|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okna in vrata AJM
5.9.2005 11:59:53   
lutka
Takole, napočil je čas, ko se odločamo o nakupu vrat in oken

Veliko pohval sem slišala za vrata in okna proizvajalca AJM.

Zdaj me pa zanima kakšne izkušnje imate kaj ve, vsak predlog je dobrodošel

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   okna in vrata AJM
5.9.2005 13:08:51   
dinika
Imamo vse njihove okne in smo zelo zadovoljni, hrup se je zmanjšal na minimum.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   okna in vrata AJM
5.9.2005 13:16:11   
Anonimen
Midva ravno danes naročava ogled in izmere oken. Sva dobila njihov predračun, pa tudi od nekaj drugih podjetij. Pa sva se odločila za njih. Dražji so nekje za 50 tisočakov, velika razlika med njimi in ostalimi pa je v tem, da oni okna vgradijo in tudi finiširajo delo (obmečejo in zglihajo), ti nimaš kaj delat. Pa tudi počistijo baje za seboj. Ostale firme pa samo okna vgradijo in konec. Poglihati in obmetati pa mora potem zidar, ki ga moraš posebej najeti in seveda dodatno plačati. Se ne splača.

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   okna in vrata AJM
5.9.2005 13:26:43   
Blink1
Midva sva tudi hotela AJM. Po predračunih sva se odločila za Satlerja iz Slovenskih Konjic. Bili so dosti cenejši, imajo enaka okna, naredili so vse, ni bilo treba nič nam delat. To je bilo lani.

letos je tudi kolegica dala okna za prizidek pri njih delat in je ful zadovoljna.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   okna in vrata AJM
5.9.2005 13:57:36   
lutka
N&N tudi jaz sem slišala za Satlerja, da so dobri in imajo dokaj normalne cene.

Kako dolgo pa si čakala da so ti jih naredili?

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   okna in vrata AJM
5.9.2005 14:04:29   
sa
Mi imamao okna od AJM in smo zelo zadovoljni,lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   okna in vrata AJM
5.9.2005 14:10:57   
Blink1
Nismo dolgo čakali. ne vem točno

Ko je zdaj kolegica naročila, jih je hitro dobila, ker se spomnim, da sem bila začudena, kako tako hitro

Sicer pa vprašaš. Imam tudi telefonsko enega gospoda Gradišnika, ki ti pride izmere delat in je najboljši oz. so delavci rekli, da najraje po njegovih izmerah delajo, ker vedno vse štima.

Pa tudi veliko, veliko cenejši je od AJM.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   okna in vrata AJM
5.9.2005 15:42:46   
rija
Imamo okna od AJM, zadovoljni.

Vhodna vrata pa mi niso bila pri njih niti najmanj všeč. Tista, ki pa so mi bila, pa so dosegala nenormalne cene.

Midva sva vhodna vrata po normalni ceni dobila pri podjetju SLODOORS, ki ima za moje pojme največjo izbiro vhodnih vrat v Sloveniji. Malo se splača na celjskem sejmu pogledat pa kupit kaka vrata, ki so tam razstavljena. Midva konkretno sva z dobrim barantanjem prihranila ca. 300.000 sit.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   okna in vrata AJM
5.9.2005 15:44:58   
rija
N&N je napisal/a:

Midva sva tudi hotela AJM. Po predračunih sva se odločila za Satlerja iz Slovenskih Konjic. Bili so dosti cenejši, imajo enaka okna, naredili so vse, ni bilo treba nič nam delat. To je bilo lani.

letos je tudi kolegica dala okna za prizidek pri njih delat in je ful zadovoljna.


Pri nama pa je bil Satler dražji od AJM za ca. 15 %, kar je pri najini vrednosti že kar naneslo. Ajm so bili med cenejšimi. Od Arconta dražji samo za 50.000 sit.


(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   okna in vrata AJM
5.9.2005 16:18:43   
k1
midva sva vzela za novogradnjo pri ajm - za naju najugodnejši. splača se it na sejem - če si radgonskega zamudila, sedaj je še v celju - imajo sejemske cene (včasih tudi 7% popust), pa 3% gotovinskega, pa če poznaš kakega policaja - imajo na IPA kartico še dodatne 5% popusta in to kar nanese. midva sva za 14 oken in vhodna vrata dala le 833 jurjev (zbrala sva 15% popusta). sma bila presenečena, računala sva nekje na 1.5 mio. s tem da sva vzela zadnji model, ko imajo vgrajene že senzorje proti vlomu in s križi (eno polje pride jurja). naju so že križi prišli samo 100 jurčkov, tako da - mislim da so bili zelo poceni. vhodna vrata pa sva vzela ena, ki so bila v akciji, z okrasnim levčkom in steklom ob strani.


če imaš kje možnost fiksnih oken - se splača so cenejša.

pa še to: če boš hodila osebno na ajm - točno ko zapelješ iz firme ven - nasproti AJM - stoji naša nova hiška - vsa v njihovih oknih.

lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   okna in vrata AJM
5.9.2005 19:18:12   
al1*
Mi tudi imamo AJM in tudi zelo zadovoljni. Pridejo, zrihtajo, vse počistijo. Mi smo za otroško in spalnico vzeli okna, ki že imajo vgrajene mreže proti komarjem.

lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   okna in vrata AJM
5.9.2005 19:20:06   
MarijaPo
Midva sva kupila Interalto (za prejsnje in zdajsnje stanovanje). So kar v redu, sam ce kaj pozabijo, je pol treba kar dostikrat poklicat, da se kaj zgodi.

