|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice :)
9.3.2005 9:50:13   
Sugy
Lepo pozdravljene,

sem spet to temo odprla, ker se že dolgo nisem javila. Bila sem zelo bolna, tolk, da sem mogla jemat celo antibiotike. Malo me je bilo strah, kako bo to vplivalo na mojega otročička, ampak doslej zgleda, da je vse v redu. Komaj pa čakam na nuhalno, da mi ginekolog to potrdi ;). Aja 1.pregled je bil že za mano, vidla sem svojo malo pikico in mi je veselo mahala, srček pa je utripal :):):) Nekaj najlepšega na svetu ! :rozica::rozica:

Sem malo nazaj poste pogledala, pa vidim, da nas je ogromno (oktoberčic)! Sem ful vesela, ker na začetku smo ble samo ene 3, pa sem že mislila kako to... :)

Tale RR je pa kr mal smotan zdele, a? Skoz neke reklame, pa ni unih lučk, ki kažejo, kaj si že prebral :)

No, lepo se mejte!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrčice :)
9.3.2005 9:54:46   
Udb
Ahoj!

Jaz samo komaj čakam - danes teden imam pregled!!!!!!!! Joj, kako se bo vlekel teden! Je pa ravno na moj rojstni dan, tako da bom dobila ful lepo darilo!

Slabosti počasi minevajo, tudi malo več energije že imam! Pa hlače so me začele tiščati!!:zmeden: Mal se mi zdi zgodaj, še posebno, ker se v kg nisem nič zredila!! Ne vem kaj še bo!!! :)

Javite se še kaj!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrčice :)
9.3.2005 10:09:59   
Anonimen
Pozdravljene bodoče mamice,

Udb, srečnica , že čez en teden imaš pregled jaz pa šele 04.04, rok pa imam 25.10. Kdaj pa imaš pp ti? Jaz slabosti nisem imela :bravo:, le prejšnji petek sem bila taka cunjasta...Hlače tudi mene tiščijo, na kg pa se ne pozna, Zanima me ali si že povedal v službi oz. kdaj boš? Lep pozdrav in :racka: za tvojega:duda:

(odgovor članu Sugy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktobrčice :)
9.3.2005 10:16:08   
Eja_1
No, za menoj je tudi prvu UV pregled in je bilo vse OK, tako da imam naslednji pregled 29.3.
Sem pa pridobila 2 kg, prsi imam za eno št. večje, hlače so mi pa samo še dvojne prav. TRebušček se mi namreč že malce pozna, tako da nosim ene na pol nosečniške hlače, ki sem jih dala delat v prvi nosečnosti.
Meni je slabo postalo šele v 6 tednu in se do tega trenutka kar stopnjuje. Cel vikend mi je bilo tako slabo, tako da v tem mesecu sigurno ne bom nič kg pridobila, ker nimam apetita in mi vse povzroča slabost. Pa še prehlajena sem bila v zadnjem tednu, a mi na srečo ni bilo potrebno jemati nikakršnih zdravil, ker nisem imela vročine in se je dalo vse pozdravit s čajčki, vitaminčki, medom.
Eja, (8t3d)

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrčice :)
9.3.2005 10:49:14   
uma
Pozdravljene oktobrčiče!
Jaz tud že nestrpno čakam na pregled, ki pa ga imam 22.3.. Upam, da bo hitro minilo.
Rok naj bi imela po mojih izračunih 30.10.. trenutno se borim s slabostjo, ki me je bolj kot ne prikovala na kavč. Jesti mi ap resnično ne paše, mapak se trudim. Je imela še katere grozne slabosti, tako čez cel dan?
Včasih celo ponoč ne morem spati.
Hlače še pašejo, zredila se nisem nič- zaradi slabosti predvidevam.
Imam pa tudi tu pa tam kakšne krče tam spodaj. Upam, da je to vse v redu!?

Komaj čakam videti pikico, da vem da je vse ok!

Čestitam vsem :nosecka:.
Oktobrčiče "držte" se!!


