|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oprema za dvojčka
10.9.2014 11:42:24   
Magg
Pozdravljene,

zanima me tiste, ki nosite dvojčka ali pa imate že doma dvojčka, kje ste kupovale opremo za dvojčka? Predvsem za voziček me zanima, se mi zdi, da je izredno mala izbira? Sicer še ne vem kakšnega bi imela, vem samo kateri mi je na videz všeč, ker je prva nosečnost in vem bolj malo o tem..Vsaka izkušnja, mnenje bi mi prav prišla.

Pozdravčki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oprema za dvojčka
10.9.2014 22:36:42   
Tinca16
Kupi rabljeno, še posebej opremo, ker se zelo pozna na financah, hkrati pa se ta oprema ne uniči toliko. Sploh voziček, vsi so dobri in funkcionalni, bolj je problem, ker ženske gledamo bolj z viidka kolk je lušten pa barve itd....funkciionira pa vsak ne glede na znamko.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oprema za dvojčka
10.9.2014 22:37:24   
Tinca16
Aja kateri voziček te pa zanima?

(odgovor članu Tinca16)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oprema za dvojčka
11.9.2014 9:49:52   
Magg
Tfk twiner twist duo mi je vsec. Poznas se kako uporabno spletno stran eazen bolhe s prodajo rabljene opreme?

(odgovor članu Tinca16)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oprema za dvojčka
11.9.2014 21:40:39   
Tinca16
Bolha, na Fb smo mamice dvojčkov v skupinah in tako se tudi veliko proda...drugače pa ebay, amazon.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?