|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
7.7.2005 8:56:30   
Anonimen
Jutro s primorske! Kako ste kaj?
Jaz sem si nakopala uroinfekt, slabokrvnost in se filam s hiconcilom in ferrum lekom...mah , tega mi prav ni treba bilo...Ve? Nakupujete? Se redite :)-:)-, sama se ne tehtam več, sem obupala....Zdaj sem malček pojamrala in mi je lažje :bravo:
Pozdravček vsem :nosecka:, A.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrčice
7.7.2005 9:10:53   
Felicity

Upam, da se boš kmalu bolje počutila. :)
S katerega konca primorske si? Jaz sem iz okolice NG.

Tudi jaz počasi opuščam tehtnico, saj si nakopam le slabo voljo.:(

Z nakupi bom še malo počakala, saj imam rok zadnji dan v oktobru, tako da je še čas.

LP vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrčice
7.7.2005 9:14:41   
Tejčika
Tudi meni tehtnica pocasi ne bo vec prijateljica, ker se mi je nabralo ze +11 kg!!!!!!
groza,...sem kar slabe volje ko pomislim,.....pa še ccele 3 meseca mam do konca:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktobrčice
7.7.2005 9:18:59   
nana 27
Dobro jutro,

jaz komaj čakam, da bo kakšno poročilo o včerajšnji udeležbi in srečanju oktobrk v Ljubljani.

Sicer sem pa v redu. Kilogramov ne preverjam več, ker :sloncek: Saj ni tako hudo. Vesela sem, da kilogrami rastejo..pa zastopi ženske :zmeden:

Sedajle grem tudi jaz dat kri in vodo...upam, da bo vse v redu. Že pred nosečnostjo sem imela velikokrat vnetja mehurja in voda ni bila v redu in se bojim, da bi me doletelo kaj podobnega kot tebe. So tebi to ugotovili v urinu, ali so te spremljale še druge težave. Upam, da se ti zdravje kmalu uredi. Kaj pa otroček? Brca? Si že bila na testu za glukozo?

Aja, mene tako grabi, d abi nakupovala za otročka, ampak baje stare vraže pravijo, da ni fajn, če vse pripraviš. Kaj pravite na to?

Vsem želim lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrčice
7.7.2005 9:19:16   
Anonimen
Felicity, hvala, sem pa iz Ankarana...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrčice
7.7.2005 9:26:07   
žlička
jutro punce!

nekaj o vcerejsnem srecanju je napisano v spodnjem postu OKTOBERČIC, tako da si lahko preberete,

kar se tiče kg..........jaz se tehtam samo še pri G, sem se pa zredila do prejsnega meseca +4, bomo videli kaj bo tehtnica pokazala naslednji teden na pregledu:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrčice
7.7.2005 9:27:00   
Anonimen
nana 27 , tudi jaz sem imela težave s cistitisom pred nosečnostjo, pa akutni pielonefritis sem si pozdravila (vnetje ledvic), do sedaj pa je bil urin v redu...10 dni nazaj pa sem (koza neumna) se kopala v bazenu in to otroškem, tako da sem prepričana, da je to to...sem ful jezna nase..Nekih težav nisem imela razen tisti zoprn pekoči občutek...
Otroček brca predvsem zjutraj in zvečer zelo aktivno 9nebesa, čez dan pa je bolj miren .
Na testu za glukozo nisem bila, ne vem če pošiljajo vse nosečnice ali le tiste, ki imajo povečano pri rednem odvzemu krvi?:ups:
Tudi jaz sem vražjeverna, do začetka 8 meseca nič, smo pa res čudne :)-:)-
pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrčice
7.7.2005 9:58:15   
bebika
Lep pozdravček še z Gorenjske.
Tud mi se mamo kr fajn, trebušček počasi raste, ga bo treba kmalu spet slikat. Kilogrami pa sploh ne vem, se bo treba tudi stehtati kej. Pred cca 10 dnevi jih je bilo nekje +6. Z nakupovanjem pa bomo tudi malo počakali, do septembra, ko ostanem doma - komej čakam. Kupila sem samo tri kompletke, ker se nisem mogla upreti, so bli ful poceni.

