|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   omiš
6.2.2009 20:44:12   
timoteja
Ojla. Mene pa zanima, je bila katera v Omišu, kako je???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: omiš
6.2.2009 21:24:36   
kaja02
uh, kje naj začnem; plaža nikakva, če rada skačaš čez cesto ti jo priporočam- vsi apartmani so zgrajeni na zgornjem delu ceste, nato je cesta ( jadranska magistrala- ves čas prometna) in nato plaža.

da o hrupu ( avtomobilskem ) sploh ne izgubljam besed, so me še en teden doma bolel ušesi;

da smo pršl čez cesto je bil to cel podvig, najprej 10minut čakanja za nekaj sekund neprometa, potem pa letiš čez cesto in upaš da avto ki ti prihaja nasprot ne bo dodal gas. vse to smo ponavljal 2x na dan z malim otrokom in vsem coknpokom ki sodi zraven

če ne bi plačal že ob prihodu ( je bla moja tašča tko zlo pametnauser posted image ) bi se zvečer spokal in šli raje na Šolto al pa kam drugam

je pa ena dobra stran- ZELO prijazni ljudje, ki pa ne more odtehtat zgoraj napisanega

mi SIGURNO  ne gremo več tja, pa tud če bi blo zastonj

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: omiš
6.2.2009 21:25:19   
Anonimen
Omis ima lusne kampe.

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: omiš
6.2.2009 22:05:42   
tinx
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

uh, kje naj začnem; plaža nikakva, če rada skačaš čez cesto ti jo priporočam- vsi apartmani so zgrajeni na zgornjem delu ceste, nato je cesta ( jadranska magistrala- ves čas prometna) in nato plaža.

da o hrupu ( avtomobilskem ) sploh ne izgubljam besed, so me še en teden doma bolel ušesi;

da smo pršl čez cesto je bil to cel podvig, najprej 10minut čakanja za nekaj sekund neprometa, potem pa letiš čez cesto in upaš da avto ki ti prihaja nasprot ne bo dodal gas. vse to smo ponavljal 2x na dan z malim otrokom in vsem coknpokom ki sodi zraven

če ne bi plačal že ob prihodu ( je bla moja tašča tko zlo pametnauser posted image ) bi se zvečer spokal in šli raje na Šolto al pa kam drugam

je pa ena dobra stran- ZELO prijazni ljudje, ki pa ne more odtehtat zgoraj napisanega

mi SIGURNO  ne gremo več tja, pa tud če bi blo zastonj
  isto smo mel mi ,to je bil najslabši dopust do zdaj,bili smo vpred Omišem 3km,obup,obup

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: omiš
6.2.2009 22:08:13   
tinx
drgač mesto mi je bilo všeč, mesto kot mesto ,ampak tisti apartmaji pred mestom so bli pa obupni saj tam k smo bli mi

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: omiš
6.2.2009 22:27:08   
onur
meni pa je bilo super. user posted image user posted image user posted image user posted image bila sva v kampu galeb, ki je v redu. zraven imaš cetino, ki se izliva v morje, sva šla na rafting. pa nato malo dol do makarske, pa do splita, ... res pa mesto deli jadranska magistrala, ma nič zato.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: omiš
6.2.2009 23:32:29   
metkica1
Mi smo bili lani in je bilo super. Nameščeni smo bili v apartmajih zraven plaže pod to omenjeno cesto.
Motile so me edino stopnice do plaže, hotela in spet nazaj, kar je malo težje potem z  vozekomgurat po teh stopnicah.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: omiš
7.2.2009 5:06:57   
2.2.
jaz osebnno nisem bila. so pa bili sorodniki do zdaj že 5 in še vedno grejo vsako leto. grejo pa v kamp galeb. koliko sem videla po slikah je res raj. za app je res bolj tako-tako mi je tudi povedala sorodnnica da ni glih prijetno prečkat cesto...
če greš v kamp potem nimaš dileme..

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: omiš
7.2.2009 6:47:08   
skuštrana
Meni je samo mesto full všeč. Če boste v app potem res pazi, da je na spodnji strani ceste, ker prečkat cesto..Ufffuser posted image . Plaže so pa ok.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: omiš
11.2.2009 9:03:46   
timoteja
Hojla. Drage bejbe, od vas sem kar se tiče dopustov, dobila trikrat več informacij kot na vseh celjskih TA skupaj, tako, da res hvala hvala hvala. Bi vam kar kartico poslala z morja, samo...ko bi mogle čakat na junij. Vam pa sedajle pošiljam lepe pozdravčke in sončne žarke.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: omiš
21.5.2009 20:16:22   
arman
Le pozdrav

Mene pa zanima če gre kdo letos v omiš? in če gre, kateri termin?

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: omiš
21.5.2009 20:56:39   
_clea_
Super app z možnostjo polp so v Gajeti.je pa kakšen km pred samim mestom,se da fino iti peš..locirani so na morski strani in imajo mivko,kar je idealno za otroke.res pa je, da je bilo vedno že vnaprej zasedeno.evo, sem še link našla..

http://www.villa-gajeta.com/foto_album.htm

mi smo bili kake 3 leta zapored in smo bili zelo zadovoljni.





(odgovor članu arman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?