AJM ima pa tasca na morju in je tudi ful zadovoljna.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   okna in vrata AJM
5.9.2005 23:11:05   
Ro-La
Mi smo zadovoljini, pa takrat ko sva kupovala so bili najcenejši.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   okna in vrata AJM
6.9.2005 8:15:06   
MINEJA
Mi pa smo delali predračune pri AJM, Arcontu, MIK CE, Inles, KLI, Interles ter Haas in sta najbolj ugodna MIK CE in ARcont. Odločila pa sva se za MIK CE, ker sva takoj brez kakega barantanja dobila 15% popust, pa še gratis dobiva za eno okno/prostor vgrajen zračnik.

Pa dobro izbiro!

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   okna in vrata AJM
6.9.2005 8:52:32   
lutka
Za MIK Celje sem pa slišala veliko kritik , zato tudi nisva razmišljala, da bi kupila pri njih.

Najin prijatelj je pri njih naročil okna za celo hišo, potem pa je ugotovil, da je nekaj oken poškodovanih in mu jih niso hoteli zamenjat . Potem pa je vztrajal in šel celo do direktorja, kjer je naredil takšen halo, da so mu zamenjali kar vsa okna.

Mu je pa šlo kar nekaj časa in živcev

Upam, da bo pri vas šlo brez zapletov

lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   okna in vrata AJM
6.9.2005 11:02:13   
Pi-kica 1
Ko sem jaz vgrajevala okna v stanovanje, so bili AJM najcenejši in sem se odločila za njih. Prišli, naredili, počistili, brez pripomb.

LP

Pi-kica

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   okna in vrata AJM
6.9.2005 11:09:27   
willma
rija je napisal/a:

N&N je napisal/a:

Midva sva tudi hotela AJM. Po predračunih
sva se odločila za Satlerja iz Slovenskih Konjic. Bili so dosti cenejši, imajo
enaka okna, naredili so vse, ni bilo treba nič nam delat. To je bilo lani.

letos je tudi kolegica dala okna za prizidek pri njih delat in je ful
zadovoljna.


Pri nama pa je bil Satler dražji od AJM za ca. 15 %, kar je pri najini
vrednosti že kar naneslo. Ajm so bili med cenejšimi. Od Arconta dražji
samo za 50.000 sit.




Pri nas je tudi bil AJM najcenejši ponudnik. Pri Satlerju smo celo imeli
poznanstvo, pa so vseeno rabili celo večnost, da so poslali en bogi (in
sramotni) predračun.
Z AJM sem zelo zadovljna, edino kar mi je bilo žal, je to, da sem naletela
na fante, pri katerih bi morala biti do konca zraven, ker smo se na
začetku nekaj zmenili, na koncu je ostal moj mož z njimi in so vsi
pozabili na zadevico.
Potem se je moj mož javil, da bo to uredil, vendar stvar še vedno ni
urejena

lp
willma

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   okna in vrata AJM
6.9.2005 12:54:34   
Bojana 78
Tako midva (v stanovanju), kot tudi moja starša (v hiši) imamo okna AJM. Vsi zadovoljni. Priporočam. LP

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   okna in vrata AJM
6.9.2005 22:09:02   
snorlax
Najprej vprašanje za K1, za kateri AJM govoriš, za MB ali Levec, ker če si iz Levca, te bi jaz mogla poznat?

Za AJM sem slišala, da so kvalitetni. Mesec nazaj sem dala delat 15 predračunov po celi Sloveniji. Poslali so mi jih 10. Od vseh so bili najcenejši Termoglas Boštanj, Dural Slovenj Gradec ter Stopar Štore. Če rabiš telefonske, piši na privat. Sem doktorirala iz oken.

Midva sva se po dolgem premišljevanju odločila za lesena okna. Dela jih en mizar, če rabiš podatke, povej. Ima tri šipe termopan, isto jih napolni s plinom, tako da je izolacija še boljša, kot pri plastičnih. V osnovi so impregnirani ter dvakrat brizgani z barvo (več barv od rjave, rdeče, bele...).
Cena je približno enaka kot za plastične. Imajo sistem odvodnjavanja. Barvat jih ni treba 10 let, vsako leto se samo z zunanje strani s krpo obrišejo z neko emulzijo.

Za lesene sva se odločila in večih razlogov. Če se kateri poškoduje, ga še vedno prebrusiš in pobarvaš in je spet kot nov. Na starih hišah so okna stara tudi 50 in več let, pa so še dobra. Pri nas še ni nikjer na nobeni zgradbi plastičnih oken 50 let in ne veš, kako bodo zgledala takrat. Drugi razlog, les deluje veliko bolj toplo, naravno in tudi "diha". Plastika je pač "plastik fantastik". Čeprav garantirajo, da je plastika kvalitetna, ne veš, kako bo zgledala čez 20 ali 30 let na soncu, lahko porumeni. Poleg tega imajo okna sistem odvodnjavanja. Pozimi, ko zmrzuje, lahko voda v okvirju zmrzne in plastika poči. Tudi, če les poči, se zalepi in prelakira in je spet dober. Profili v plastičnih oknih naj bi bili pocinkani, lahko so ali pa ne. Ko ti jih pridejo vgradit, ne veš. Ravno za MIKOVE sem slišala, da po nekaj časa iz njih teče rjava voda (od rje), to je znak, da profili niso pocinkani. Plastika pač ne more rjavet.

Skratka odločitev je stvar posameznika. Mirne živce in dobro odločitev vam želim.


(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   okna in vrata AJM
7.9.2005 22:45:09   
k1
snorlax, za mb govorim...

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   okna in vrata AJM
7.9.2005 22:45:38   
k1
no, oz. kungota.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   okna in vrata AJM
8.9.2005 8:34:33   
snorlax
No, potem pa nisva sosedi!

L.p.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?