|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ognjemet na poroki
12.1.2010 12:40:00   
maktub
a je kera imela ognjemet na poroki? ..gledam da bi imela čisto mini ognjemetek tam do 10 min, da malo popestrim vzdusje saj bo boolj pinkik varianka.. predvsem me zanima cena za to zadevo?
sajs e bojim da je to kr velik strosek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ognjemet na poroki
12.1.2010 15:00:41   
janapan
Pa ne da kritiziram, 10 min ni mini ognjemet...to je pol tako dolg ognjemet kot za novo leto ko pride cca. 20 min. Ne vem koliko stane če vse skupaj naročiš....če pa računam da je ena kulturna kaseta ki jo kupiš za novo leto in traja ene 30 sekund - stane pa ene 30 eur......torej 60 eur na minuto, 600 eur za 10 min. ;))
Pa po mojem moraš še ta ognjemet prijavit na policijo če se želiš izognit kakšnim prijavam sosedov, pa objavit da bo ipd....

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ognjemet na poroki
12.1.2010 15:06:05   
ajsek
Meni ta ideja ni ravno všeč, ker se mi zdi, da je teh ognjemetov zadnje čase toliko, da jih večina ljudi sploh ne šmirgla več. Pomoje boš denar dobesedno vrgla v luft.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ognjemet na poroki
12.1.2010 22:34:41   
malecka
Se podpišem pod janopan, to bo orenk ognjemet...... pa drag tudiuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ognjemet na poroki
13.1.2010 12:30:41   
ssevin
ki te živiš ti, kaki ognjemet

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ognjemet na poroki
13.1.2010 12:37:12   
Splišni
Saj lahko pa tudi samo rakete spuščate, bo čisto kul.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ognjemet na poroki
13.1.2010 12:38:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Saj lahko pa tudi samo rakete spuščate, bo čisto kul.


al pa pitarde, še cenej.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ognjemet na poroki
13.1.2010 15:00:12   
Martinčka
da jaz povem... jaz sem imela planiran ognjemet cca 5-6 minut. Ker sem želela da je teh 5 minut res lepih sem zbrala bombice ki gredo res visoko in naredijo te lepe zvezdice ki padajo ipd... predračun je prišel okoli 1500 eur... to je da ti naredijo strokovnjaki z elaboratom.

Kjerkoli si, je ognjemet do 22:00 ure ok, kasneje ti ga more odobriti občina in potrebuješ poleg njihovega dovoljenja tudi gasilca in zdravnika v bližini.

če daš delat manjši ognjemet za cca 5 minutk da ni tako mogočen pa je vendar še uau, pride okoli 800 eur...  v sabše ognjemete se pa nisem spuščala ker sem želela imeti lep ognjemet če ga že imam..

no na koncu sem ognjemet odpovedala ker nismo bili prepričani zaradi vremena in ker se nisem htela zafrkavat z gasilci ipd ker sem želela da je ognjemet ob polnoči...

za piknik poroko pa se meni zdi noro dobra varianta SPUŠČANJE LAMPIJONČKOV v zrak.. mislim da imajo bele in rdeče in pridejo res lepo... vsak dobi svoj lampijonček ki je zelo velik in ga spusti v zrak.. na koncu je na nebu polno lepih lučk... veliko cenejša varianta od ognjemeta ter bolj atraktivna za piknik varianto -seveda moje mnenje, ker sodejujejo svatje...

tudi ni slaba varianta spuščanje balonov z iskricami...  no to je nekaj idej s katerimi sem se jaz igrala... zaradi vremena sem potem naročila kar trubače ker je do zadnjega dne kazalo da bo dež, ampak na srečo je bilo potem lepo:)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ognjemet na poroki
13.1.2010 15:41:51   
maktub
Martinčka...superrr ideja,...hvala.. poslala ZS

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ognjemet na poroki
15.1.2010 9:28:24   
Martinčka
Ni za kaj:) bi lahka o porokah napisala doktorat ker sem imela toliko enih idej.. hahauser posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ognjemet na poroki
15.1.2010 11:51:47   
vesna_b
no, potem nam pa še kar kako idejo povej. ne bomo nič jezne...user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ognjemet na poroki
18.1.2010 10:36:21   
Anonimen
MIdva sva imela okol 5 minutni ognjemet in je bil še vedno vau in prov nič zlajnano. Svatje so bili navdušeni. 