(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrčice :)
9.3.2005 11:21:09   
Udb
adelaide, mi naj bi rodili 18.10. - ampak je to tako bolj približno, ker sem imela neredne M in bova šele drug teden z G natančno določile!


V službi bom povedala, ko bom noseča 3.mesece.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrčice :)
9.3.2005 11:22:03   
Udb
uma, meni je bilo tako slabo, da sem bila 1 teden na bolniški, ker nisem mogla čisto nič!! Ampak zdaj je veliko bolje! Jej - kar naprej nekaj, pa bo bolje!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrčice :)
9.3.2005 12:30:44   
tannya
Hojla punce
Jaz se pa lahko pohvalim,da je slabosti končno malo manj:bravo: Še vedno pa me daje utrujenost, tako da je kar težko v službi....
Zredila sem se 3 kile in hlače so mi že precej tesne. Drugi pregled imam 23.3., dan pred tem pa NS.
PDP imam 1.10., čeprav mi ga bo po moje prestavila v september...

Tanja, 11 t

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrčice :)
9.3.2005 12:40:25   
Udb
aDELAIDE - tedni in meseci se ne ujemajo čisto! Brez skrbi - jaz sem bolje znajdem po tednih! Šteje se od prvega dne zadnje M - to, kdaj si zanosila, ni pomemben podatek!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrčice :)
9.3.2005 13:36:20   
Anonimen
še enkrat pozdravljene Oktobrčice,

kozorogec hvala, saj nekako tako sem si predstavljala, samo me je zmedlo ker govorijo da je kritično do 12t oz. 3 mesce, ta dva datuma pa ne gresta skupaj..:zmeden: Tako da sem se odločila, da povem v službi po 12 t in ne po treh mesecih...Lepo se imejta s tvojo pikico

Adelaide in :duda:(7t)

(odgovor članu Sugy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrčice :)
9.3.2005 14:16:52   
žlička
hojla punce, jaz imam prvi pregled 22.3..........komaj cakam, imam pa rok nekje konec oktobra9nebesa9nebesa9nebesa

slabosti ni....hvala bogu, sem prov vesela:bravo::bravo::bravo:

mejte se oktobrčice pa se beremo

pa pa

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktobrčice :)
9.3.2005 14:21:50   
bambi
Joj punce kako ste srečne tiste ki vam ni slabo, meni je pa čez cel dan, najhuje je pa zjutraj in potem zvečer. Sem v nedeljo in včeraj tudi bruhala, najbolj pa se mi dviguje ob raznih vonjavah, kot so parfumi, mehčalci, pralni prah, izpuhi od avtomobilov.... skratka vse, razen seveda hrane, ki ma pa kar paše....

Jaz imam rok 24.10.2005, bom pa rodila v MB. Kaj pa ve????

A ste si pogledale na tisti kitajski karti kaj kakšnega spola naj bi bila vaša :duda:???
Mi bi po tej karti morali imeti fanteka.

V službi bom pa tudi jaz povedala komaj po 12t, upam da ne bojo prej opazili, ker imam že sedaj napihnjen trebuh, pa luftam pisarno skozi, pa vse mi smrdi.....

Bambi:nosecka:

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrčice :)
9.3.2005 14:47:39   
bambi
Ooooo Tisa, isti dan rok, to je pa lepo.... Jaz sem 1. pregled 03.03. in sem bila v 9nebesa ko sem videla pikico in tudi že utrip srčeka. 2. UZ imam pa 30.03..
Glede sexa je pa tako, da mi trenutno še na misel ne pride, ker mi je skoz slabo in mi doma paše samo jest in ležat..... Hvala bogu se želja po sexu v 2. tromesečju povrne, tako da ati ne bo kaj dosti prikrajšan ;););)

LP Bambi

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrčice :)
9.3.2005 15:33:58   
Anonimen
pozdravljene nosečke, ma poglej to...jaz imam pregled šele 04.04 , se pravi v 10 t 5 dni, kaj ni to nekam pozno? Sicer sem enega že imela, takoj po izostanku m. ker sem imela krče...:hudicek: je g. rekel, da je vse ok. Mislim , da je prepozno zaradi NS, kaj se ne dela v 12 t, ali me bo naročil čez 1 teden spet...Vem, da imam kup vprašanj....:ups:
Rodila bom verjetno v Izoli, saj mi je najbližje, pa možek se ponuja, da bo "pomagal". Kaj pravite ve? Si želite imeti partnerja zraven? :sloncek: za vaše pikice

