|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba za dohodnino
23.10.2009 12:25:11   
vaney
A mogoče katera ve (ali pa je morda že dobila), kdaj bodo pošiljali odločbe za dohodnino? Meni so spomladi pozabili upoštevat sina in sem napisala pritožbo, zdaj pa čakam in čakam na novo odločbo, pa nič. Sem klicala na davčno, pa so rekli, da nekje okrog 20.10. na bi vračali dohodnino za vzdrževane družinske člane. A je katera že dobila ali samo jaz še čakam?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba za dohodnino
23.10.2009 12:27:18   
luan
Do 31.10. naj bi šle ven še zadnje pošiljke.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba za dohodnino
23.10.2009 12:29:13   
enea
jaz sem dala tudi ugovor, pa sem jo dobila že začetek septembra pa denar tudi, dva dni kasneje.user posted image
Če ne pojdi na spletno stran od davčne pa vprašaj vido, vtipkaj tvojo davčno številko, pa boš videla kaj ti bo odgovorilauser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba za dohodnino
23.10.2009 12:30:37   
vaney
Hvala. Bom počakala še do 31.10., potem bom pa malo zasliševala, če še ne bo nič.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba za dohodnino
24.10.2009 8:19:19   
ana b
Tudi midva z možem sva pisala ugovor in še vedno čakava.
Matr kradljivo državo, preko leta nama vzamejo cca 2000 eur preveč. potem pa še do zadnjega čakat, da vrnejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba za dohodnino
25.10.2009 14:21:14   
ely*
Jaz sem na istem, čakam. Kadar morajo oni dati se jim ne mudi. Mogoče pa bo do konca tedna. user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba za dohodnino
2.11.2009 12:01:50   
vaney
No, 31. 10. je mimo, mi pa še vedno nismo nič dobiliuser posted image Kaj pa vi? Ena kolegica mi je celo rekla, da so dobili šele marca prihodnje leto (so dobili nazaj, saj za plačat ne bi tako dolgo čakali).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločba za dohodnino
2.11.2009 13:17:53   
liliana
A si preverila na svojem bančnem računu....?

Durs je baje v petek nakazoval.....odločbe pa pridejo v tem tednu.....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločba za dohodnino
2.11.2009 13:19:28   
Felicita
ja, denar je menda od petka nakazan, pri nas je mami, ki je pisala ugovor danes dobila odločbo.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odločba za dohodnino
2.11.2009 13:48:22   
vaney
Aha, potem pa menda bo kmalu kaj...jaz sem bila danes na bankomatu, pa ni bilo nič videt razlikeuser posted image , odločbe pa tudi še nisem dobila. No,vsaj migat so začeli. Hvala za informacije.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odločba za dohodnino
3.11.2009 14:12:19   
princeska29
moj dragi je danes dobil odločbo da mu je država celih 20 eurov premalo nakazala!nisma pa pošiljala nobene pritožbe po prvi odločbi so kar sami poskrbeli za razliko

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odločba za dohodnino
9.11.2009 11:00:47   
Anonimen
prejšnji teden sem dobila elektronski odgovor, da je moja odločba rešena in da bo do konca tega meseca odposlana...

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odločba za dohodnino
19.1.2010 11:14:30   
majana79
se bom priključila tej temi, če katera ve...

na inf. izračun je mož podal ugovor, 4.11. je prejel odločbo - identično inf. izračunu user posted image , 16.11. sva podala pritožbo, ki so jo prejeli (toliko vem) - so pa narobe vnesli podatke o olajšavi za PDPZ

ali katera ve, koliko ima po zakonu davčni organ časa da izda novo odločbo in ali lahko zahtevaš zamudne obresti, če ta rok prekoračijo (nekako dvomim da imajo več kot 60 dni časa?)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?