|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odpiralni čas
13.9.2005 9:35:28   
urskag
Pozdravljeni!
Sem mamica dveh otrok. Delovni cas sluzbe je priblizno od 8. ure zjutraj in najmaj do štirih. Nemalokrat pa se sestanki zavlecejo se dlje. Imam tezavo, ker ne morem prit pravocasno po otroka do 16. 30, saj se vozim v sluzbo v Ljubljano. Se tudi vam zdi, da bi bilo lahko urejeno popoldansko varstvo za otroke tistih starsev, ki vcasih ne morejo priti po otroka do 16.30 in nimajo babice? Priporocate zasebno varstvo? Imate kaksno drugo resitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   odpiralni čas
13.9.2005 9:42:05   
Marogica
Moji dve znanki, ki imata podoben problem kot ti, sta iz tega razloga dali svoja otroka v zasebno varstvo, ker je drugače to res lahko problem. kako pa je s tvojim partnerjem? On ne more priti po otroka?

(odgovor članu urskag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   odpiralni čas
13.9.2005 13:35:29   
bskrle
Midva imava 2 otroka in zagovarjava, da
so leta do sole zelo pomembna in bi v tvojem primeru,
eden od naju ostal doma, le za 4 ure bi sel v sluzbo.
Nihce ne pripoca, da bi bili otroci toliko casa brez starsev. Premisli.Denar ni vse.

(odgovor članu urskag)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   odpiralni čas
13.9.2005 16:24:02   
SaaS
Mene so starši iz tega razloga vozili v Lj v vrtec. Da so bili iz službe v vrtcu v 5 min.
Tudi jaz sem zdaj sina (z oktobrom začne) vpisala v vrtec 20m stran od moje službe v Lj in ne v občini, kjer stanujemo.
Mi pa ni jasno, kako to da tega ne morejo spremeniti in vrtce imeti dalj časa odprte. Saj vedno več staršev dela do poznih popoldanskih ur.. In tudi veliko se nas vozi v službo (in iz nje) več kot pol ure, pa še kakšen zastoj in je ura mimigrede 17 in čez.

(odgovor članu urskag)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   odpiralni čas
13.9.2005 20:59:01   
BARBARA R.
Otrok naj nebi bil 9 ur v vrtcu.
Pri nas so glede na potrebe spremenili delovni čas. Namesto 06.00 - 16.00 je sedaj od 07.00 - 17.00.

(odgovor članu urskag)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   odpiralni čas
14.9.2005 20:28:07   
elizabeta p
Pri nas je odprt vrtec od 6.00 do 16.00.

(odgovor članu urskag)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?