(odgovor članu Sugy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrčice :)
9.3.2005 15:35:46   
Anonimen
aja še to , po izračunih naj bi bil fantek, pa tudi "materinski čut" mi pravi, da bo....9nebesa

(odgovor članu Sugy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrčice :)
9.3.2005 17:28:50   
ameli
Hojla, tudi jaz imam pdp 1.10. Drugi teden imam NS in komaj čakam, da zopet vidim svojega:duda:. Še bolj nestrpen pa je mož. Za spol ne mislim vprašat, saj sva se z možem dogovorila, da se bova pustila presenetit. Slabosti so v glavnem že minile, najbolj me skrbi velokost trebuha! Je ogromen!!! Zredila se nisem še nič, buši in joškice pa samo kipijo!!!
lp:rozica:
ameli

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrčice :)
9.3.2005 17:58:50   
uma
Nas je pa res veliko- oktobrčič mislim.
Milahko katera pove, kdaj ta hude slabosti minejo?
Grem v 7 teden in moram reči, da me slabost spremlja non stop. Samo včasih malo pojenja. Zmatrana sem od tega. Upam, da tako vsa "brez energije" ne škodujem :duda:

Joškice pa tud men kipijo in to zelo. Mislim da je nad tem kar malo preveč navdušem moj dragi :)-
Kaj pa ste kaj in kaj še delate, da preženete ali pa vsaj ublažite slabost?
Za vsak nasvet bi bila hvaležna.

Lep pozdravček :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrčice :)
9.3.2005 19:30:07   
urskakr
No pa se jaz... Slabosti bodo verjetno ponehale, vsaj upam tako.:( Ja, prsi so kar vecje in bolece => jih moj lubi skozi boza in otipava kako so trde... Seks, ce ga vec ne bi bilo bi mi bilo vseeno. Moj pa bi pa se bi , pa se...Se izmikam kolikor se lahko.
Prvi pregled imam sele v 12t, se pravi 5.4. Rodila pa bom ali v Mariboru ali na Ptuju. SEm blizje doma Mariboru, pa se mi zdi da ima Ptuj neka boljsa pravila, pa se veliko kritik slisim na Maribor. Mi pa skozi moj lubi pravi, da samo tega da bi moral biti zraven pri porodu, da naj ga ne silim(je bolj mehki), jaz pa pravim saj ne bom;), kaj se se lahko do 20.oktobra vse spremeni, ali ne? Drugace, pa sem tudi skozi utrujena, no pa verjetno tudi zaradi dela, ki ga nikoli ne zmanjka.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktobrčice :)
9.3.2005 21:14:11   
Bana
Pozdravljene punce!
Kar lepo je slišati nekoga, ki je v istem ..... kot jaz.Slabo mi je že od 6. tedna in nič ne pojenja.En dan je malo boljši, potem pa spet. Najhuje je zvečer po 19. uri. Bruhanje vsakdan, obvezno. Zredila se nisem še nič, le kilo izgubila, jem manj kot prej, ker mi ne paše, tudi piti ne morem kolikor je treba,...Mi je pa ginekologinja predpisala svečke Torecan, ki si jih rektalno vstavim pol ure pred hrano.Rabim jih le vsak tretji dan in malo pomagajo.
Sem v 10. tednu, rok pa imam 11.10.Na pregled pa grem v petek (11.3)a ne vem če bo to ultrazvok, saj me je naročila v ambulanto.Ma sploh se ne sekiram ali je pozno ali prerano, ali...Če je :)- zdrav ne potrebujem pomoči, če pa ni, pa nič ne morejo.Kaj se bom zdaj še sekirala, saj imam s sabo preveč problemov (ta slabost me je čisto uničila.Živim iz dneva v dan in sploh nič od mene).
Vsem skupaj želim lepe dneve brez slabosti!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?