|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba vrtec
6.12.2010 17:17:47   
uršula83
Danes sem prejela odločbo za znižano plačila vrtca za leto 2011. Upoštevani so bili dohodki za leto 2008. Je to prav ali je narobe? Meni se zdi, da bi morali biti dohodki za leto 2009. 

_____________________________

čakamo že drugi zakladek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:21:04   
zmajaz
Za 2009 bi morali biti ja, če je odločba za 2011.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:27:41   
uršula83
"Obrazložitev: TA PA TA je dne 19.11.2009 (??? že tu je datum narobe) pri oddelku.....vložila vlogo za otroka TEGA PA TEGA."
Potem pa sledi koliko imamo dohodka in vrednost je tudi dejansko iz leta 2008 tako kot tudi piše. Potem lahko dam pritožbo?



_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:29:32   
zmajaz
Sigurno - ker niso upoštevani dohodki za pravo leto in če si imela slučajno leta 2009 nižje dohodke in si zdaj zaradi te napake dobila višji plačilni vrtec, pa sploh nimaš kaj razmišljati. Za 2008 so se upoštevali dohodki pri teh vogah, ki so bile oddane za otroke, vpisane v letošnjem letu in veljajo samo do konca leta 2010.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 6.12.2010 17:30:26 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:36:08   
uršula83
Ja točno tako je! Moj partner je privatnik in v letu 2008 je imel ogromno posla. V letu 2009 pa skoraj nič. Tako smo pristali v 7. razredu user posted image . In to se mi pa res zdi mal grozn glede na to, da trenutno ima 3x manj prometa kot 2008 dobička.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:39:41   
zmajaz
Ja pol pa sploh nimaš kaj razmišljati - pritoži se, ker so vama očitno naredili napako, pa najboljše da odneseš kar osebno tja in jim poveš, da takole to ne gre.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:44:41   
uršula83
Ja hvala za obrazložitev, ker zdej celo popoldne tuhtam kaj naj naredim, ker mi v glavi odmeva unih 300eur ki bi jih mogla plačevat.  In sem zdej končn mal lažje zadihala. Hvala res!

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločba vrtec
6.12.2010 17:59:20   
zmajaz
Če ti bodo kaj pametovali, jim kar lepo povej, da 16. člen Pravilnika o plačilih staršev natančno določa, da se za določitev plačila upošteva mesečni bruto dohodek družine v preteklem letu, mesečni bruto dohodek družine v predpreteklem letu pa samo v primeru, ko je otrok vključen v vrtec po 1. januarju.  To sicer itak vedo, samo naj vedo, da veš tudi ti in te ne morejo prinašati naokoli.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločba vrtec
7.12.2010 17:55:48   
nikki1
Uršula 83, ali si mogoče uveljavljala kakšno spremembo (npr. večje število družinskih članov, zaposlitev, izguba zaposlitve, zaposlitev ...) - v skladu z odločbo je to potrebno te spremembe javljat? Ali si že oddala novo vlogo in se je kakšna sprememba videla iz nove vloge? V tem primeru se lahko izda nova odločba z veljavnostjo še za tekoče leto - nujno poglej, od kdaj do kdaj odločba velja  (lahko so pridobili kakšne podatke in so naredili poračun še za nazaj - poznam nekaj primerov, ko je bili ob oddaji nove vloge ugotovljeno, da niso bile javljene spremembe (predvsem zaposlitev), potem pa so bili hudi poračuni. Glede na to, da navajaš, da v odločbi piše, da si vlogo oddala l. 2009, bo verjetno res kakšna ugotovljena sprememba. Preberi obrazložitev!
Za naslednje leto se bodo upoštevali dohodki leta 2009 (ampak na odločbi mora biti veljavnost od 1. 1. 2011). Poročaj, kaj so izvedela!
LP

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odločba vrtec
28.1.2011 12:10:03   
uršula83
Lep pozdrav! Da vam javim, kako se je razpletlo. Uglaunem, odločba je bila za leto 2010, ne za 2011, ker smo dobili novega člana, jaz pa sem pozabila javiti. Tako da je bilo vse ok, so upoštevali dohodke iz 2008, sedaj z novo odločbo (ki sem jo prejela danes in je spet zame čudna - res ne vem kako izračunavajo), pa upoštevajo dohodke 2009.
Pa da vas še nekajvprašam, sicer sem pa vpr. postavila tudi na sosednjem forumu...moj ima s.p. in dobiček za 2009 7880EUR, jaz pa sem imela dohodka 7000eur(štipendija, otr. dodatek,starš. nadomestilo). Kako imamo lahko 790eur bruto na druž. člana na mesec. Smo 4je.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu nikki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odločba vrtec
28.1.2011 18:15:51   
nikki1
Uršula!
Tu nekaj ni v redu. Če so ti za lani poslali novo odločbo zaradi novega družinskega člana, bi morala plačevati kvečjemu manj kot prej, ...Kako je to mogoče ? Dohodek družine (torej obeh staršev) se deli na večje število članov...  Nov družinski član po navadi (ni pa nujno) pomeni razred )včasih tudi dva) nižje plačilo.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?