|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ojla
29.3.2005 10:50:07   
chips
Kako ste kaj? Jaz sem končno po 14 dneh spet malo doma.Od kar je šefica zvedela za mojo nosečnost se je full spremenila do mene.Full me tera,jaz bom pa znorela!!!
Nevem kaj naj še rečem svojemu G. da me bo dal v bolniško!??
:zmeden::zmeden:
Ali katera hodi v Celje k dr.Cvitanu??


Pridne bodite, grem po malo sladoleda ki se mi ga full lušta!!!

:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ojla
29.3.2005 11:09:53   
Taša
Jaz sem hodila v obeh nosečnostih k dr. Cvitanu... Meni ni bilo posebej potrebno rečit za bolniško. Ko sem bila prvič noseča sem bila celo nosečnost v bolniški (takrat še ni bilo tako strogo), je pa tudi res da sem imela za sabo en spontani splav...
No v drugi nosečnosti sem bila brez službe pa mi je skoz hotel pisati bolniško, pa je nisem rabila če sem bila doma...to sem mu tudi nekajkrat razložila (je pa res da sem v drugi nosčenosti imela za sabo 2 spontana splava, krvitev na začetku nosečnosti)...
Jaz mislim da se z dr. Cvitanom kar da zmenit kar se tiče bolniške.. sploh če si na takšnem delovnem mestu...kar sama mu reči, pa mislim da ne bo problema... Kaj bo pa z komisijo potem kasneje pa ne vem....

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ojla
29.3.2005 12:24:51   
naja78
le čuvaj se,ti pa povem,da če maš šiht za nedoločen cajt,pejt že dans na bolniško.jaz tud minute ne ostenem,ko uvem,da sem :nosecka:,za 1x še nisem.
pa pogovori se z njo,če je vredno,to jo ti poznaš,kaj pa veš zakaj je taka,če bo kaj narobe pri tebi-bog te ima lahko na vseti.joj sem jezna.ukrepaj.da ne bi garala ko bik.prosim imaj se rada.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?