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 11:30:04   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: inja2

ojla

ali mogoče katera ve, koliko % naj bi se plačevalo vrtca (v kateri razred padeš) če imač bruto mesečni dohodek 50,95%.

lp, inja


Če s temi procenti misliš povedati, da imate toliko bruto mesečnega dohodka na družinskega člana, potem padete v 4. razred in plačujete 40% polne cene. V primeru, da imate še stanovanjsku kredit, se plačilo v nekaterih občinah zmanjša še za 1 razred.

na spodnjem linku pa si lahko pogledaš točno lestvico:

http://www.mss.gov.si/si/delovna_podrocja/predsolska_vzgoja/vpis_in_placilo/


(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:04:22   
inja2
sprašujem zato, ker sem učeraj dobila odločbo, pa na njej piše da bomo plačevali 7 plačilni razred, je pa to bruto dohodek na družinskega člana...

me je kr mal vrgl k sem vidla, da je 7 plačilni razred...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:35:54   
sazi
Lahko sta 2 stvari:
ali so se zmotili
ali pa imate zraven še toliko premoženja ali česarkoli, akr pač šteje k povišanju razreda za plačilo.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:44:41   
inja2
Sazi na odločbi piše, da so pri izračunu upoštevali tudi premoženje družine, in ugotovili, da ne presega vrednostne kategorije, ki bi vplivala na izračun plačila vrtca.

Edino, če se mogoče kej drugače računa, če imaš v vrtcu 2 otroka....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:50:26   
sazi
Potem mi pa ni jasno, ker če imaš dva otroka, plačaš še 1 razred manj.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 13:05:37   
inja2
sej to tud meni nijsano, bom mogla it na občino u ponedeljek, ker mi na mail ne odgovarjajo....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?