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ognjemet na poroki
18.1.2010 19:14:58   
Martinčka
vesna_b ne vem kaj te zanima!? recimo kar so bili svatje pri meni navdušeni je bilo recimo, da je vsak par dobil v sobo svojo jagodno penino na kateri je bil nais najinih imen in datum ter zraven zahvalo da so prišli ter hkrati zadaj skico prostora ter označeno kje točno sedijo...

potem ker sem imela kar nekaj otrok sem za čas ko je bil sprejem kupila milne mehurčke v obliki tronadstropnih poročnih tortic in gor zavezala mašnjice v barvi poroke da so se otroci zamotili... ker sem imela 5 manjših družic sta dve izmed njih tudi namesto rožic pred menoj pihali mehurčke in so bile slike z milnimi mehurčki fenomenalne!

npr namesto klasičnih številk na mizah sem vsako mizo poimenovala po eni znamenitosti v benetkah (ker sva se tam zaročila) in tako so imele mize imena kot so: most vzdihljajev, marco polo, trg sv.marka, gondola, hotel Luna Baglioni ipd. ter zraven pripisala kaj kaj pomeni in kaj naju povezuje s tem krajem..

takšne malenkosti skratka so bile meni najlepše na poroki... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ognjemet na poroki
18.1.2010 21:23:28   
Tinca28
O, hudo! Kakšne super ideje, Martinčka.

Kje si pa dobila tiste mehurčke?

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ognjemet na poroki
19.1.2010 8:04:55   
vesna_b
o, Martinčka, hvala. user posted image  res imaš super ideje.
no, ti javim, kaj bova ponucala... he he he


jaz se danes zmenim s cvetličarko do konca. pride k meni domov, še z nekaj slikami, pa bova do konca dorekle. jej, sem tako vesela.

potem naju čaka še njegova obleka, prstani, pa priprave na zakon. ostalo pa že kar je...

(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ognjemet na poroki
19.1.2010 10:00:44   
Martinčka
mehurčke sem naročila preko interneta iz anglije... če vtipkate v google wedding bubbles uk Vam ji bo precej vrglo ven... različne oblike, barve ipd... pa ni to draga stvar, ampak je res fajn.. jaz sme najprej želela imeti mehurčke namesto riža, sam ker riž mora biti zaradi plodnosti sem to idejo opustila:)

za medene tedne sem si pa naročila iz anglije natikače ki puščajo odtis na pesku "just married" in zraven kopalke da mi je na riti pisalo "gospa +nov priimek" :) hihi... je bilo full dober, še mojmu se je dopadlo, pa drugače ne mara da denar za take neumnosti zapravljam:)

pozdravček

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ognjemet na poroki
20.1.2010 9:43:16   
uškinamama
Že tri dni me srbijo prsti...matr, kakšen cirkus ..ognjemet, milnati balončki user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ognjemet na poroki
20.1.2010 9:52:23   
vesna_b
cirkus?
zakaj cirkus? nekaterim nam je pač všeč, da ni vse čist klasično. pač vsak ima svoje želje za svojo poroko.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ognjemet na poroki
20.1.2010 19:13:42   
Martinčka
točno tako kot je vesna zapisala... vsak ima pač svoj okus... jaz sem si želela svoj dan zapomniti po vsaki malenkosti in sem tudi mislila na vsako malenkost... enim to paše drugim pač ne...
me je pa naslednji dan ter dva dni po poroki klicalo precej ljudi ki so se zahvaljevali da so lahko bili na poroki kar sem bila začudena ker sem se jaz morala njim zahvaliti da so prišli ne pa oni men in vem po pohvalah da večina ni menila da je bil "cirkus".... vse ima pač svoje meje in če vse ideje ki jih imaš spelješ lepo elegantno ni nič prekičasto... Mogoče je pa res pri nama pustilo tudi poseben čar to da sva imela precej pozno poroko, saj je bil obred šele ob 18:30 ko se je začelo sonce že pošteno spuščati za hribe... sprejem je bil seveda že urco prej;)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ognjemet na poroki
20.1.2010 19:19:20   
rija
mene pa samo nekaj zanima: lampijončki, ki jih spuščaš v zrak....