Pobožajte svoje bušije

bebika 23t6d

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrčice
7.7.2005 10:07:05   
Udb
Pa še Dolenjska! :)-

V službi je grozno!!!!!!!! Moram se malo pomiriti, ker so me je začelo že po trebuhu stiskati! :zmeden:
Buši drugače lep - nosečniški! Kg so +4,5kg.
Mam že posteljico - podedovano, lupinico - kupljeno v akciji! Drug teden pa greva v Graz po voziček, previjalno, oblekce...mal me moti, ker ne vem spola, da bi lahko malo bolj tako izbirala! No, bomo pa rumeni! ;)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrčice
7.7.2005 10:16:10   
žlička
udb, pojdi na morfologijo v Črnuče ali pa k Prušenjaku, ti sigurno ne bo žal, pa se posvetijo se ti, smo se ravno vceraj pogovarjali tudi o tem

lp:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrčice
7.7.2005 10:22:48   
Udb
ŽLIČKA, SEM SE ODLOČILA, DA NE GREM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 10:43:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 10:46:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrčice
7.7.2005 11:05:16   
žlička
nalin, tole si pa lepo napisala.....:bravo::bravo::bravo:

veš tudi jaz bi zelo rada kakšno jutro malo dlje potegnila s svojim spanjem, čeprav grem vedno ob 10 ze spat

joj kolk brca mali9nebesa9nebesa9nebesa , se mi zdi da on kr čuti, ko jaz tkole na RR kej napišem:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrčice
7.7.2005 11:06:35   
nana 27
Adelaide, vnetja niso nič prijetna reč...jst sem veliko zdravstvenih domov po Sloveniji od znotraj videla (do vnetja je prišlo na dopustu) pa tudi na Hrvaškem :ups: Potem pa antibiotike ješ, pa še glivice dobiš in si v začaranem krogu. Baje se pomirijo, ko enkrat rodiš, tako da smo na dobri poti :bravo:

Tudi moj navihanček je dejaven zjutraj in zvečer. Vmes pa sladko pana 9nebesa Kar ne morem verjet, da čas hitro beži, da smo skoraj sredi julija...še malo, pa bomo naše štručke pestovale. Včasih me je kar strah, ali bom dobra mamica pa si mislim, da da se vsaka od nas kdaj v teh mislih ujame.

Ja glede sladkorja v krvi imamo vse nosečke pri moji ginekologinji ta test.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:07:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrčice
7.7.2005 11:08:58   
nana 27
Nalin, naslednjič se vam bom pridružila, če bo le počutje boljše. Da se bomo vsaj poznale, če bomo v isti porodnišnici rodile ;)

Kdaj greste kaj v materinsko šolo? Gre kakšna avgusta v Ljubljano?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrčice
7.7.2005 11:09:56   
žlička
jaz imam pregled za sladkorno v ponedeljek, baje da je to............bljak, ful raztopljenega sladkorja moras spit, pol pa počakat tam 1 uro, če bi blo slučajno kaj narobe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:11:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:13:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   oktobrčice
7.7.2005 11:13:52   
jadore
Lep pozdrav vsem skupaj!
Da še jaz dodam svoje občutke glede včeraj: bilo je super, punce ste vse krasne in upam da bomo še kdaj to ponovile, lahko tudi v večjem številu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:13:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:15:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   oktobrčice
7.7.2005 11:21:03   
nana 27
Ne, sem iz okolice Domžal. Sem mislila iti v ZD v Domžalah, ampak avgusta ne bo nič. Septembra se pa lahko že kaj zgodi...

A to avgusta traja devet dni, vsak dan? Verjetno moraš prej tja klicat in se prijavit, a ne. Jaz bi rada zjutraj hodila, ker se mi zdi, da je popoldne ful gužva. Bomo videli, kako bo. Moj :love: bi rad na vsa predavanja zraven šel. V LJ bi šla rada tudi zaradi možnosti dekompresije, ki se jo dela v 7. mesecu in pomaga proti zatekanju in baje je super za :duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   oktobrčice
7.7.2005 11:24:09   
cmokec
O, kolk ste že načvekale :)-:)-:)-:)-

No, midve oz. mi3 smo se imeli tud super včeraj. :bravo::bravo::bravo: Pa še Sara je prišla do sladoleda- :)-:)-:)-

Bi pa rada vidla slikce. 8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?