|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2019
11.2.2019 21:16:42   
mičika
Dober večer... Vsem novim user posted image čestitam in želim čim manj začetnih nosečniških tegobuser posted image ....Mene bolijo zize za znoret pa v spodnjem delu trebuha malo boli....ma itak je to vse normalno....slabo mi zaenkrat ni nič tako da kar gre...Kaj je katera že bila na potrditvenem UZ? No lepo bodite in se tipkamouser posted image user posted image

(odgovor članu Gasilka112)
Neposredna povezava do sporočila: 26
12.2.2019 14:20:31   
zaspanka2018
Zdravo punce. 😋

Evo se jaz se vam pridruzim z PDP v oktobru. 🐞Sem pa nekje v šestem tednu nosecnosti. Veliko srecee ❤

(odgovor članu mičika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
12.2.2019 22:12:29   
medijka
Jaz mam prvi pregled 5.3.Mam pa slabe nohte, izpadanje las, na case me boli rana od prvega crja, pa najboljse se počutim ko spim 😀😀

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 28
12.2.2019 23:36:43   
Ella221118
Hej punce,

Jaz sem imela danes prvi uradni pregled :) Sem okoli 6t5d in je bilo vse skupaj se zelo mejhno (6 ali 7mm), ampak plodek se je videl in baje tudi utrip 😊(po besedah ginek "mislim da vidim tudi utrip", ni pa nic poslusal). Tako da upam da je prav videl :) Je pa oznacil nosecnost se za "nejasno", ker plodek se ni dovolj velik oz se nisem dovolj dalec in mi zato niti ni dal materinske knjizice, ker sem zdaj v obdobju ko se zgodi najvec splavov (njegove besede 🙄). Zdaj sem narocena ponovno cez dva tedna in upam da do takrat pridno raste 😊😊 A ima se katera pregled v naslednjih dneh?
Drugace pa glede simptomov nic kaj novega.. Izcedka zdaj nisem vec opazila, prsa me kak dan bolj bolijo, kak dan manj.. Najbolj mocen simptom je zagotovo utrujenost, popoldne sploh nic ni od mene, samo spala bi 😄 
Dobrodosle in cestitke vsem novim 😊 upam da ostanemo vse do konca 😊

(odgovor članu medijka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
13.2.2019 8:17:26   
Michonne RR
Pozdravljene drage srečke nosečke user posted image

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. user posted image

Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net user posted image

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 30
13.2.2019 8:23:16   
Ninelle
@medijka, jaz imam tudi prvi pregled 5.3 (pustni torek, hihi). Takrat bom v devetem tednu in mi je čisto OK, da je takrat, ker se bo že ziher videlo, a je vse OK ali ne. V prejšnji N sem imela prvi pregled v 6t in se še ni videlo ploda, pa sem bila pol 14 dni noro živčna in se sekirala... pa je bilo potem vse OK, samo prekmalu je bilo.

Mi pa postaja slabooooo :/ kr pomalem cel dan, jao. In še pojamrat ne morem nikomur, razen možu :)

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 31
13.2.2019 13:20:57   
naty1989
Ella

Čestitke Ella za plodek, ers je da je še majhen, ampak pravi borec in veš da bo pridno zrastel, da bo čez 14 dni že velik :). No vidiš pa se le nekaj dela. Je pa res, da je žal tako kritično obdobje kjer je potrebne velikoooo sreče, da uspe. Do kdaj pa traja to obdobje, je kaj rečeno? najbrž boš čez 14 dni že izven nevarnosti ne? No sej 100 % res ni nikoli, ampak je pa vseeno malo lažje za dihat ne :). Ti želim uspešno nosečnost še naprej in čim manj problemov, pa da bo lepo rastlo :). Ja tudi jaz bi veliko spala, v bistvu najraje spim,haha. No jaz imam enako 26.2 spet pregled pri G in pa nuhalno. Takrat pa bomo že lahko rekli kako pa kaj. Me je kr strah malo.

(odgovor članu Ninelle)
Neposredna povezava do sporočila: 32
14.2.2019 13:02:00   
Ella221118
Hihi Naty, ja res je :) Saj kolikor sem gledala je to kar normalna velikost za to obdobje :) Naj bi pa zdaj kar hitro zrastel, tako da naslednji pregled bo že dosti bolje :)
Nič mi ni posebno omenil, do kdaj traja to obdobje, ampak načeloma mislim da do 8ga tedna je nekako prvi mejnik, potem pa tisti največji itak ko se konča prvo tromesečje. Ko se vidi plodek in sliši srčni utrip se že zelo zmanjša možnost splava :) Hvala, tudi jaz upam da pri tebi ostane vse tako kot mora bit :) Jaz že komaj čakam da bom tako daleč da bo čas za nuhalno :) Strah je pa itak normalen, vsaj meni se tako zdi. Sploh če se tako dolgo trudiš. Vse bo okej! :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:

Krvavitev po seksu v nosečnosti
Ko po strastnem ljubljenju s partnerjem ugotoviš, da krvaviš, te vedno nekoliko zaskrbi, še bolj pa te to prestraši, če ...
Tudi Jessico Simpson mučijo otekli gležnji
Nosečniška zabavna objava Jessice Simpson na Instragramu desetletni izziv (10-year challenge) je dobila že več kot 426.0...

pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?