sem jih že parkrat gledala, pa nikoli upala kupit....a ni to malo nevarno, da nekje to dol pade, pa nekaj prižgeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ognjemet na poroki
20.1.2010 19:35:02   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mene pa samo nekaj zanima: lampijončki, ki jih spuščaš v zrak....

sem jih že parkrat gledala, pa nikoli upala kupit....a ni to malo nevarno, da nekje to dol pade, pa nekaj prižgeuser posted image


Nevarno in skrajno neprimerno tudi iz ekološkega vidika.
Ampak to ni važno, ne, važno je, da se nam zdi fajn za tri sekunde.

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Že tri dni me srbijo prsti...matr, kakšen cirkus ..ognjemet, milnati balončki user posted image


Kako so šele mene.
Sem se pa fajn zraven narežala in si mislila, kako so nekateri ... ah, pustimo, ker je bila poroka.
Pa mojemu sem tudi povedala se je samo za glavo držal. In hvala bogu, da ni imel kakšnih takih pritisnjenih želja, ker se sicer ne bi nikoli poročila.


IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

me je pa naslednji dan ter dva dni po poroki klicalo precej ljudi ki so se zahvaljevali da so lahko bili na poroki...


Ne boš verjela. Mene tudi. Pa nas je bilo menda enih 12, porabila pa sem eno malenkost.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 7:42:11   
vesna_b
joj, punce, pa kaj se obremenjujete s tem, kaj eni majo, oz kaj eni hočejo?

no, meni mala poroka ni bla všeč, in sem tud mojmu rekla, al bo vse, al pa nič. ja, in se je lani poročil od mojga brat, v ožjem krogu, 13 nas je blo, naslednji dan je imel pa piknik za žlahto in prijatelje. je blo lepo. full lepo. ampak ne pa za mojo poroko.
in tako mamo okrašen avto, cerkev, restavracijo, in imamo fešto - tako z žlahto, kot tudi s prijatelji... ok, sva prišla do številke 150, sam... glej, enkrat se poročim, pa hočem, da so zraven.

pa ne mislim, da bom sedaj pretiravala, pa vse okrancala, pa nardila en kič iz vsega,
ampak mal pa tud mora bit.

ja, in so ideje, ki se meni ne dopadejo, pa mojmu npr tud ne, pa se mi ne zdi, da mam zarad tega pravico se delat norca iz tistih, ki se jim to dopade...

sto ljudi, sto čudi, kajne? saj se tako reče...

rajši nam, ki se še nismo poročile, in nas to letos čaka, dajte kako idejo - tud mogoče z vaše poroke, če je bla res tako posebna, pa če nam bo všeč, bomo tud vašo idejo z veseljem ponucale...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 11:06:28   
Anonimen
Se strinjam z vesno_b. Ne vem kaj zdej neki napadate tuki. Vsaka ima tako poroko kot si jo želi in če ima finance, da si lahko privošči tako poroko naj jo ima. Jaz osebno ne bi nikol imela male poroke, pa take da bi šli samo na kosilo, ker pač to ni zame, pa zato nikogar ne obsojam. Pač eni si privoščimo več, drugi manj. Itak ne more it vsem všeč isto.

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 11:13:15   
Abbott
Meni ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ognjemet na poroki
21.1.2010 12:44:03   
bumerang
Osebno se ne obremenjujem in niti ne napadam, izražam samo svoje mnenje.
Edina moja reakcija je bila smeh pa z mojim sva se malo norca delala iz tega, kar sem imela tukaj priliko prebrat.
Pa vam tudi zagotavljam, da ni stvar v tem, da si ne bi mogla privoščit, bebasto se mi zdi in definitivno ne zaradi denarja.
Edina stvar, ki je je škoda pri takih kolobocijah, so živci in čas.

Če pa je komu to všeč, naj izvoli. Ampak smejem se vseeno lahko, ne? Kot tudi oni meni. user posted image


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?