|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   orhideje!
2.7.2010 11:20:24   
barca1
ali je že katera tuki presajala orhideje? zanima me namreč, kdaj jo lahko presadim, glede na to da vseskozi cveti, vem da je nebi smela presajat ko cveti, ampak me zanima če je kaj narobe, če jo vseeno, ker je res tako lepa, korenine pa so se ji tako razrasle, da jo morem nujno presadit. pa še to, glede na to da so vedno orhideje v prozornih lončkih ali jo morem potem nujno presaditi v prozoren lonček?

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: orhideje!
2.7.2010 21:34:27   
bubu_bibi
Nimam odgovora na tvoje vprašanje, zamina me pa, kaj narediš, da ti vseskozi cveti?
In kdaj oz. kako veš, da ima prevelike korenine za v lonček, v katerem je?

(odgovor članu barca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: orhideje!
2.7.2010 22:28:01   
Janeja
Če jo boš presadila zdaj, ko cveti, bodo cvetovi odpadli. Jaz jih presadim, ko odcvetijo. Pa presajam jih vedno v prozorne lončke, ker njene korenine rabijo svetlobo in zato v prozornem bolje uspevajo.

Če ti tako cveti, potem ji že paše in ima dovolj prostora. Jaz bi na tvojem mestu sigurno počakala, da odcveti.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: orhideje!
5.7.2010 14:08:27   
Ribi Bibi
ah....moje pa še kar ne cvetijo user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: orhideje!
7.7.2010 8:14:21   
barca1
Hvala Jerneja, bom tudi jaz počakala, da res odvceti, ker bi blo res škoda, da ji zdaj ko je najlepša odpadejo cvetovi. Bubu_bibi nič kaj posebnega ne delam, očitno mojim orhidejam odgovarja lega na okenski polici, edino pazim da jih res zalivam oz. namakam enkrat tedensko, vedno na isti dan. bom tole mojo orhidejo slikala pa boste videle zakaj jo je potrebno presaditi, res se je zelo razrasla, poleg velikih korenin ima ogromne liste in 4 vejice cvetov, res je bujna. user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: orhideje!
7.7.2010 14:42:04   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: barca1

Bubu_bibi nič kaj posebnega ne delam, očitno mojim orhidejam odgovarja lega na okenski polici, edino pazim da jih res zalivam oz. namakam enkrat tedensko, vedno na isti dan. bom tole mojo orhidejo slikala pa boste videle zakaj jo je potrebno presaditi, res se je zelo razrasla, poleg velikih korenin ima ogromne liste in 4 vejice cvetov, res je bujna. user posted image



Saj moja je tudi na okenski polici (ne na direktnem soncu), zalivam (namakam) jo najmanj enkrat na teden (npr. zdaj, ko se mi zdi, da ima korenine čisto suhe), gnojim približno enkrat na mesec, cveti mi pa enkrat na leto pa še to le okrog en mesec... user posted image Pa še pogovarjam se z njo! Saj res, mogoče ti pogovori jo preveč 'izčrpavajo', kaj pa vem... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?